Дама с собачкой• 17 мая 2025

А вас тоже бесит, если нищие знакомые взяли кредит

и купили то, что им не по карману?
А вы такая же нищая, вам это тоже не по карману, но вы не позволили себе взять кредит)))
Веселуха Муха• 17 мая 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Завидовать нищим это уже дно
Автор про себя тоже написала, что она нищая
КондуктЕр тролейбуса• 17 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
А я постійно беру. І мене дуже смішать такі люди, як ви. Ні мені, ні моїм друзям-родичам ніколи не дзвонили. А кредитна історія вже більше 20! років.
Якщо в когось немає розуму, немає тої самої ’фінансової грамотності’ - то хто ж винен. Але це тупо всіх довкола вважати такими ж фінансово неграмотними, як і ви самі. Ви боятися не боїтеся?
Чого Ви до мене придовбались? Беріть собі хоч десяток за день. Кредитна історія в неї😂. Дзвонять за тих, хто не сплачує. Фінансова грамотність і страх😂. Хто ВАМ винен, що не хватає розуму зрозуміти - не всім потрібні кредити. Мені коштів хватає без них.
Пилосмок працює• 17 мая 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Та ні, шановна, це вам не вистачає розуму зрозуміти, що люди вміють керувати своїми фінансами собі на користь. А ви далі бійтеся . Хто ВАМ винен, що не вистачає мізків зрозуміти, що це не страшно? Коштів їй хватає
Я_не_аноним_100%• 17 мая 2025
Я умная и не’ мочила рога’ в кредите,который отдавать надо будет моим детям( причем ,парными органами)
Я не рогатая: инстинкт ’шоб не хуже ,чем у соседей’ и ’ шо люди скажут’ - мне не ведом
На_оба_рот• 17 мая 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Завидовать нищим это уже дно
ну так же ж у нас - ’кінець епохи бідності’.
все як хотіли.