Дружина ветерана Віктора Розового каже що розлучається через його зради. Він інвалід колясочник наразі. Жінка в нього шикарна, красуня. Всього рік одружені. Поранення він отримав майже зразу після свадьби. Віктор стверджує що ніяких зрад не було)))
Чому не сказати правду
Шматочок хмарки• 18 мая в 20:10
Ну-ну) Що там насправді не знаю, але давайте відверто. Який відсоток чоловіків зізнається в своїх зрадах? Брехати ж будуть навіть, якщо зловлять на гарячому.
NesmeyanaYa• 18 мая в 20:10
Ответ дляlilul990
Відмовка жінки
Ви читали на якому етапі були зради і як вона про них дізналась?
Він каже, шо в шлюбі їх не було, а не шо взагалі не було
Nathalie27• 18 мая в 20:18
Ответ дляЛЮБА
Ну вот и меня удивило , с такими ранениями - измены … свою слабость прикрыла очень не красиво !
Чому ж? Він чоловік харизматичний. Можливо в класичному розумінні і не зраджував, але неформальне спілкування з іншими жінками ніхто не відміняв.
annetta888• 18 мая в 20:22
Автор, не лізьте, куди не треба.
Я знаю реальний приклад такої ситуації.
При чому такий чоловік зраджував ... з медсестрою, яка приходила робити уколи.
Тому... Не судіть нікого...
Я знаю реальний приклад такої ситуації.
Тому... Не судіть нікого...
Ответ дляannetta888
Автор, не лізьте, куди не треба.
Я знаю реальний приклад такої ситуації.
Тому... Не судіть нікого...
Я знаю реальний приклад такої ситуації.
Тому... Не судіть нікого...
Дивно закривати на це очі десятиліттями і дізнатись нібито зразу після травми як речі передали.
Ну ну. Вона не бачила що він за людина? Усвідомлення тільки після травми прийшло.? Камон
Korsika999• 18 мая в 20:26
А надо обязательно штаны защищать, вот любой ценой? Откуда вы знаете что там было? Изменять можно в любом состоянии. У него и на войне вполне могла быть боевая подруга. И в госпитале можно изменять, было бы желание. Тем более он популярный симпатичный, руки ноги на месте.
annetta888• 18 мая в 20:40
Ответ дляlilul990
На що закривати очі?
Є взагалі жінки, які на інвалідах помішані.
Є взагалі, які на різних маніяках, чекають їх роками з в´язниць.
Тому невідомо, що там було.
І не наша то справа.
Тому невідомо, що там було.
І не наша то справа.
Ответ дляAne4ka777
Да да, тот ещё ’ходок’ был
Ну да он в 2006 поменял 3-ю жену, а как он детей делал? если у него из всего тела только один глаз двигался? или как-то не природным способом?... короче еще одно доказательство, что женщины любят не из-за длинной сосиски и не обязательно быть высоким блондином, тут что-то другое
Ответ дляlilul990
Що ви хочете від неї? Одна справа покласти своє життя на нормального чоловіка і зовсім інше-на бабія, ви б пішли на таке? Інваліда взагалі не кожна жінка потягне
Ответ дляalex-3f3c
Скорее всего ЭКО, хотя может мы чего не знаем
Ответ дляlilul990
А скажите какой у вас опыт с мужчинами? И откуда вы взяли десятилетия, если пара женаты в его год. Ну-ну люди бывает через 20 лет совместной жизни разводятся и такое гавно из друг друга вылазит, что никогда бы и не подумал. И кто вы такая, чтобы кого-то судить? Сами -то сколько инвалидов на ноги подняли?
Ответ дляSeehund
Так ця дружина його написала: що вони до заміжжя багато років будували стосунки.