Ні за холодну воду• 12 марта в 13:00

У кого дитина не хоче робити домашку, як ви мотивуєте без криків і погроз?

Лама_мама• 12 марта в 13:01
я вообще не знаю детей кто сам с удовольсвтием все делает
верю что есть, просто по знакомым нету таких
Гопница-Советчица• 12 марта в 13:01
Каждая домашка 300 гр
Пиу!Пиу!• 12 марта в 13:02
Ответ дляЛама_мама
Наш все робить сам. Може й без задоволення, але нам з чоловіком не доводиться нагадувати і тим більше сваритися.
Пиу!Пиу!• 12 марта в 13:03
Ответ дляГопница-Советчица
Каждая домашка 300 гр
300 грам? коньяку?
Скоро_вчера• 12 марта в 13:03
Якось діти самі роблять, навіть ніколи не цікавлюся
Луноликая Вика• 12 марта в 13:04
Нет домашки - нет интернета. Все.
Гопница-Советчица• 12 марта в 13:05
Ответ дляПиу!Пиу!
300 грам? коньяку?
Мне грамм, ему гривен 😂
ПолБатона• 12 марта в 13:06
Нет домашки значит сегодня ты без гаджетов, телефона, планшета и PS5
Девальвация• 12 марта в 13:05
Сами всегда делали , я даже расписание уроков не знаю и что задают .
Чучало яблуні• 12 марта в 13:11
Не парюсь. А просто знайшла вчителя і дитина робить з нею уроки. Я займаюсь улюбленою справою, з аяку отримую гроші. Вчитель теж займається улюбленою і отримує за це мої гроші. Всі задоволені. У мене нерви норм і дитина спокійна.
Мюллерная• 12 марта в 13:11
без крику можу, а без погроз ніяк))
Кажу, що планшет тільки після домашки.
Угги_в_горошек• 12 марта в 13:12
Ответ дляГопница-Советчица
Каждая домашка 300 гр
Грамм чего простите?
Подвійна веселка• 12 марта в 13:13
Сам делает и играет и в тик токе сидит но делает, т.к сказала что если будут плохие оценки, прощай ноут и телефон
Поддакиваю иногДА• 12 марта в 13:15
Меня ремнем мотивировали, безотказный вариант
Поліпривіт всім• 12 марта в 13:24
Ответ дляПолБатона
Да так же , еще если хлрошая оценка плюс время для гаджетов или деньги , если ходишь в школу без пропусков то каждую неделю зарплата , заболел -все зп нет , ( очень мотивирует от симуляции) если плохая оценка сидишь без гаджетов , столько дней насколько плохая оценка , Блин у нас уже целая система , но это реально облегчает дизнь , есть правила и они их знают просто не нужно каждый день что то придумывать ,
Скоро_вчера• 12 марта в 13:25
Ответ дляПоліпривіт всім
Це не мотивація, а шантаж і маніпуляції. Мотивація - це коли дитині цікаво і вона розуміє, що їй це треба
Поліпривіт всім• 12 марта в 13:27
Ответ дляСкоро_вчера
Ну да у вас на роботі якщо прогуляв чи щось не зробив проект то як называеться, блін піду шефу скажу нічого мене шантажувати чекайте поки мені цікаво стане ваші креслення робить😂😂😂
Скоро_вчера• 12 марта в 13:29
Ответ дляПоліпривіт всім
Виконання роботи приносить мені задоволення, це не просто з примусу . Тому і дітям таке ж ставлення прививаю
Поліпривіт всім• 12 марта в 13:32
Ответ дляСкоро_вчера
Мені приносять задоволення гроші які я отримую за виконання своєі роботи , якби мені не платили я б цього не робила , а я хочу сиачно істи і мʼяко спати , мати гарний одяг і нове авто , хочу в літку на море і лежати там на пляжі , якби я ходивши на роботу цього не отримувала мене б це не мотивувало
Скоро_вчера• 12 марта в 13:36
Ответ дляПоліпривіт всім
Насправді , коли робота приносить задоволення, то це завжди дає кращий фінансовий результат. Робота - це велика частина життя , якщо рахувати в часовому вимірі. Тому дивно як люди можуть проводити цілий день без задоволення
Бабо-лебідка• 12 марта в 13:45
Не робить домашку
Ms. Iphone• 12 марта в 13:46
Домашку робить з вчителем вже 4 роки. На наступний навчальний рік теж вже домовилася. Робити з дитиною домашку чи заставляти і псувати стосунки з дитиною і нерви не маю бажання
Слухи-руки не распускаю• 12 марта в 13:51
Так как-то получается у нас