2 месяца учебки, потом месяц полигон, звонил дочери по воскресеньям, в это воскресенье не выходил на связь. Это нормально?
Ответ дляKristal2013
Он теперь на связь может выходить и раз в месяц. И ещё реже.
Ясно
Ответ дляMillie
Він попередив, що не в учебці? В мережі теж не було в той день? Може зв´язку нема чи телефон розбив.
Последний раз 11 мая
Ответ дляMillie
Ви знаєте же він. Учебка чи кордон. В багатьох бригад є гаряча лінія, дадуть відповідь
11 мая с полигона набирал и все
Antoninaya1• 19 мая в 16:17
Ответ дляHedonism_perfume
11 мая с полигона набирал и все
Вірогідніше за все на позиції. Сусідки чоловік був майже 2 тижні без зв´язку.
Верная2014• 19 мая в 16:17
Ні, не нормально. Дзвоніть в частину і запитуйте, вони мають знати де він і чи все нормально. Дивні тут люди пишуть.
Ответ дляAntoninaya1
Тоже так думаю
ЖизньНеимеетСмысла• 19 мая в 16:22
Ответ дляВерная2014
В части для них мобилизированые это конвеер
Верная2014• 19 мая в 16:23
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
То це не означає, що людина не хоче дізнатися, де її близкий.
Antoninaya1• 19 мая в 16:55
Ответ дляВерная2014
Люди не дивні, вони просто на досвіді. Ви дійсно вважаєте, що в частині так легко дізнатись інфо про військовослужбовця всім його колишнім?
дякую аж підскакую• 19 мая в 17:32
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
нового найдете ничего страшного
Нового бывшего мужа или отца для дочери?
SometimesDiena• 19 мая в 18:43
Ответ дляOlvia1987
В СЗЧ надо уходить сразу.Потом,когда появятся побратимы,тяжело это делать.
Та ладно, опытные тоже уходят будь здоров