культУра• 18 мая 2025
Кімнати в новобудові по 16 метрів норм? Чи це маленькі кімнати
2 кімнатна квартира кімнатиипо 16 квадратів є гардероб ніби 4,5 квадрата. Це норм кімнати на двох....
Зубожиння• 18 мая 2025
Ответ дляВсе буде
Нет, новострой в Польше.
Не представляю зачем больше. Это ж спальни.
Польша это совсем другой разговор. Там двушка это трешка, маленькие метражи. Все не так как у нас)
Играю у края• 18 мая 2025
Ответ дляЗубожиння
Ладно, может я уже плохо помню. Кухня маленькая да. Но вроде комнаты были достаточно большие.
Типова радянська спальня в 9ти поверхівках - 12 та 9 метрів. Але в дитинстві все здається великим.
ДинамоКит• 18 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Я їздила дивилась квартири, теж двушки і однушки, то до 52 кв спільної площі не варто і розглядати, таке маленьке все. Я хочу під оренду , то меньше 50 не розглядаю.
В мене однушка 48, вважаю, що вона невелика