Невгамовна Бу• 17 мая в 14:10
Чи може робота на ногах таке дати?
Останні три роки в мене робота на ногах, зміна 12 годин. 2 дні роблю два дні вдома. Останнім часом помічаю що якась важкість з´явилась, спина почала частіше боліти, від фізичного навантаження особливо.. ноги болять. На другий день особливо. Невралгія віддає аж в плечі та шию. Це наслідки стоячої роботи?
Треба ось так• 17 мая в 14:13
Це наслідки ортопедичних або флебологічних проблем.а що їх спровокувало: тяжка праця, неправильний підйом вантажів, пологи, або сколіоз , зароблений у молодшій школі- це питання
Леди_на_драндулете• 17 мая в 14:13
Звісно. Я колись консультантом працювала, тіло боліло весь час через стоячу роботу і графік.
Дайте вподобайок• 17 мая в 14:21
Да, и это только начало. Пока не поздно, купите ортопедическую обувь. у меня жуткие проблемы начались с суставами, воспалились ахилловые сухожилия.
Помаранчова душа• 17 мая в 14:34
Йога, стрейчинг, мобілітас трохи зменшать напругу і полегшать стан. Плюсуюсь до ортопедичного взуття або ще можна виготовити ортопедичні устілки конкретно під Вас. Попитайте в Медтехніках.
Ласкове телятко• 17 мая в 14:35
Это вы выносливая.
У меня через месяц работы на ногах по 6 часов болело уже всё
Летчица• 17 мая в 15:02
Купите ещё колготы или чулки компрессионные,скоро и сетка венозная вылезет,обувь поменяйте.
Безпринципова• 17 мая в 15:07
Ответ дляКросівки оригінал
Треба компенсація, спорт, розтяжка
В 50? По вихідним?
Кросівки оригінал• 17 мая в 15:29
Ответ дляБезпринципова
В 50? По вихідним?
А що ще в 50 неможна робити?
Прекрасний вік для йоги, так по вихідним з інструктор, ввечері по будням самостійно