lilul990• 18 мая 2025

У Європі вже іде війна

Для ракушок які спокійно живуть за кордоном і розказують що путін ніколи не нападе на Європу і всі спокійно себе там чують. Які не розуміють шо таке гібридні війни і для чого вони потрібні.

Бойові дії це вже апогей війни, її кульмінація. А не початок

Початок: це міграційна навала біженців через війну в сирії, створення агентурної сітки, кібератаки, хитання політичних інституцій і багато, багато чого.

Из-за сбоя в работе систем управления воздушным движением в парижском аэропорту Орли, произошедшего в воскресенье, было отменено почти половина рейсов.

Об этом сообщает "Европейская правда" со ссылкой на Le Figaro.

Французское Генеральное управление гражданской авиации (DGAC) сообщило, что в результате сбоя было введено регулирование воздушного движения, "предусматривающее значительное сокращение количества рейсов".

Среди прочего, DGAC попросило авиакомпании до конца дня "сократить расписание рейсов на 40%" в аэропорту Орли. В то же время там заверили, что планируют "как можно скорее восстановить нормальный режим работы".
Алтыншаш• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
про таке я ще не чула. це як арєшнік чи страшніше?
Яка нам різниця? Не нам же, просто якусь галактику жалко. Хотя... навєрно там приземлиться, звідки кидать будуть
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Ви їхали по своїй країні. Де всі +/- їхали в одну сторону. І навігація працювала) інакше ви не розумієте що значить, коли навігатор висне, а паперової карти не має. Ви з міста не виїдете, якщо не будете знати свій маршрут.
Думаю, з 22го року паперові карти є у всіх.
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Добре. Але у більшості не має) людина лінива за своєю суттю.
annu-b519• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Я не про людство а про покоління тиквенного лате
Ну так это ваше поколение, а наше и на свидание бегало без мобильных и находили друг друга, все ок, не пропадем)
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляannu-b519
У німецьких хащах?
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Нижче людина слушно пише - ті хто зростав 90ті та блекаути 22/23го в Україні, точно не розгубиться, якщо раптом тимчасово перестануть знову працювати системи.
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
У німецьких хащах?
А в Німеччині люди раптом вимруть чи що таке має статися?
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну що сказати. Ситуація теоретична, тож не напружуйтесь.
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Надіятись треба тільки на себе
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Але фарби згустити треба, ага
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Але фарби згустити треба, ага
Чому згустити? Цей сценарій кацапи допомогли реалізувати в Ізраїлі.
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляАлтыншаш
Сьогодні хтось писав, що галактичну ракету кидать будуть
Прямо так і написали?
Алтыншаш• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Цю тему з нагнітанням хочеться довести до абсурду)))
Так от. Розмноження в Німеччині і всякі свіданія закінчуються, коли пропадає світло і інтернет. Всьо! Було життя і не стало в момент, лампочка виключилась
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Але фарби згустити треба, ага
Я вам про реальні кейси людей з України пишу. Які потрапляли в камʼяні джунглі з потушеним джпрс. Але у вас в Європі звісно все буде ок.
Апель-синка• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Сучасні російські шахєди з 90 кг бойової частини уже іспитуються на нас і європейських ребах, як і американських. росія їх тут у нас тестує.

Як думаєте для чого?
Вы так переживаете за Европу и сидящих там ракушек?
С чего бы это?
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляАпель-синка
С чего бы это?
Я переживаю за поставки зброї
Апель-синка• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Шоб ви себе могли врятувати
от вас?
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Певно ви знаєте, але.. виробництво зброї переносять в Україну. Бо Україна не ЄС. Питання: буде повна окупація України? Чи в Карпатах пересидимо?
Усе залежить. Від дій нато, від дій сша, від наших дій.
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Я переживаю за поставки зброї
А що з ними може статися, головне щоб було ще щось поставляти.
Ось в Румунії переміг прозахідний кандидат, який повністю за допомогу Україні, як зі зброєю, так і логістично, енергетично. Зараз головне, щоб і в Польщі не вибрали якогось прокацапа.
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ну в смислі шо може трапитись. Подумайте
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
І що там сталося? Всі іудеї вимерли?
SARA Abramovнa• 19 мая 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
та плевать на европу
Слюны не хватит
ЖизньНеимеетСмысла• 19 мая 2025
Ответ дляSARA Abramovнa
Слюны не хватит
что подгорело а ну да пособие
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Ще раз: нічого критичного не станеться, якщо блокуватимуться системи.
Завжди є вказівники, є старі перевірені способи визначати шлях, завжди навколо залишатимуться люди, що живуть там і підкажуть в який бік рухатися.
Да, все вповільниться, але ніц критичного не трапиться, як не трапилося поки ще не було створені ці допоміжіні системи.

А ви навіщось старанно роздмухуєте із мухи слона.
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Якби кацапи могли перерізати захід України, то вони б це зробили давно. Є хотілка, а є можливості. Вони значно сильніше це факт, але не всемогутні.
SARA Abramovнa• 19 мая 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
что подгорело а ну да пособие
Вы на пособии? Сочувствую. Идите, спать,уже
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І що там сталося? Всі іудеї вимерли?
Іудеї це релігійне поняття а не національне
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю

До того ракетні удари і можливо, не знаю, рої шахедів
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Трамп покине Європу і з´явиться вікно можливостей
Beile• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990

Як думаєте для чого?
Невже на Швейцарію полетять?