Без комплексів• 18 мая 2025
Соромлюся знайомитися з чоловіками через роботу
Я дуже налажала в житті і тепер працюю на низькокваліфікованій роботі. Соромлюся через це знайомитися з чоловіками та взагалі реєструватися на сайті знайомств. У мене ще ніколи не було стосунків і в цьому році мені вже 27 років, тобто ситуація дуже погана. Я б сказала критична. Мені здається, що тепер я нікому ніколи не сподобаюсь. У молодості у мене майже не було чоловічої уваги, тобто я як підліток напевно за розвитком у сфері стосунків. І це не додає привабливості звісно.
КучМала• 18 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Европейцям теж важливо, я думаю.
Нет! Я здесь живу и потому знаю
КонФФетОшка• 19 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Лаборант - інтелектуальна робота. Я б теж не соромилася.
Вчитель, репетитор, перекладач теж інтелектуальна робота.
Чому ви не скористалися вашим дипломом і в англомовній країні не змогли застосувати ваші знання англійської мови яку вивчали 5 років в університеті?