ДелиВерка• 18 мая 2025
Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.
Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
ви з ними ще занадто делікатно.
Не хочу до їх рівня опускатися.
ДелиВерка
• 18 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Золоті кабачки зараз, ті що привозні. Коли їх продають свої, українські вони коштують значно дешевше
Це українські вже кабачки на базарі, як і картопля.
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Нормальна врожайність того року була.
Я багато літератури на цю тему читала
Але в людей відбирали все до останньої бубки...
Я багато літератури на цю тему читала
Навіть варену картоплю зі столу згрібали.
PORKA• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
А скільки мають бути? Де Ви в полі кабачки бачили
Вибачте, але я вчора у французькому магазині брала кабачки по 0.99 євро за кг. Це в понад два рази дешевше, ніж в Україні. Але зпл мінімалка у Франції 1400 євро на руки, тобто продавці, шофери, логісти, склад - геть усе коштує дорожче. І у полі тут вони теж ще не ростуть.
Перша леді колгоспу• 18 мая 2025
Ответ дляПироженкА
Я согласна, что всё очень дорого.
Но что делать? Или работать больше на выше зп или самим выращивать или покупать меньше. Каждый сам выбирает. В каких-то странах еду бесплатно регулярно раздают или цены регулируют? Везде прайс только идёт вверх.
А нам, в наших реалиях врятли что-то изменить. Поэтому многие и бегут.
Лучше туалеты заграницей мыть, но иметь хороший соцпакет и сдержанно комфортную жизнь, чем у нас. И стремиться строить будущее.
Либо у нас, но для этого тоже нужно приложить большие усилия. А что делать? Жить-то нужно.
Бастовать можно,на пикеты выходить,требовать выборы.Другие пути неэффективны,увы
ПироженкА• 18 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Было уже. Сильно улучшилось?
Каждый сам за себя.
PORKA• 18 мая 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
А вы раньше в мае кабачки покупали?
Вы из Херсона что ли?
Я у Києві раніше кабачки завжди купувала в травні, вони були доступні за ціною.
всемВсёИмного• 18 мая 2025
Ответ дляPORKA
Зараз вам скажуть,що ел- енергія дорога) а насправді всі хочуть надприбутки отримати і ЗП мінімальну робітникам заплатити
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Я вже вище писала що переселенка.
І вивчаю різні регіони де кості на старості років приткнути.
Уви і ах.
Нормальні умови не далеко від міста - ціна захмарна.
Дешева хата в селі - нема води, нема газу. Маршрутка в райцентр три рази на тиждень
Уви і ах.
Про маршрутки ви праві, але ще є односельці, які радо підвезуть і транзитеі маршрутки на трасі, до якої пішки 1-2 км. Подивіться села - Пронозівка, Мозоліївка, чи якось так( ще й море є) Полтавська область, до Кременчука 40 км, багато людей щодня на роботу їздять, до Градизька 15, до Глобино - 20.
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Так утік ? Не витримав такої 🐍🐍🐍
Так - так
Втішайте себе вирощуючи буряк і бігаючи на розпродажі
Перша леді колгоспу• 18 мая 2025
Ответ дляПироженкА
Было уже. Сильно улучшилось?
Каждый сам за себя.
Если так рассуждать,то только менять страну,работать на трех работах годами не получится
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Так - так
А ви і далі 🐕🦺🐕🦺🐕🦺🐕🦺
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
А чим мої поради погані, що ми витрачаємо на продукти біля 20 тисяч витрачаємо, а не все зароблене профукуємо на фіглі-міглі, що намагаюся більш-менш натуральні, якісні продукти купувати, вживати?
Бо якби не чоловік з заробітками - ваші 37000 і міні город був би дупи
Скакали би між роботами як інші самомами і не розказували як файно їсти натуральне
Natalia505• 18 мая 2025
Ответ дляPORKA
Це вже справа в економіці і оплаті праці в країні.в політиці держави і її розвитку. Подивіться фільм про Бурунді, найбіднішу країну у світі. В них зарплати 10 долларів в місяць, голод. Умов для вирощування культур немає, як і грошей, занепад. Значить це комусь вигідно. Як і в нас, одні заробляють мільярди в рік, в тцк, а іншим кабачки дорогі.
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Не хочу до їх рівня опускатися.
Ще пальчик відтопирте
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Ну тоді все дешево і всім повилазило
Natalia505• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ну тоді все дешево і всім повилазило
Дешеві вони будуть, якщо буде врожай, в сезон. Зараз ще не сезон. Хоча теж під питанням...
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
А ви і далі 🐕🦺🐕🦺🐕🦺🐕🦺
Ні - ні
Перше місце у вас
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Так я до дітей і скакала і заробляла більше чоловіка, зараз інші цілі, пріоритети, можливості.
37 тисяч зі своїм житлом самомамі з дітьми і городом достатньо, ми вчотирьох витрачаємо 60-80 тисяч на розслабоні.
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Тільки інших 50 ви берете в тумбочці
А такий був майстер клас
Ну і будинок з міні городом у вас теж взявся в вашої тисячі доларів
А такий був майстер клас
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Кидають цілі, вони руйнуються, якщо там не жити, не підтримувати їх.
Кидають тільки в селах, куди автобуси раз на тиждень ходять, де нема ні аптеки, ні магазинів і роботи нема ніякої. В такому селі тільки пенсіонери можуть жити.
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляPORKA
Отож. А в нас мінімалка рівно в 10 разів менша. І заморожена на роки.
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Тільки інших 50 ви берете в тумбочці
А такий був майстер клас
Так, тільки раніше я заробляла не тис. $, а вдвічі-втричі більше, разом з чоловіком працювали, до народження дітей я працювала з 20 років, до народження дітей ми мали 3 квартири, продавши одну і доклавши заощадження та позичивши 12 тис.$ у родичів купили будинок
Ламборджини• 18 мая 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Кг моркви в Німеччині 1 євро. Чому у нас так?
Тут виростити моркву дорожче, а вона дешевша чомусь ніж в Україні
Удивительно, как может ИМПОРТНАЯ морковь так дорого стоить, правда? Ведь привезти ее в страну, где идет война - это так, то же, что и на улицу соседнюю выйти погулять.
сказочное_Бали• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Какую рыбу вы покупаете и какие фрукты?
Рыбу разную: селедку, тюлечку на битки, карасей, телапию, тунец в собственном соку, хребты красной рыбы на уху. Всегда есть бананы дома, ябоки, киви + сезонные фрукты/ягоды беру.
Ламборджини• 18 мая 2025
Ответ дляГаля-краля
І мінімалка в Польщі десь 36 тис на руки ( якщо в грн ) приблизно ..
А сьем квартиры и коммуналка наверное бесплатные, да? Проезд копейки?
Я в Лодзи, проезд на 40 мин - 60 грн. Выгодно покупать годовой проездной, да, но за раз 12 тыс грн надо заплатить. А если не дай бог не успел купить билет при входе в транспорт за 2 минуты и тебя поймали контролеры - 5 тыс грн штраф. Визит к врачу (если тебе прям надо ’на сегодня/завтра’) - 1,5 тыс грн (да, по НФЗ можно бесплатно, но этот визит еще словить надо), а к специалисту - и 2,5 тыс грн может быть. Интернет - либо мобильный за 400-500 грн/мес, либо заключаешь кабальный договор на 1-2 года и никого не колышет, если ты сьезжаешь - обязан платить.
Ламборджини• 18 мая 2025
Ответ дляPORKA
Про гос дотации для фермерств в EU не слышали, нет?