задумчивая мордочка• 12 марта в 00:17

Опрос. А у кого тут муж воюет?

Делаю анкету.
Просто ради интереса.
Зробіть вибір:
вже голосів: 527
Служит
Отслужил, списали
На реабилитации
Бронь от работы
Отсрочка по инвалидам, детям..
Ухиляется
Он не в Украине, другое гражда
По возрасту не проходит
Пропал безвести, в плену
Вічний двигун• 12 марта в 09:38
Ответ дляЦаревна в уггах
Скоро это будет звучать гордо, «ухилянт» это по типу «мой умный»
Умные либо как раз выехали, либо бронь имеют, а вот это вот вообще не про ум
Само_достаточная• 12 марта в 09:42
Ответ дляКастрюлька
Видимо Трамп лично подписал ей на выход.)
Боятся с шоколадным на улицу выйти и поэтому сидит строчит теперь тут сутками. Прячутся от айосов
Царевна в уггах• 12 марта в 10:01
Ответ дляВічний двигун
Ну так выехавшие ведь тоже «ухилянты»
И_В_офигительных_штанах• 12 марта в 10:19
Ответ длязадумчивая мордочка
Почему только в Польшу?
Сейчас найдём всех через советчицу, по всему миру.
У меня кум в интерполе
ага.... значит, бронь от работы, получается.
А у муж?
Так точно!• 12 марта в 10:25
автор, Вы, видимо, не в курсе, что между ’служит’ и ’воюет’ есть множество вариантов, одно не равно другому.
Чупокабра• 12 марта в 10:32
Воює і служить - це дуже різні речі.
Чупокабра• 12 марта в 10:34
Ответ дляСама не знаю
Девочки у кого мужья служат как вы выносите это говно которое тут в темах строчат
Так само, як і те, в яких умовах воюють, як їх намахують зі всіх сторін, як до них ставить їх же командування. Ну це про тих, хто воює. А строчать тут про тих, хто просто служить, а це й тцк, й примазанці тилові
Чумацький Шлях• 12 марта в 10:41
Ответ длятянитолкайка
Ну як страшно, то не живіть. Які проблеми?

Мені от з ухилянтом було б страшно і на вулицю ввечері вийти, не те що жити.
А з військовими нашими мені ніколи страшно не було.
Проблеми вцілому для країни, а не для мене, рівень бандитизму виросте суттєво і не через узилянтів.
тянитолкайка• 12 марта в 10:42
Ответ дляЧумацький Шлях
Сильно вам він виріс в 15-16-17 роках?
Чумацький Шлях• 12 марта в 10:51
Ответ длятянитолкайка
Сильно вам він виріс в 15-16-17 роках?
Ви просто не в темі про злочини опг в ці роки. Хлопці повернулись, але на роботу з птср ніхто не хотів брати да і вони за копійки не хотіли вде працювати, коли тут легкі гроші. І плюс до того не рівняйте ту кількість повернутих в мирне життя і теперішню.
Протру пилюку• 12 марта в 11:32
Читаешь и ахреневаешь...
Это же насколько нужно быть тварями, что бы ’ ухилянт’ - стал умным, а тот, кто в ЗСУ- лохом...
Господи, реально, нет больше гниды, чем соотечественники.
Это не вернувшимся с войны нужно приспосабливаться жить среди нас, это нам придется приспосабливаться жить среди военных.
И очень надеюсь, что в табло будут получать те бабы , которые больше всех орут, что они никого туда не посылали..
тянитолкайка• 12 марта в 11:42
Ответ дляЧумацький Шлях
Чому ви вирішили, що я не в курсі?
Тоді будь-яку драку з участю АТОшника тягали по новинах так, як зараз ’двушечку на Москву’ не тягають.
Заробітна плата солдата в АТО складала 3000 грн. В 2015 році долар стрибнув на кілька днів в 40, а потім став 22-25 грн. Порахуєте зарплату?
То яка цивільна робота не влаштовувала демобілізованого АТОшника?
Стервочка• 12 марта в 11:52
Ответ дляБурундучиха
Вважається, що якщо немає законних підстав і вік підходить і не воює, то ухилянт. Ну ще може бути іноземець.
Бред! Мой муж ни от кого не прячется, все данные в порядке, не в розыске. Или дообровольцем должен идти? Призовут - пойдет воевать...
Бурундучиха• 12 марта в 11:54
Ответ дляСтервочка
І повістка ні разу не приходила?
Чи живе не по прописці?
Вподобайден• 12 марта в 11:59
Ответ дляПротру пилюку
Читаешь и ахреневаешь...
Стервочка• 12 марта в 12:09
Ответ дляБурундучиха
І повістка ні разу не приходила?
Чи живе не по прописці?
Не приходила. Живе по прописці. Багато разів перевіряли документи й казали ’щасливої дороги’
MacOS-ница• 12 марта в 12:12
Авторе, у Вас не зовсім точне опитування виходить..
Тут же купа кацапок та лнр, днр.
Треба було уточнити, на чиєму боці вони воюють.
Чумацький Шлях• 12 марта в 12:20
Ответ длятянитолкайка
Чому ви вирішили, що я не в курсі?
Бо ви робите висновки потновиназ, не ьачили на власні очі як вони віджимали біщнеси на щамовлення, а потім щ них герохв в маріуполі ліпили.
Зп тут нідочого, вони в опг заробляли.
То це ще мова про угрупування. А до циз угрупувать додадуться ще одіночки псіховані з гранатами в кармані і тоді не просто бізнес віджиматимуть, а в транспорті буде їздить небезпечно.
Ласунка• 12 марта в 12:20
Ответ дляТролю як можу
Не собираюсь голосовать и остальным советую так же делать. Явно заказуха выведать
можно наврать пусть собирает на здоровье))))))))))))
Бабайко• 12 марта в 12:23
Ответ дляСтервочка
много раз проверяли и отпускали
у вас явно есть что то что вы умалчиваете?
а проверяли тцк?
тянитолкайка• 12 марта в 12:28
Ответ дляЧумацький Шлях
Зп тут нідочого, вони в опг заробляли.
Ну добре, вмовили.
Трусіться.
Инфотуфелька• 12 марта в 12:58
Ухиляется ?
Это вы про кого ? Про тцк, кадровиков и остальных примазанных к корыту ?
Забула що?• 12 марта в 13:06
Ответ дляЧумацький Шлях
Ви думаєте оцей вами описаний кацапський наратив не правда, думажте буде по іншому? Навіть посадовці польщі вжн декілька раз висловлюваоись, що реба думать, як не пускать в країну наших військових, бо коли до їх їхали наші афганці, то в них зріс рівень бандитизму, то їй була крапля, а це будуть тисячі....
А от, що Україна буде з цим всим робить я прям дуже переймаюсь і розумію, що якби не хотілося лишитись тут і жити, але після війни буде набагато страшніше жить ніж зараз під обстрілами.
Хвба кількіть поліції збільшать до мільйона осіб.
ну так они правы, и никакой это не нарратив.
Но привычув не называть вещи своими именами не делает проблему несуществующей.
Стервочка• 12 марта в 13:07
Ответ дляБабайко
много раз проверяли и отпускали
а проверяли тцк?
Да, ТЦК. Какой смысл мне умалчивать? Еще и анонимно...
Пффф 100%• 12 марта в 13:10
Ответ дляСтервочка
А сколько мужу лет? Моему 58. Тоже документы проверяют и отпускают.
З бісиками• 12 марта в 13:12
Ответ дляБабайко
все у кого мужья на фронте не ходят с ними в развалочку по городу
чего вы дерзите, не понимаю
У відпустку нікого не пускають?
Бабайко• 12 марта в 13:13
Ответ дляЗ бісиками
У відпустку нікого не пускають?
всех и всегда, и они круглогодично гуляют со своими барышнями под ручку
Забула що?• 12 марта в 13:13
Ответ длятянитолкайка
Вам було цікаво домахатися до множини в моєму повідомленні. Тепер ви намагаєтесь своїми питаннями створити якусь іншу реальність, в якій військові у відпустці не зустрічаються з родинами чи з друзями.

Яка мета?
Зможете дати чесну відповідь?
успокойтесь уже.
Никому нет дела до вагих друзей.
тут так точно.
тянитолкайка• 12 марта в 13:14
Ответ дляЗабула що?
успокойтесь уже.
Никому нет дела до вагих друзей.
тут так точно.
Не лізьте. Без вас розібралися.
Забула що?• 12 марта в 13:15
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну так выехавшие ведь тоже «ухилянты»
и правильно сделали