Для ракушок які спокійно живуть за кордоном і розказують що путін ніколи не нападе на Європу і всі спокійно себе там чують. Які не розуміють шо таке гібридні війни і для чого вони потрібні.
Бойові дії це вже апогей війни, її кульмінація. А не початок
Початок: це міграційна навала біженців через війну в сирії, створення агентурної сітки, кібератаки, хитання політичних інституцій і багато, багато чого.
Из-за сбоя в работе систем управления воздушным движением в парижском аэропорту Орли, произошедшего в воскресенье, было отменено почти половина рейсов.
Об этом сообщает "Европейская правда" со ссылкой на Le Figaro.
Французское Генеральное управление гражданской авиации (DGAC) сообщило, что в результате сбоя было введено регулирование воздушного движения, "предусматривающее значительное сокращение количества рейсов".
Среди прочего, DGAC попросило авиакомпании до конца дня "сократить расписание рейсов на 40%" в аэропорту Орли. В то же время там заверили, что планируют "как можно скорее восстановить нормальный режим работы".
Мелитрисса• 18 мая в 23:48
Ответ дляlilul990
Пройти хоча би курси надання першої медичної допомоги. Дуже корисна річ
Всего то. У нас активные боевые действия прямо сейчас. Как много украинцев, находящихся на территории Украины, эти курсы прошли, как думаете? Но чего-то за тех, кто находится за границей переживаете.
Ответ дляМелитрисса
Хто сказав шо я за когось переживаю. Є всього декілька людей за яких я переживаю
frumoasa17• 18 мая в 23:50
Ответ дляlilul990
Я до того що немає спокійного життя ніде більше. Забудьте. І не буде
Той панда Сі шо зря приїхав у росію. Косооке сказало шо вони ділитимуть світ
На кому воно буде заробляти, якщо дозволить х#йлу війну в Європі?
ЄС це приблизно 20% світової економіки, потягне всіх до низу. І товарообіг з Китаєм десь на трильйон. В чому зиск?
Ответ дляfrumoasa17
Китай заробить на продажі запчастин і електроніки. Схоже вони знайшли для себе нові ніши
Мелитрисса• 18 мая в 23:52
Ответ дляlilul990
Цель темы донести ракушкам за границей, что нужно идти на курсы оказания медицинской помощи? А вам то что пойдут они или нет?
Черный Ловелас• 18 мая в 23:53
Цель темы донести ракушкам за границей что у них война, только ракушки эту тему не прочитают во делема.
frumoasa17• 18 мая в 23:53
Ответ дляlilul990
Які ніши, раша?
Не чіпай - вб ю• 18 мая в 23:54
Ответ дляМелитрисса
Ну щоб ракушки її врятували раптом що
Не чіпай - вб ю• 18 мая в 23:55
Ответ дляЧерный Ловелас
Ника найз привет.
омг, Лілу це ще й Ніка Найз?
Ответ дляlilul990
Європа є логістичним хабом поставки зброї. А вы не хвилюєтесь якби в атб хліба, масла, круп не завезли?
Нет, не волнуюсь, есть запасы и сама пеку хлеб)
И? Так рашка пойдет на Европу ради того, что бы мы без оружия остались? Какая цель таких телодвижений?
frumoasa17• 19 мая в 00:02
Ответ дляlilul990
А нам? Чи де ви думаєте де то всьо закупляється особоиво мікроелектроніка ?
Який відсоток закупки, на кілька десятків мільярдів чи скільки там?
Коли мова йде про трильйони. Китай буде ділити, але економічно і там де вийде США, то він зайде.
Ответ дляfrumoasa17
Якшо буде митна війна за кожну посилку то яка вже Китаю різниця до тих ринків збуту
Створять попит на зброю і задовольнять його
Ответ дляlilul990
Вони ж люблять упрєждающі удари. Значить до 2030 року
Пограємося в сценарії. Після саміту НАТО Трамп виводить свій контингент. Але потім в США вибори.. варіанти. І все ж пас путіну. Скористаються? Це вікно. Інакше прийдуть демократи і тоді все.
Тепер Китай. Йому потрібно щоб США загрузли в Європі і не рипалися в тихому океані. Це коли? Коли прийдуть демократи. То ж коли пряме зіткнення?