Кому там слова не давали• 18 мая в 08:48
Затримка місячних. Перший раз в житті. 44 роки
Тест не робила адже сексу рік не було.
Затримка вже 4 дні.
Коли слід звернутись до лікаря?
Затримка вже 4 дні.
Коли слід звернутись до лікаря?
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 09:27
Ответ дляЛгин
Я лазню відвідую, то після лазні пару днів звичайне тепло в тілі, але бувають дні, що наче от з лазні лише вийшла, ще трохи і пар би пішов
Сколько вам лет? Не знаю, что у вас, но выше автор точно описал состояния приливов.
У меня тоже так было.
MacOS-ница• 18 мая в 09:28
Ответ дляКому там слова не давали
Ну хоча б знати що це саме клімакс. Як лікарі установлюють цей факт?
Лг и ФСГ на 3-5 день цикла
Я натуралка• 18 мая в 09:28
Ответ дляКому там слова не давали
Та я жартую. Просто дивишся інстаграм як там в 48 вино не продають.
І дивишся на себе в дзеркало. Печаль
Мені вже напевно ту пляшечку вина піонери принесуть
І дивишся на себе в дзеркало. Печаль
А що таке?Спорт,бади,вода,харчування,прогулянки?Нема активності?Ви в гінеколога коли були?І передивіться спосіб життя,а не впали духом.
Лгин• 18 мая в 09:31
Ответ дляЯ натуралка
Теж вважаю, що авторці просто треба зміни .
Кому там слова не давали
• 18 мая в 09:34
Ответ дляЧемна панночка
Мне врач трансвагинальное узи делала, и сказала, что созревших фолликулов не видит и один яичник не визуализируется. Т.е. на подходе климакс.
О! В мене останній раз не знайшли один яєчник
Кому там слова не давали
• 18 мая в 09:35
Ответ дляМандолина Бу
Це перименопауза, треба обстежитися, я вашого віку, місячні регулярні, але за останні пару років багато змін:зір впав, волосся, як солома, пітнію сильно, особливо пере місячними та під час них, ПМС сильний, кісточки на ногах, ну і пузо гормональне.
Капець, я теж поправлятись почала. І не те щоб жирна, якась набрякла
Але я грішила що спорту немає
Лгин• 18 мая в 09:36
Ответ дляКому там слова не давали
Мамі на мед.комісію треба було узд по гінекології, мамі (давно в клімаксі 68) яєчники були обидва , ще й кісти, але то не суттєво для її віку.
MacOS-ница• 18 мая в 09:36
Ответ дляКому там слова не давали
Зверталась. У еритеми сотні причин. Сказали записувати тригери.
Якщо сонце алкоголь зрозуміло.
То зараз просто ввечері починають горіти щоки
Якщо сонце алкоголь зрозуміло.
Аллергические и псевдоаллергические реакции обостряются при эстроген доминировании, не буду описывать биохимические реакции с гистамином.
В этом возрасте как правило первым существенно снижается прогестерон, а эстрогена ещё достаточно.
Выше написала про анализы ФСГ и ЛГ, надо их сдавать оба, чтобы видеть соотношение. Сдадите и можно написать здесь. Даже если нет пременопаузы, уже есть дефициты и нарушение соотношения прогестерона и эстрогены, поэтому надо это корректировать
Кому там слова не давали
• 18 мая в 09:37
Ответ дляЯ натуралка
Вітаміни, всілякі омега адптогени приймаю.
За харчуванням слідкую.
У гінеколога перед новим роком.
Спорт і рухливість так, все ніяк не візьму себе в руки
За харчуванням слідкую.
У гінеколога перед новим роком.
Я натуралка• 18 мая в 09:37
Ответ дляКому там слова не давали
Але я грішила що спорту немає
40+ все це починається рано чи пізно.Вас щось це дуже здивувало.Мені 47,ще й натяку нема,але готова в будь який час давно.Це природній процес.Надіюся на 50+,ну все роблю для цього можливе.Проф.обстежуюся і поповнюю ресурси організму.
Кому там слова не давали
• 18 мая в 09:38
Ответ дляЯ натуралка
Я думала що все це пізніше буде
MacOS-ница• 18 мая в 09:38
Ответ дляКому там слова не давали
Але я грішила що спорту немає
Тоже недостаточность прогестерона(
Кому там слова не давали
• 18 мая в 09:38
Ответ дляMacOS-ница
Тоже недостаточность прогестерона(
А де його брати? Погестерон
Чемна панночка• 18 мая в 09:38
Ответ дляКому там слова не давали
У меня после того узи уже прошли полноценные месячные, чётко в срок.
MacOS-ница• 18 мая в 09:39
Ответ дляКому там слова не давали
А де його брати? Погестерон
Прочитайте ещё мой пост 68, потом вопросы
Кому там слова не давали
• 18 мая в 09:40
Ответ дляMacOS-ница
Зрозуміло. Перший крок це запис до лікаря
MacOS-ница• 18 мая в 09:40
Ответ дляКому там слова не давали
так, і аналізи. Якраз добре було б здати після цієї затримки, 3-5 день цикла
Стріляний птах• 18 мая в 09:43
Ответ дляКому там слова не давали
Я думала що все це пізніше буде
Может, и будет. У меня в 46 после ковида была первая задержка 50 дней, потом опять 50, потом 45, потом 40, через год опять 45 и 50 дней и вдруг (ттт) наладилось. В первый раз и тест делала, и к врачу ходила. Прошло 5 лет, цикл нормальный.
Стріляний птах• 18 мая в 09:50
Кстати, моя врач сразу предложила гормоны, мне это не понравилось. И я представляю, если бы согласилась, просто так 5 лет бы их пила. А их можно пить 8 лет только
Мандолина Бу• 18 мая в 09:52
Ответ дляКому там слова не давали
Але я грішила що спорту немає
В мене спорт є, веганство вже 5 років, зайва вага вся на пузі.
Майор Медуза• 18 мая в 09:53
В мене останні місячні були в 46 років, з 43 почались не регулярні . Але троє лікарів, до яких зверталась, сказали, що нічого не потрібно робити. Все в рамках норми, ніякої гормонозамісної терапії.
Мурзилка• 18 мая в 10:13
Ответ дляКому там слова не давали
Є. Я вище писала. Зранку встаю як тряпка. На каві до обіду держусь а потім скисаю.
Почали без причини палати. Щоки.
А. Ну зниження лібідо.
Вибачте за подробності. Сексу з чоловіком не має, але любила бавитись іграшками.. зараз не хочеться
Почали без причини палати. Щоки.
А. Ну зниження лібідо.
А месячные стали более скудными или как раньше?
Copy-Paste• 18 мая в 10:17
Ответ дляКому там слова не давали
Ех дівчата, це вже час зробити хімію на голові і купити розсаду помідорів?
У вас є земельна ділянка? Чи ви біля будинку посадити?
Кому там слова не давали
• 18 мая в 10:35
Ответ дляМурзилка
Місячні до останнього були в нормі.
Кому там слова не давали
• 18 мая в 10:35
Ответ дляCopy-Paste
На підвіконні
Кусман Сиру• 18 мая в 11:10
Предменопауза, якщо якість життя у вигляді інших симптомів не погіршилася, то нічого не треба робити. Як погіршиться, йти за призначенням замісної терапіі.
Деловитая• 18 мая в 11:55
Задержка - это непременно климакс? Нет, ну возможно, конечно, но совершенно не обязательно.
ЧорноброваЯ• 18 мая в 12:00
Ответ дляДеловитая
при АБСОЛЮТНО регулярном цикле В 44 года - да, именно предклимакс
Лгин• 18 мая в 13:32
Ответ дляМайор Медуза
То саме казала мені гінеколог при огляді, що якщо немає ніяких скарг нічого не треба