Без комплексів• 18 мая 2025

Соромлюся знайомитися з чоловіками через роботу

Я дуже налажала в житті і тепер працюю на низькокваліфікованій роботі. Соромлюся через це знайомитися з чоловіками та взагалі реєструватися на сайті знайомств. У мене ще ніколи не було стосунків і в цьому році мені вже 27 років, тобто ситуація дуже погана. Я б сказала критична. Мені здається, що тепер я нікому ніколи не сподобаюсь. У молодості у мене майже не було чоловічої уваги, тобто я як підліток напевно за розвитком у сфері стосунків. І це не додає привабливості звісно.
Кинг-Конгша• 18 мая 2025
Ищите на своей работе такого же как вы
Пусин Кукин• 18 мая 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
там 15 см
Мерял от 0 или от 1?
ЖизньНеимеетСмысла• 18 мая 2025
Ответ дляПусин Кукин
Мерял от 0 или от 1?
так все успокойтесь
Вумна, аж страшно• 18 мая 2025
Яка трольненька тема) півгодини і нуль відповідей А ви розпинайтесь)
Margaret Rose• 18 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Единственное, чего бы я стыдилась - это статуса безвольной домохозяйки, которая сидит на шее у мужика, оставаясь никем по жизни
Таких повно, особливо ті, котрі вискочили заміж за ’багатого і перспективного’ при тому жодного дня не працювавши.

Цікаво, вони не задумуються про те, що чоловік може з ними розлучитися і що тоді?
Коник-стрибунець• 18 мая 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Покажи фигуру в купальнике,подумаю
Виталька, ты последний раз женскую сиську в реальной жизни когда видел? Казанова йопта.
Пффф 100%• 18 мая 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
А крім сайтів більше ніяких варіантів знайомства? Там зазвичай такі лузери сидять, що вашої уваги не достойні. Весна, літо, купа можливостей для знайомства, лише вдома не треба сидіти.
Та ну, такі ж там сидять, як і навколо ходять. Кажу як ветеран сайтів знайомств.
Просто забагато ви уваги приділяєте тим, на кого в реалі і не глянули б, от і здається, що всі такі
Пффф 100%• 18 мая 2025
Ответ дляПусин Кукин
Мерял от 0 или от 1?
От дырки в попе
КучМала• 18 мая 2025
Если это не проституция, не снимаетесь в порно, то ничего стыдного в работе нет, любую работу надо уважать. Едьте в Европу, там нет разделения - уборщица ты или директор, отношение мужчин одинаково, главное, какой вы человек
Цідило правди• 18 мая 2025
Автор, у вас таракани завелися в голові. Порозганяйте їх в все буде ок
Вумна, аж страшно• 18 мая 2025
Ответ дляMargaret Rose

З досвіду близької родички, якщо у жінки є хоч трохи мозку, вона не залишиться ні з чим, вона ще в шлюбі подбає про своє безтурботне існування далі у випадку, якщо чоловік з нею розлучиться) і потім, такі жінки знаходять собі інших і живуть собі своє найкраще життя(для них)
Якщо мізків немає, звісно, то пєчалька
AtomicX• 18 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Завидно?)
Птица Говоруша• 18 мая 2025
если вам 27 и никогда не было отношений -дело точно не в работе
Майструю крила• 18 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Адміни знають який нік підібрати
Админы знают,что вы тролль на тему несчастная и никчемная, меняйте амплуа.
КонФФетОшка• 18 мая 2025
Що ви мелете?
Вам не набридло ось це все вигадувати?

Ви хоча б почитайте всі свої попередні теми🙄
А то кожен раз міняєте покази😁

То зовнішність не така і чоловіки не звертають увагу.
То чомусь чоловіків навколо вас немає. Ні в дитячому садку, ні в школі, ні в селі загалом, ні в університеті, ні на роботі (і в Україні, і за кордоном), ні просто на вулиці немає. Вимерли як мамонти😂
То робота не така для знайомства з чоловіками.🤦

Признаєтесь вже собі чесно, що ваша незайманість в 27, відсутність особистого життя, професійна незатребуваність і загалом нудне життя це результат вашої бездіяльності. Ви не доклали в достатній кількості зусиль, щоб мати все, або мати успіх хоч в одній із сфер свого життя. А бездіяльність скоріше за все через страхи і комплекси.

Навіть ваш лікар так вважає.
Ви ж самі писали що ’психотерапевт рекомендует вылезать из моей скорлупы’
Ось вилізайте і робіть щось, а не відмовки щоразу нові.
Как нефиг делать• 18 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Адміни знають який нік підібрати
Цей нік показує з чим саме вам необхідно боротися.
Кітті_• 18 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Як можна соромитися роботи- касира, продавчині, нянечкі в д/с, прибиральниці тощо.Ви ж не повією працюєте.
Не всім бути блогерами, бізнес-леді, директорами компаній .
Точно, велику кар´єру роблять одиниці з сотень тисяч жінок. Цей показник побільше серед чоловіків, але також меншість серед всього населення.
Кітті_• 18 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Домохозяйка це також праця, і за неї добре платять по найму.
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Що ви мелете?
Вам не набридло ось це все вигадувати?

А то кожен раз міняєте покази😁

Навіть ваш лікар так вважає.
Ви праві, комплексів у мене багато. Я завжди вважала себе нерозумною, непривабливою
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляСтриптизерка
Ким Ви працюєте?
Що такого поганого в вашій роботі?
Збираю онлайн замовлення
Стриптизерка• 18 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Збираю онлайн замовлення
То що тут постидного?
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я сама лузер
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляSo_so
А где логические связи с Вашем тексте?
Если женщина нравится мужчине ввиду своей работы, это как раз колокольчик такой.
Ну, чоловіки теж хочуть рівню, як не крути
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Авторе, кажіть ким працюєте, а ми разом придумаємо як в загальних рисах назвати вашу посаду. Не обовʼязково ж писати «кондуктор трамваю». Можна сказати «працюю в сфері горомадських перевезень». Або якщо ви прибиральниця, то можна сказати, що працюєте в клінінговій компаніі, не уточнюючи посаду, або взагалі «в сфері послуг»
Збираю онлайн замовлення
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляБезлім на все
Я лаборантом работала на кафедре много лет за копейки и гордилась собой. Нормальные люди смотрят на другие качества, а вы ещё молодая,у вас всё впереди. Куча людей работают на обычных работах. Вы же не карманница и не эскортница
Лаборант - інтелектуальна робота. Я б теж не соромилася.
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
27- це тільки початок життя. перед вами відкриті всі двері. Міняйте своє життя, Навчпйтесь, працюйте над собою, міняйте роботу. Тоді чоловіки самі вас знайдуть і запропонують стосунки
Я боюся, що поки зміню роботу, то вже буде пізно з чоловіками знайомитися. Хто ж хочу зустрічатися майже 30 річною без досвіду стосунків. Важко це буде пояснити. Головою розумію, що треба б було зараз починати знайомитися, але страшно
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Ищите на своей работе такого же как вы
На роботі самі студенти
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляКучМала
Европейцям теж важливо, я думаю.
Margaret Rose• 18 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
На роботі самі студенти
Ну то знайдіть хлопця на кілька років молодшого, якщо вам таке підходить, при правильному підході зможете з нього ’виліпити’ успішного чоловіка і мотивувати його на кар´єрний ріст)
автор Без комплексів • 18 мая 2025
Ответ дляMargaret Rose
Там зовсім молоді. По 20 років