lilul990• 18 мая 2025

У Європі вже іде війна

Для ракушок які спокійно живуть за кордоном і розказують що путін ніколи не нападе на Європу і всі спокійно себе там чують. Які не розуміють шо таке гібридні війни і для чого вони потрібні.

Бойові дії це вже апогей війни, її кульмінація. А не початок

Початок: це міграційна навала біженців через війну в сирії, створення агентурної сітки, кібератаки, хитання політичних інституцій і багато, багато чого.

Из-за сбоя в работе систем управления воздушным движением в парижском аэропорту Орли, произошедшего в воскресенье, было отменено почти половина рейсов.

Об этом сообщает "Европейская правда" со ссылкой на Le Figaro.

Французское Генеральное управление гражданской авиации (DGAC) сообщило, что в результате сбоя было введено регулирование воздушного движения, "предусматривающее значительное сокращение количества рейсов".

Среди прочего, DGAC попросило авиакомпании до конца дня "сократить расписание рейсов на 40%" в аэропорту Орли. В то же время там заверили, что планируют "как можно скорее восстановить нормальный режим работы".
Миззери• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
У нас це все було. Взриви складів, спроба підкупу провладних інституцій, інкорпорація агентів. Ми вже цей етап пройшли

Його проходить Європа. Кульмінація зрозуміло яка буде

Чи до ракушок ніяк не доходить?
А что делать надо ? Чего вы хотите я не понимаю?
Миззери• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Я до того що немає спокійного життя ніде більше. Забудьте. І не буде

Той панда Сі шо зря приїхав у росію. Косооке сказало шо вони ділитимуть світ
Нв ок , все ? Вам полегчало ?
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Якшо буде митна війна за кожну посилку то яка вже Китаю різниця до тих ринків збуту

Створять попит на зброю і задовольнять його
Дехто і по митній війні вже здав назад. Награвся
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Бо не буде поставок зброї Україні. У багатьох людей якесь одноклітинне мислення. Куди ви виїдете якшо кібератака виведе з ладу залізничні і авіаційні шляхи? Або погрузить цілу країну в блекаут як в Іспанії. Включайте мозг
Гимли• 19 мая 2025
Ответ дляUebersetzerin
Окупація всіх країн ЄС?!
Ну що за діч ви несете
Это ее влажная мечта. Война везде
Миззери• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Кибер атака вечно не длится , у вас реально сейчас других проблем нет как «выехавшим глаза открыть как все плохо»
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Господи, сядемо в авто і доїдемо ло кораблів
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Пограємося в сценарії. Після саміту НАТО Трамп виводить свій контингент. Але потім в США вибори.. варіанти. І все ж пас путіну. Скористаються? Це вікно. Інакше прийдуть демократи і тоді все.
Тепер Китай. Йому потрібно щоб США загрузли в Європі і не рипалися в тихому океані. Це коли? Коли прийдуть демократи. То ж коли пряме зіткнення?
Шо ви вважаєте прямим зіткненням? Зальоти безпілотників, літаків кібератаки на інфраструктуру?
Черный Ловелас• 19 мая 2025
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Це ніщо у порівняні з прильотами. Трохи зіпсує життя так, але це навіть не вибиті вікна, мовчу вже про знесені під´їзди.
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Певно ви знаєте, але.. виробництво зброї переносять в Україну. Бо Україна не ЄС. Питання: буде повна окупація України? Чи в Карпатах пересидимо?
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляМиззери
Знову одноклітинне мислення. Масована кібератака. Може бути закриття кордонів, бо збій у системі прикордонних служб і запобігання проникненню всяких проросійських крис
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Головне шоб джіпіес система працювала. І на кораблі теж. Чи ви веслами?
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Військові дії будь-якого характеру. Повітряні як мінімум.
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Ой, і як то люди віками без систем їздили?
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Це тільки початок, далі масовані нальоти шахедів. Ракетні атаки на аеропорти. Ну короче, це все ми бачили в Ізраїлі
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Таких як ви розумних буде багато. Але я би перше в лідл бігла по їжу
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Біжіть жуйте на здоровля, в Україну наскільки мені відомо Лидл поки не заходив
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я для закордонних читачів
Алтыншаш• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
То так і блукали хащами як попало.
Яке життя може бути в темряві і без гаджетів? Це ж і сонце, мабуть, не зійде...
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Коли раша захопить галактику?
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Купуйте карту. Лілу права. Ми в Україні вже знаємо що це таке..
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Та в будь який час до виборів у сша
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Коли почалася війна - тисячи авто спокійно собі їхати без навігації_) Ми це вже пережили, тому ось ці її лякалки - повна маячня.
Людство вже вижило колись без єдиних систем і за потреби виживе ще раз.
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляАлтыншаш
То так і блукали хащами як попало.
В Іспанії так і було в блекаут
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я не про людство а про покоління тиквенного лате
Алтыншаш• 19 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Коли раша захопить галактику?
Сьогодні хтось писав, що галактичну ракету кидать будуть
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляАлтыншаш
То так і блукали хащами як попало.
Звісно, заблукає дорогою із заходу на схід і назад)
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляАлтыншаш
про таке я ще не чула. це як арєшнік чи страшніше?
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ви їхали по своїй країні. Де всі +/- їхали в одну сторону. І навігація працювала) інакше ви не розумієте що значить, коли навігатор висне, а паперової карти не має. Ви з міста не виїдете, якщо не будете знати свій маршрут.