Для ракушок які спокійно живуть за кордоном і розказують що путін ніколи не нападе на Європу і всі спокійно себе там чують. Які не розуміють шо таке гібридні війни і для чого вони потрібні.
Бойові дії це вже апогей війни, її кульмінація. А не початок
Початок: це міграційна навала біженців через війну в сирії, створення агентурної сітки, кібератаки, хитання політичних інституцій і багато, багато чого.
Из-за сбоя в работе систем управления воздушным движением в парижском аэропорту Орли, произошедшего в воскресенье, было отменено почти половина рейсов.
Об этом сообщает "Европейская правда" со ссылкой на Le Figaro.
Французское Генеральное управление гражданской авиации (DGAC) сообщило, что в результате сбоя было введено регулирование воздушного движения, "предусматривающее значительное сокращение количества рейсов".
Среди прочего, DGAC попросило авиакомпании до конца дня "сократить расписание рейсов на 40%" в аэропорту Орли. В то же время там заверили, что планируют "как можно скорее восстановить нормальный режим работы".
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Якшо буде митна війна за кожну посилку то яка вже Китаю різниця до тих ринків збуту
Створять попит на зброю і задовольнять його
Дехто і по митній війні вже здав назад. Награвся
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Бо не буде поставок зброї Україні. У багатьох людей якесь одноклітинне мислення. Куди ви виїдете якшо кібератака виведе з ладу залізничні і авіаційні шляхи? Або погрузить цілу країну в блекаут як в Іспанії. Включайте мозг
Ответ дляlilul990
Кибер атака вечно не длится , у вас реально сейчас других проблем нет как «выехавшим глаза открыть как все плохо»
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Господи, сядемо в авто і доїдемо ло кораблів
Ответ дляFilomena
Пограємося в сценарії. Після саміту НАТО Трамп виводить свій контингент. Але потім в США вибори.. варіанти. І все ж пас путіну. Скористаються? Це вікно. Інакше прийдуть демократи і тоді все.
Тепер Китай. Йому потрібно щоб США загрузли в Європі і не рипалися в тихому океані. Це коли? Коли прийдуть демократи. То ж коли пряме зіткнення?
Шо ви вважаєте прямим зіткненням? Зальоти безпілотників, літаків кібератаки на інфраструктуру?
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Це ніщо у порівняні з прильотами. Трохи зіпсує життя так, але це навіть не вибиті вікна, мовчу вже про знесені під´їзди.
Ответ дляlilul990
Певно ви знаєте, але.. виробництво зброї переносять в Україну. Бо Україна не ЄС. Питання: буде повна окупація України? Чи в Карпатах пересидимо?
Ответ дляМиззери
Знову одноклітинне мислення. Масована кібератака. Може бути закриття кордонів, бо збій у системі прикордонних служб і запобігання проникненню всяких проросійських крис
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Головне шоб джіпіес система працювала. І на кораблі теж. Чи ви веслами?
Ой, і як то люди віками без систем їздили?
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Таких як ви розумних буде багато. Але я би перше в лідл бігла по їжу
Біжіть жуйте на здоровля, в Україну наскільки мені відомо Лидл поки не заходив
frumoasa17• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Це тільки початок, далі масовані нальоти шахедів. Ракетні атаки на аеропорти. Ну короче, це все ми бачили в Ізраїлі
Коли раша захопить галактику?
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Купуйте карту. Лілу права. Ми в Україні вже знаємо що це таке..
Коли почалася війна - тисячи авто спокійно собі їхати без навігації_) Ми це вже пережили, тому ось ці її лякалки - повна маячня.
Людство вже вижило колись без єдиних систем і за потреби виживе ще раз.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я не про людство а про покоління тиквенного лате
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляАлтыншаш
То так і блукали хащами як попало.
Яке життя може бути в темряві і без гаджетів? Це ж і сонце, мабуть, не зійде...
Звісно, заблукає дорогою із заходу на схід і назад)
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляАлтыншаш
Сьогодні хтось писав, що галактичну ракету кидать будуть
про таке я ще не чула. це як арєшнік чи страшніше?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ви їхали по своїй країні. Де всі +/- їхали в одну сторону. І навігація працювала) інакше ви не розумієте що значить, коли навігатор висне, а паперової карти не має. Ви з міста не виїдете, якщо не будете знати свій маршрут.