Меряю от 0• 17 мая в 23:36
Якщо травень холодний, то може літо пересунеться на вересень?
Меряю от 0
• 17 мая в 23:39
Ответ дляМальдивирую
Так давно вже є. В грудні ромашки на газоні
А шо це було 1 березня? В футболках ходили
Tasya-Natusya• 17 мая в 23:52
У нас майже кожного року вересень продовження серпня, тільки в 2022 відносно рано похолодало.
Замороженная селедка• 17 мая в 23:53
Ответ дляTasya-Natusya
Кому воно вже треба буде у вересні. Як і осінній дощ на Новий рік
Tasya-Natusya• 17 мая в 23:55
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну я купаюся, засмагаю в цей час) у вересні м´яке сонце, виноград стигне, в Одесу можна махнути ( хоча Одеса прекрасна завжди) Бо травневе сонце може бути доволі агресивним, і вода ще не нагрілася.
Мальдивирую• 18 мая в 00:01
Ответ дляЗамороженная селедка
В вересні найкращий відпочинок. Колись їздили в Крим, зараз в Закарпаття.
Тепло, діти в школах, фрукти, овочі
А шо сталося?• 18 мая в 00:03
Нет, в сентябре тоже будет холодно. И лето будет холодным кроме пары недель к сожалению