младокошкина• 18 мая 2025

Вартість випускного 11 клас

Доброго дня.
Питання до тих в Україні, закордон не цікавить. Які ціни саме на святкування з людини
І місто будь ласка
Дякую
Нам озвучили суму, просто цікавить як у інших
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ для...аяприкольная
в ресторані бюджет оговорюється на людину
Або є умова з якої суми закривають зал під банкет
Нагайна• 18 мая 2025
Ответ дляКоварная Зая
Мой сын заканчивает школу 10 лет назад, ща эти 10 лет он ни разу ни фото не открыл, ни видео. Выпускной был классный , когда вспоминает школу, учителей , приколы , забавные случае сам или с одноклассниками, то выпускной вообще не вспоминают. Может девочкам хочется нарялиться , а мальчикам помню вообще пофиг было
Так и есть. Я своего уговорила штаны и футболку хотя бы новые купить, лоферы заказала сама уже. При том, что награждать будут- вообще пофиг) сам бы в джинсах и кедах пошел.
автор младокошкина • 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Це сума, щоб закрити зал під вас, тобто щоб не було сторонніх. А там ресторану вже байдуже, буде вас 30 чоловік, або 65. Розумієте? Це нормальна практика для ресторанів називати суму за закриття залу
Якщо вас 23 дитини + 46 батьків = 70 гостей (як приклад, умовно)
130 000/70=1 860 грн з людини. Нормальна ціна
Так, дякую, принцип фіксованої суми я вже зрозуміла.
нас максимум 30 осіб збереться з батьками
У класі виявляється 16 дітей
Ідуть по одному з батьків в основному
Несу добро людям• 18 мая 2025
Ответ дляВкуси мене
Скільки років вашій дитині?
Не всі у 17 вживають алкоголь і палять, можливо вам це не знайомо, але так буває
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ длямладокошкина
У класі виявляється 16 дітей
Ідуть по одному з батьків в основному
Тоді вам дорого вийде, треба шукати менший зал, або бути готовими, що окрім вас в залі будуть інші люди
Редисочка• 18 мая 2025
в нас тисяча грн це супутні витрати (запрошення, квіти, подарунок школі і вчителю, фоторраф на Ходу випускників і вручення атестатів, ведучий на 3 години в рест оран іоренда зали для вручення атестатів, бо в школі актової зали немає). І по 2 тисячі з людини за ресторан, гулять будуть до ранку.
Черкаси, випускається один 11 клас. Вирішили без особого пафосу, щоб змогли піти всі діти з класу, але з 31 дитини йде 29-ть (одні з релігійної родини, і двоє дітей не захотіли з особистих причин)
Нагайна• 18 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Ну, якщо батьки замовляють своїм дітям алкоголь, то які можуть бути сумніви?))
Сомнения в чем? Ну, я отличница-умница-красавица пила и курила со всеми на выпускном. Более того, мама медсестрой работала, дома стояла канистра со спиртом, с которой я на дни именинника заимствовала, так сказать. Со мной все хорошо)
автор младокошкина • 18 мая 2025
З приводу алкоголя то буде шампанське
Звісно міцні напої ніхто замовляти не буде. Але шампанське буде
Редисочка• 18 мая 2025
Ответ длямладокошкина
З приводу алкоголя то буде шампанське
ми своїх дітей в класі спитали що вони хочуть з алкоголю на стіл - захотіли шампанске
...аяприкольная• 18 мая 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
И поездка обошлась совершенно бесплатно?
менше 2 тис.
задумчивая мордочка• 18 мая 2025
Ответ для...аяприкольная
менше 2 тис.
У нас выпускной 1400 с человека, 2тыс -дорого
Лукава_Кiшка• 18 мая 2025
Ответ дляПаратруперсупер
нормально вы там жируете
Мы-то как раз не жируем (переселенцы) и в ’легком’ шоке от озвученных цифр, но многим місцевим наши проблемы непонятны.
Вкуси мене• 18 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
128 коментар автора в цій темі відповідь на ваше питання
Кринжова баба• 18 мая 2025
6500 сам праздник+2000 подарки учителям, киевская область
неДоПриличий• 20 мая 2025
Ответ дляПожарник
перепрошую,то в якому глухому селi i в якому роцi було*?
А що не так?
неДоПриличий• 20 мая 2025
Ответ длямладокошкина
Блін, такі суми 1700, 2500
У нас 130 тис за все(ресторан, ведучий)
Навіщо ведучий?)
Це весілля?)
автор младокошкина • 20 мая 2025
Ответ длянеДоПриличий
Навіщо ведучий?)
Це весілля?)
Тому что без ведучого це поїли та сидіти будуть, потрібна програма щоб цікаво було
неДоПриличий• 20 мая 2025
Ответ длямладокошкина
Вперше чую,що на випуск потрібен тамада
автор младокошкина • 20 мая 2025
Ответ длянеДоПриличий
Вперше чую,що на випуск потрібен тамада
Тамада на весіллі, на нашому святі- ді-джей та ведучий
hrystia• 20 мая 2025
Ответ длямладокошкина
У нас теж буде ді-джей, але у вас щось дорого виходить 🤔