Кому там слова не давали• 18 мая в 08:48

Затримка місячних. Перший раз в житті. 44 роки

Тест не робила адже сексу рік не було.
Затримка вже 4 дні.
Коли слід звернутись до лікаря?
Мрії у вирії• 18 мая в 09:06
Ответ дляКому там слова не давали
Ви думаєте це початок клімаксу? Які мої дії?
Ніяких, чекайте, якщо місяць не буде, сідайте фсг, більше нічого робите не треба
Домашня Зюзя• 18 мая в 09:07
Ответ дляКому там слова не давали
Є. Я вище писала. Зранку встаю як тряпка. На каві до обіду держусь а потім скисаю.
Почали без причини палати. Щоки.
А. Ну зниження лібідо.
Вибачте за подробності. Сексу з чоловіком не має, але любила бавитись іграшками.. зараз не хочеться
Вибачаюсь. А чоловік є і з ним просто сексу немає?
автор Кому там слова не давали • 18 мая в 09:07
Ответ дляДомашня Зюзя
Так
Лгин• 18 мая в 09:09
Ответ дляНу ниче се
Ну ви ж мали ходити до гінеколога раз в рік, вам мали коментувати стан репродуктивної системи
І що вона ? на питання коли у вас останні КД були, ,ітко називала час, це в людини вперше. В мене теж вперше за риска була десь в такому віці
Лгин• 18 мая в 09:10
Ответ дляТектологиня 80lv
сдавала анализы- да констатировали факт,что он приближается)) и все..
от це природній процес, це можна і без обстеженнь зрозуміти
Домашня Зюзя• 18 мая в 09:10
Ответ дляКому там слова не давали
Так
Ну,секс було б непогано. Знаєте,як масаж обличчя,чи нігтики,просто процедурка 1-2 рази на місяць. Оргазму не треба особо. На бочок лягли,чоловік помасажував фрикціями,непогано всередину кінчити,ну таке. Поки вагітність можлива,то краще застерігатися.
Лгин• 18 мая в 09:10
Ответ дляКому там слова не давали
Ех дівчата, це вже час зробити хімію на голові і купити розсаду помідорів?
До чого це . ? Живіть життям як жили
автор Кому там слова не давали • 18 мая в 09:11
Ответ дляДомашня Зюзя
Дякую❤️
Ответ дляЛгин
До чого це . ? Живіть життям як жили
Доживете до моїх років!
Жарт
Все одно в голові психологічна межа
Лгин• 18 мая в 09:12
Ответ дляКому там слова не давали
Просто до того все життя день в день, навіть в один час доби починались
В мене так само було, а потім потихеньку пішли зміни . Пішли то й пішли, живу далі
Лгин• 18 мая в 09:12
Ответ дляТектологиня 80lv
да,у меня тоже по началу был стресс,потом привыкнете..
Ага
Лгин• 18 мая в 09:13
Ответ дляКому там слова не давали
Почали без причини палати. Щоки.
А. Ну зниження лібідо.
Цей стан точно не через цю затримку.
Стріляний птах• 18 мая в 09:14
Ответ дляКому там слова не давали
Никаких
Стріляний птах• 18 мая в 09:14
Ответ дляКому там слова не давали
Ну хоча б знати що це саме клімакс. Як лікарі установлюють цей факт?
Анализ есть
Ну ниче се• 18 мая в 09:15
Ответ дляКому там слова не давали
Все буває вперше :) це не означає, що у вас місячні пропадуть, просто фертильність буде згасати наступні кілька років.
Стріляний птах• 18 мая в 09:15
Ответ дляКому там слова не давали
Такое состояние может длится и 10 лет
Домашня Зюзя• 18 мая в 09:15
Мені 45,стоїть мірена,місячних не було пару років на ній,а тепер раптом почалися каруселі -то маже,то лиє,то знову нічого немає кілька місяців. На днях якраз зібралася піти до лікаря.Теж еритема раптова на обличчі буває,пару раз в піт кидало і трясучку. Ну я то розумію,що почалося. Особо не парилася. В старшої сестри почалися ці качелі в 43 роки,то я так орієнтуюся.
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 09:16
Ответ дляКому там слова не давали
Что вас удивило. У вас возможно предменопауза. Задержка, потом укорочение цикла по дням, уменьшение интенсивности. Это может длиться несколько лет до наступления полной менопаузы.
Так было у меня.
Лгин• 18 мая в 09:17
Ответ дляКому там слова не давали
Доживете до моїх років!
Жарт
Все одно в голові психологічна межа
Я до цих пір не можу заспокоїтись що предменопауза, а мені буде 48.
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 09:17
Ответ дляКому там слова не давали
В смысле. Мне 50, климакс 2 года. На голове аккуратная короткая стрижка, огородами не занимаюсь.
автор Кому там слова не давали • 18 мая в 09:18
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Так было у меня.
Дякую. А як за циклом слідкували?
Якщо я раніше знала що скоро критичні дні, носила щодену прокладку, за одягом слідкувала.
Поїздки на море планувала.
Тепер це буде кожен раз сюрприз?
Лгин• 18 мая в 09:19
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А з сексом як? Бо чоловіку вже не цікаво, а мені хочеться, не так багато як раніше, але хочеться. Теж утишується бажання, ех
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 09:19
Ответ дляКому там слова не давали
Почали без причини палати. Щоки.
А. Ну зниження лібідо.
Это предклимакс.
Горят щеки - может у вас так приливы проявляются.
Лгин• 18 мая в 09:20
Ответ дляКому там слова не давали
Дякую. А як за циклом слідкували?
Поїздки на море планувала.
Тепер це буде кожен раз сюрприз?
Ага... Періодично сюрприз
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 09:22
Ответ дляКому там слова не давали
Дякую. А як за циклом слідкували?
Поїздки на море планувала.
Тепер це буде кожен раз сюрприз?
Сначала они могут приходить вовремя, но станут меньше по дням.
Потом следить сложнее.
Могут быть пропуски по месяцам.
У меня самый долгий пропуск был полгода. Потом один раз пошли. Потом климакс.
Лгин• 18 мая в 09:22
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Это предклимакс.
В мене буває стан, що дуже тепло в тілі, наче пітнію, потім попускає. Спочатку думала, що дуже тепло в приміщенні, але відчувала лише я, колегам холодно, тому зрозуміла,що то приливи
Спішу - перекидаюсь• 18 мая в 09:23
Ответ дляЛгин
Это однозначно уже приливы!
Лгин• 18 мая в 09:24
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Это однозначно уже приливы!
Я лазню відвідую, то після лазні пару днів звичайне тепло в тілі, але бувають дні, що наче от з лазні лише вийшла, ще трохи і пар би пішов
Чемна панночка• 18 мая в 09:26
Ответ дляКому там слова не давали
Мне врач трансвагинальное узи делала, и сказала, что созревших фолликулов не видит и один яичник не визуализируется. Т.е. на подходе климакс.
Мандолина Бу• 18 мая в 09:27
Це перименопауза, треба обстежитися, я вашого віку, місячні регулярні, але за останні пару років багато змін:зір впав, волосся, як солома, пітнію сильно, особливо пере місячними та під час них, ПМС сильний, кісточки на ногах, ну і пузо гормональне.