задумчивая мордочка• 12 марта в 00:17
Опрос. А у кого тут муж воюет?
Делаю анкету.
Просто ради интереса.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Служит
Отслужил, списали
На реабилитации
Бронь от работы
Отсрочка по инвалидам, детям..
Ухиляется
Он не в Украине, другое гражда
По возрасту не проходит
Пропал безвести, в плену
Вічний двигун• 12 марта в 09:38
Ответ дляЦаревна в уггах
Скоро это будет звучать гордо, «ухилянт» это по типу «мой умный»
Умные либо как раз выехали, либо бронь имеют, а вот это вот вообще не про ум
Само_достаточная• 12 марта в 09:42
Ответ дляКастрюлька
Видимо Трамп лично подписал ей на выход.)
Боятся с шоколадным на улицу выйти и поэтому сидит строчит теперь тут сутками. Прячутся от айосов
Царевна в уггах• 12 марта в 10:01
Ответ дляВічний двигун
Ну так выехавшие ведь тоже «ухилянты»
И_В_офигительных_штанах• 12 марта в 10:19
Ответ длязадумчивая мордочка
Почему только в Польшу?
Сейчас найдём всех через советчицу, по всему миру.
У меня кум в интерполе
ага.... значит, бронь от работы, получается.
А у муж?
Так точно!• 12 марта в 10:25
автор, Вы, видимо, не в курсе, что между ’служит’ и ’воюет’ есть множество вариантов, одно не равно другому.
Чупокабра• 12 марта в 10:34
Ответ дляСама не знаю
Девочки у кого мужья служат как вы выносите это говно которое тут в темах строчат
Так само, як і те, в яких умовах воюють, як їх намахують зі всіх сторін, як до них ставить їх же командування. Ну це про тих, хто воює. А строчать тут про тих, хто просто служить, а це й тцк, й примазанці тилові
Чумацький Шлях• 12 марта в 10:41
Ответ длятянитолкайка
Ну як страшно, то не живіть. Які проблеми?
Мені от з ухилянтом було б страшно і на вулицю ввечері вийти, не те що жити.
А з військовими нашими мені ніколи страшно не було.
Проблеми вцілому для країни, а не для мене, рівень бандитизму виросте суттєво і не через узилянтів.
тянитолкайка• 12 марта в 10:42
Ответ дляЧумацький Шлях
Сильно вам він виріс в 15-16-17 роках?
Чумацький Шлях• 12 марта в 10:51
Ответ длятянитолкайка
Сильно вам він виріс в 15-16-17 роках?
Ви просто не в темі про злочини опг в ці роки. Хлопці повернулись, але на роботу з птср ніхто не хотів брати да і вони за копійки не хотіли вде працювати, коли тут легкі гроші. І плюс до того не рівняйте ту кількість повернутих в мирне життя і теперішню.
Протру пилюку• 12 марта в 11:32
Читаешь и ахреневаешь...
Это же насколько нужно быть тварями, что бы ’ ухилянт’ - стал умным, а тот, кто в ЗСУ- лохом...
Господи, реально, нет больше гниды, чем соотечественники.
Это не вернувшимся с войны нужно приспосабливаться жить среди нас, это нам придется приспосабливаться жить среди военных.
И очень надеюсь, что в табло будут получать те бабы , которые больше всех орут, что они никого туда не посылали..
тянитолкайка• 12 марта в 11:42
Ответ дляЧумацький Шлях
Чому ви вирішили, що я не в курсі?
Тоді будь-яку драку з участю АТОшника тягали по новинах так, як зараз ’двушечку на Москву’ не тягають.
Заробітна плата солдата в АТО складала 3000 грн. В 2015 році долар стрибнув на кілька днів в 40, а потім став 22-25 грн. Порахуєте зарплату?
То яка цивільна робота не влаштовувала демобілізованого АТОшника?
Стервочка• 12 марта в 11:52
Ответ дляБурундучиха
Вважається, що якщо немає законних підстав і вік підходить і не воює, то ухилянт. Ну ще може бути іноземець.
Бред! Мой муж ни от кого не прячется, все данные в порядке, не в розыске. Или дообровольцем должен идти? Призовут - пойдет воевать...
Бурундучиха• 12 марта в 11:54
Ответ дляСтервочка
І повістка ні разу не приходила?
Чи живе не по прописці?
Вподобайден• 12 марта в 11:59
Ответ дляПротру пилюку
Читаешь и ахреневаешь...
Стервочка• 12 марта в 12:09
Ответ дляБурундучиха
І повістка ні разу не приходила?
Чи живе не по прописці?
Не приходила. Живе по прописці. Багато разів перевіряли документи й казали ’щасливої дороги’
MacOS-ница• 12 марта в 12:12
Авторе, у Вас не зовсім точне опитування виходить..
Тут же купа кацапок та лнр, днр.
Треба було уточнити, на чиєму боці вони воюють.
Тут же купа кацапок та лнр, днр.
Чумацький Шлях• 12 марта в 12:20
Ответ длятянитолкайка
Чому ви вирішили, що я не в курсі?
Бо ви робите висновки потновиназ, не ьачили на власні очі як вони віджимали біщнеси на щамовлення, а потім щ них герохв в маріуполі ліпили.
Зп тут нідочого, вони в опг заробляли.
То це ще мова про угрупування. А до циз угрупувать додадуться ще одіночки псіховані з гранатами в кармані і тоді не просто бізнес віджиматимуть, а в транспорті буде їздить небезпечно.
Зп тут нідочого, вони в опг заробляли.
Ласунка• 12 марта в 12:20
Ответ дляТролю як можу
Не собираюсь голосовать и остальным советую так же делать. Явно заказуха выведать
можно наврать пусть собирает на здоровье))))))))))))
Бабайко• 12 марта в 12:23
Ответ дляСтервочка
много раз проверяли и отпускали
у вас явно есть что то что вы умалчиваете?
а проверяли тцк?
тянитолкайка• 12 марта в 12:28
Ответ дляЧумацький Шлях
Зп тут нідочого, вони в опг заробляли.
Ну добре, вмовили.
Трусіться.
Инфотуфелька• 12 марта в 12:58
Ухиляется ?
Это вы про кого ? Про тцк, кадровиков и остальных примазанных к корыту ?
Забула що?• 12 марта в 13:06
Ответ дляЧумацький Шлях
Ви думаєте оцей вами описаний кацапський наратив не правда, думажте буде по іншому? Навіть посадовці польщі вжн декілька раз висловлюваоись, що реба думать, як не пускать в країну наших військових, бо коли до їх їхали наші афганці, то в них зріс рівень бандитизму, то їй була крапля, а це будуть тисячі....
А от, що Україна буде з цим всим робить я прям дуже переймаюсь і розумію, що якби не хотілося лишитись тут і жити, але після війни буде набагато страшніше жить ніж зараз під обстрілами.
Хвба кількіть поліції збільшать до мільйона осіб.
ну так они правы, и никакой это не нарратив.
Но привычув не называть вещи своими именами не делает проблему несуществующей.
Стервочка• 12 марта в 13:07
Ответ дляБабайко
много раз проверяли и отпускали
а проверяли тцк?
Да, ТЦК. Какой смысл мне умалчивать? Еще и анонимно...
Пффф 100%• 12 марта в 13:10
Ответ дляСтервочка
А сколько мужу лет? Моему 58. Тоже документы проверяют и отпускают.
З бісиками• 12 марта в 13:12
Ответ дляБабайко
все у кого мужья на фронте не ходят с ними в развалочку по городу
чего вы дерзите, не понимаю
У відпустку нікого не пускають?
Бабайко• 12 марта в 13:13
Ответ дляЗ бісиками
У відпустку нікого не пускають?
всех и всегда, и они круглогодично гуляют со своими барышнями под ручку
Забула що?• 12 марта в 13:13
Ответ длятянитолкайка
Вам було цікаво домахатися до множини в моєму повідомленні. Тепер ви намагаєтесь своїми питаннями створити якусь іншу реальність, в якій військові у відпустці не зустрічаються з родинами чи з друзями.
Яка мета?
Зможете дати чесну відповідь?
Яка мета?
Зможете дати чесну відповідь?
успокойтесь уже.
Никому нет дела до вагих друзей.
тут так точно.
Никому нет дела до вагих друзей.
тут так точно.
тянитолкайка• 12 марта в 13:14
Ответ дляЗабула що?
успокойтесь уже.
Никому нет дела до вагих друзей.
тут так точно.
Никому нет дела до вагих друзей.
тут так точно.
Не лізьте. Без вас розібралися.
Забула що?• 12 марта в 13:15
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну так выехавшие ведь тоже «ухилянты»
и правильно сделали