Воленс-неволенс• 24 мая в 09:22
Сили ППО вночі збили 6 балістичних ракет та 245 шахедів
Дістала ця брехня, ця бравада. Все знешкодили, ППО - боги, всі молодці, всім медальки. А те що від мене через дорогу більше 50 прильотів в одну точку? І це я не рахую прильоти від балістики? Що ППО навіть не намагалося це збивати? Що шахєди пікірували і просто врізались з усіх боків? Те що всю ніч було пекло? Ні, ви що, все чудово! Не заважайте пропаганді працювати! Скільки можна брехати? Бісить.
Щаслива Я• 24 мая в 09:24
А хтось цій пропаганді вірить?
Ну це ж логічно, що неможливо все збити. Чи люди зовсім дурні?!
Инстагра_мерша• 24 мая в 09:24
Ответ длянеДоЖиру
Хай ваш чоловіки иде и сбивае краще
Есть кому сбивать кто в офисе сидит и учился в военных учреждениях , а сидят жопу жиром набивают
ФФФФристайла• 24 мая в 09:24
Ви впевнені ,що то прильоти? А не збиті шахеди впали ?
Якби було 50 прильотів, то був би жах
Пупс• 24 мая в 09:24
Ответ длянеДоЖиру
Хай ваш чоловіки иде и сбивае краще
При чому чоловік автора до брехні від влади?
Воленс-неволенс
• 24 мая в 09:25
Ответ дляЗадолбулька
50 прильотів? Як ви вижили?
Нічого не збивали. Все летіло за призначенням, а не падало на будинки навколо. По будинку тільки тріщини пішли по стінам, бо хитався і двигтів.
ГЛЮкоза• 24 мая в 09:25
Ответ дляИнстагра_мерша
С бронью
Лика-прилипка• 24 мая в 09:25
Ви, як доросла людина, повинні розуміти для кого пишуть новини і що писати можна, а що ні.
Ви бачили прильоти, навіщо вам ті новини і статистика?
До того ж, якщо біля вас 50 прильотів (сумніваюсь що то правда) значить біля вас щось ну дуже важливе і про прильоти туди писати не можна.
Инстагра_мерша• 24 мая в 09:25
Ответ дляВоленс-неволенс
Автор тему закрываете в нашей стране правду писать нельзя, у нас же демократия типо))))
Воленс-неволенс
• 24 мая в 09:26
Ответ дляФФФФристайла
Якби було 50 прильотів, то був би жах
Ну звісно, я ж маю сумніватися в тому, що бачу на власні очі і чую на власні вуха. Так, там було месиво. Вся вулиця червона від пожеж.
Пупс• 24 мая в 09:26
Ответ дляФФФФристайла
Якби було 50 прильотів, то був би жах
Збиті шахеди впали в траву і просто лежали, чи може руйнування були?
неДоЖиру• 24 мая в 09:26
Ответ дляВоленс-неволенс
Раз вы так сказали значит так и есть
Задолбулька• 24 мая в 09:26
Ответ дляВоленс-неволенс
То це не прильоти, не плутайте. Що таке летіло і все тряслось, хиталось, падало, скло тріскало, я знаю
Из Виа-гры• 24 мая в 09:26
Шо там за точка у вас такая интересная, колитесь.
Понаставили фейспалмов, интересно же. Прям шахедная точка G.
Инстагра_мерша• 24 мая в 09:26
У нас тоже всю правду не пишут мы уже привыкли, Одесса то вообще рассадник…..
Невісточка ж• 24 мая в 09:27
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну тут ви не праві. Область, намагалися збивати звісно, але збитих я не чула.
Їх стало складніше збивати, та і кількість така велика, як ніколи.
А до брехні я особисто вже звикла. Здається вони перевершують навіть своїх вчителів в цьому
Воленс-неволенс
• 24 мая в 09:28
Ответ длянеДоЖиру
Раз вы так сказали значит так и есть
Раз так сказала пропаганда, значить так і є. А чат величезного району, який рахував кожен приліт - так, фігня
Лика-прилипка• 24 мая в 09:28
Доречі - збивали. Біля мого будинку збивали всю ніч, про працювало майже без перестанку.
Так само біля села тата (з його сторони летіло на Київ) всю ніч працювали хлопці.
Попали чи ні не знаю, але збивали точно.
Яйцеголовая• 24 мая в 09:28
А шо таке ? Не смішно? Ви ж самі казали в 2019-му шо хужє нє будєт)))
І, да, як знаєте як правильно збивати, то йдіть в ЗСУ і збивайте.
неДоЖиру• 24 мая в 09:29
❗️ 250 ударних БпЛА та 14 балістичних ракет випустили росіяни по Україні цієї ночі
Станом на 8:30 сили ППО знищили шість балістичних ракет, спрямованих на Київ, а також нейтралізували 245 дронів Shahed.
Це була одна з найбільш масованих атак на столицю за весь час.
Воленс-неволенс
• 24 мая в 09:29
Ответ дляЗадолбулька
Ха-ха, смішно. Ви були поруч зі мною? Можете оцінити?
Воленс-неволенс
• 24 мая в 09:29
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...