-Ань-• Изменено 18 мая 2025

8 квітня 2025 року знищено "Державний резервний насінневий фонд".

«Великі витрати на зберігання насіння та постійного його оновлення»
Відчуваєте, що речення сформульоване неграмотно? А воно там таке не одне. І це повідомлення з Урядового порталу про скасування Державного резервного насінневого фонду. Лише ці помилки вже багато говорять про рівень аргументації у цьому повідомленні.
Ну і загалом, резерв зерна під час війни – це чи не найперше на що треба витрачатись. Але бачимо, що є справи набагато важливіші.
ElinaH• 18 мая 2025
Блин, ленинградцы во время блокады сохранили семенной фонд, хотя директор фонда умер потом от дистрофии.
Espresso_caffe• 18 мая 2025
точно голодовку готовят
автор -Ань- • 18 мая 2025
Пропоную знавцям української мови виправити помилку в реченні «Великі витрати на зберігання насіння та постійного його оновлення».
В офіційному документі так написали!
english book• 18 мая 2025
В державному резервному фонді миша повісилась ще задовго до 2022 року.
Про це ще в 2019 році писали аграрні магнати, коли створювали свої власні резервні фонди.
DianaDee• 18 мая 2025
следующий этап эксперимента - голод
lus_so• 18 мая 2025
Звичайна логіка самозванців, бо для них ’після хоч потоп’. Зе казав, що стратегічно думати йому нема коли, тож і команда в нього відповідна. Команда прийшла прибарахлитись і хутко здриснути, а не оці ваші стратегічні резерви колихати.
Teonaa• 18 мая 2025
Ответ для-Ань-
В офіційному документі так написали!
«Великі» тут якось не доречно
Anna-08e7• 18 мая 2025
Капец, ужас какой-то. Твари