Без комплексів• 18 мая 2025
Соромлюся знайомитися з чоловіками через роботу
Я дуже налажала в житті і тепер працюю на низькокваліфікованій роботі. Соромлюся через це знайомитися з чоловіками та взагалі реєструватися на сайті знайомств. У мене ще ніколи не було стосунків і в цьому році мені вже 27 років, тобто ситуація дуже погана. Я б сказала критична. Мені здається, що тепер я нікому ніколи не сподобаюсь. У молодості у мене майже не було чоловічої уваги, тобто я як підліток напевно за розвитком у сфері стосунків. І це не додає привабливості звісно.
Вумна, аж страшно• 18 мая 2025
Яка трольненька тема) півгодини і нуль відповідей
А ви розпинайтесь)
Margaret Rose• 18 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Единственное, чего бы я стыдилась - это статуса безвольной домохозяйки, которая сидит на шее у мужика, оставаясь никем по жизни
Таких повно, особливо ті, котрі вискочили заміж за ’багатого і перспективного’ при тому жодного дня не працювавши.
Цікаво, вони не задумуються про те, що чоловік може з ними розлучитися і що тоді?
Коник-стрибунець• 18 мая 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Покажи фигуру в купальнике,подумаю
Виталька, ты последний раз женскую сиську в реальной жизни когда видел? Казанова йопта.
Пффф 100%• 18 мая 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
А крім сайтів більше ніяких варіантів знайомства? Там зазвичай такі лузери сидять, що вашої уваги не достойні. Весна, літо, купа можливостей для знайомства, лише вдома не треба сидіти.
Та ну, такі ж там сидять, як і навколо ходять. Кажу як ветеран сайтів знайомств.
Просто забагато ви уваги приділяєте тим, на кого в реалі і не глянули б, от і здається, що всі такі
КучМала• 18 мая 2025
Если это не проституция, не снимаетесь в порно, то ничего стыдного в работе нет, любую работу надо уважать. Едьте в Европу, там нет разделения - уборщица ты или директор, отношение мужчин одинаково, главное, какой вы человек
Цідило правди• 18 мая 2025
Автор, у вас таракани завелися в голові. Порозганяйте їх в все буде ок
Вумна, аж страшно• 18 мая 2025
Ответ дляMargaret Rose
З досвіду близької родички, якщо у жінки є хоч трохи мозку, вона не залишиться ні з чим, вона ще в шлюбі подбає про своє безтурботне існування далі у випадку, якщо чоловік з нею розлучиться) і потім, такі жінки знаходять собі інших і живуть собі своє найкраще життя(для них)
Якщо мізків немає, звісно, то пєчалька
Майструю крила• 18 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Адміни знають який нік підібрати
Админы знают,что вы тролль на тему несчастная и никчемная, меняйте амплуа.
КонФФетОшка• 18 мая 2025
Що ви мелете?
Вам не набридло ось це все вигадувати?
Ви хоча б почитайте всі свої попередні теми🙄
А то кожен раз міняєте покази😁
То зовнішність не така і чоловіки не звертають увагу.
То чомусь чоловіків навколо вас немає. Ні в дитячому садку, ні в школі, ні в селі загалом, ні в університеті, ні на роботі (і в Україні, і за кордоном), ні просто на вулиці немає. Вимерли як мамонти😂
То робота не така для знайомства з чоловіками.🤦
Признаєтесь вже собі чесно, що ваша незайманість в 27, відсутність особистого життя, професійна незатребуваність і загалом нудне життя це результат вашої бездіяльності. Ви не доклали в достатній кількості зусиль, щоб мати все, або мати успіх хоч в одній із сфер свого життя. А бездіяльність скоріше за все через страхи і комплекси.
Навіть ваш лікар так вважає.
Ви ж самі писали що ’психотерапевт рекомендует вылезать из моей скорлупы’
Ось вилізайте і робіть щось, а не відмовки щоразу нові.
Вам не набридло ось це все вигадувати?
А то кожен раз міняєте покази😁
Навіть ваш лікар так вважає.
Как нефиг делать• 18 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Адміни знають який нік підібрати
Цей нік показує з чим саме вам необхідно боротися.
Ответ дляРозбещена цяточка
Як можна соромитися роботи- касира, продавчині, нянечкі в д/с, прибиральниці тощо.Ви ж не повією працюєте.
Не всім бути блогерами, бізнес-леді, директорами компаній .
Точно, велику кар´єру роблять одиниці з сотень тисяч жінок. Цей показник побільше серед чоловіків, але також меншість серед всього населення.
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Що ви мелете?
Вам не набридло ось це все вигадувати?
А то кожен раз міняєте покази😁
Навіть ваш лікар так вважає.
Вам не набридло ось це все вигадувати?
А то кожен раз міняєте покази😁
Навіть ваш лікар так вважає.
Ви праві, комплексів у мене багато. Я завжди вважала себе нерозумною, непривабливою
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляСтриптизерка
Ким Ви працюєте?
Що такого поганого в вашій роботі?
Збираю онлайн замовлення
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я сама лузер
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляSo_so
А где логические связи с Вашем тексте?
Если женщина нравится мужчине ввиду своей работы, это как раз колокольчик такой.
Ну, чоловіки теж хочуть рівню, як не крути
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Авторе, кажіть ким працюєте, а ми разом придумаємо як в загальних рисах назвати вашу посаду. Не обовʼязково ж писати «кондуктор трамваю». Можна сказати «працюю в сфері горомадських перевезень». Або якщо ви прибиральниця, то можна сказати, що працюєте в клінінговій компаніі, не уточнюючи посаду, або взагалі «в сфері послуг»
Збираю онлайн замовлення
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Я лаборантом работала на кафедре много лет за копейки и гордилась собой. Нормальные люди смотрят на другие качества, а вы ещё молодая,у вас всё впереди. Куча людей работают на обычных работах. Вы же не карманница и не эскортница
Лаборант - інтелектуальна робота. Я б теж не соромилася.
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
27- це тільки початок життя. перед вами відкриті всі двері. Міняйте своє життя, Навчпйтесь, працюйте над собою, міняйте роботу. Тоді чоловіки самі вас знайдуть і запропонують стосунки
Я боюся, що поки зміню роботу, то вже буде пізно з чоловіками знайомитися. Хто ж хочу зустрічатися майже 30 річною без досвіду стосунків. Важко це буде пояснити. Головою розумію, що треба б було зараз починати знайомитися, але страшно
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Ищите на своей работе такого же как вы
На роботі самі студенти
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляКучМала
Европейцям теж важливо, я думаю.
Margaret Rose• 18 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
На роботі самі студенти
Ну то знайдіть хлопця на кілька років молодшого, якщо вам таке підходить, при правильному підході зможете з нього ’виліпити’ успішного чоловіка і мотивувати його на кар´єрний ріст)
Без комплексів
• 18 мая 2025
Ответ дляMargaret Rose
Там зовсім молоді. По 20 років