Чемна панночка• 16 мая 2025

Напишіть, будь ласка, свою думку про цю сукню Mango

Склад: 84% віскоза, 16% поліамід.
КошкинДом• 16 мая 2025
Расцветка, которая очень редко кому идёт. Максимально закрытое сверху, не пойдёт на тепло. Вцелом выглядит устаревшим.
ніколи такого не було• 16 мая 2025
У мене є подібне, без паска робить з тебе вагітну трійнею жируху, а з ним- один раз руку в гору з телефоном до вуха піднімеш і всі побачать труси
Mira-a102• 16 мая 2025
Зависит от возраста и фигуры. Но в целом платье странное, неудачная длина и крой, если вам до 30, это платье обеспечит + 6-8 лет
ГороховаЯ• 16 мая 2025
Я люблю подібні сукні-сорочки, але ця дуже похмура
автор Чемна панночка • 16 мая 2025
Ответ дляніколи такого не було
Ну це правда. Коли міряла, відразу зрозуміла, що без пояса його неможливо носити, то навіть на оверсайз не подібне...
Сунуся в чужі справи• 16 мая 2025
А все те, кто пишут про синтетику, вы правда не знаете, что такое вискоза?
ніколи такого не було• 16 мая 2025
Ответ дляЧемна панночка
Вам пощастило що його просто поміряли, а я в ньому на корпоратив пішла((( а я ж прілічна жіночка без тяжіння до пригод
ніколи такого не було• 16 мая 2025
Ответ дляMira-a102
А якщо більше 30, то стримає від зайвих рухів. Бо щоб ти в ньому не робила- срака буде намагатися поздоровкатися з кожним навколо)
Mira-a102• 16 мая 2025
Ответ дляніколи такого не було
Если больше 30, то норм, как раз платье для этой возрастной категории) Длина не очень из-за открытого колена, у большинства некрасивые ноги
ніколи такого не було• 16 мая 2025
Ответ дляMira-a102
Хто там на ті коліна буде дивитися коли повний місяць з другого боку сходить)
Mira-a102• 16 мая 2025
Ответ дляніколи такого не було
ничего там не сходит кроме некрасивых колен
ніколи такого не було• 16 мая 2025
Ответ дляMira-a102
Сподіваюся що на тому корпоративі всім було байдуже на те новолуніє, бо я як помітила, то звільнятись хотіла((
euhunter• 16 мая 2025
Абсолютно неактуальная унылая тряпица