Муркошечка• 19 мая в 09:14

Девушки, которые в отношениях на 50/50 вы не жалеете об этом?

Вам не обидно, что другие мужчины тратят на своих жёнщин деньги, а у вас 50/50? И мужчины на вас деньги не тратят
Вы не жалеете что связали свою жизнь с пополамщиком? Ведь пополамщики полностью семью не обеспечивают
жінка незаміжня• 19 мая в 10:27
Ответ дляМуркошечка
То есть вам было бы приятно если вы идёте куда-то с какой-то компанией в ресторан,и все платят за своих дам и ваш парень такой ’ Ну шо,давай пополам,с тебя 350 грн’? Вам было бы приятно такое,учитывая,что за других девушек оплатили?
350 грн ? Это шаурмичная тогда
Добра, коли сита!• 19 мая в 10:28
Ответ дляИванка Бур
А у чому? Я бачу, що проблема є, але не розумію яка
Він не хоче брати більше відповідальності, можливо, не поважає вас. Треба більше інформації, типу скільки часу разом, хто запропонував зʼїхатися, чиє житло і хто його оплачує, хто займається побутом, готує їжу. Чи є розмови про шлюб від нього, або йому зручно і планів на вас глобальних у нього немає.
Хто починає сварки за гроші і чому, хто не йде на поступки і нічого не міняє.
сЛАдКОежКА• 19 мая в 10:32
Ответ дляМуркошечка
так если связали жизнь, то не парень, а муж же наверное. Ну и это предполагает общий бюджет. Потому про 350 грн - это уже про дно
Несу пургу• 19 мая в 10:34
В мене подруга живе з пополамщиком. Це сумне видовище. Але вона дітей не має.
Я сьогодні купив йогурт, ти завтра купиш молоко. Я тебе зводив в піцерію, тепер ти винна мені каву з тістечком.
Вона захворіла зараз, лікується за свої, допомогу чоловік не пропонує. Каже, ну ти ж маєш заначку, то не бідуєш.
Живуть в його розбитій квартирі, бо вона вкладатись в його не хоче, а йому і так добре. Вона своє власне житло здає, гроші збирає. Дохід майже однаковий.
Иванка Бур• 19 мая в 10:35
Ответ дляДобра, коли сита!
Час проводимо разом, прогулки, десь вийти каву випити іноді, просто погуляти -так, разом майже два роки, з яких рік зустрічались. Житло знімаємо, але у кожного є власне. Нам так зручно.
Шлюб- я не впевнена, що мені це потрібно, йому, тим більше
в плані справ, то на ньому чоловічі- машина, щось прибити, поставити ітд , я готовлю , прибираю і тд
автор Муркошечка • 19 мая в 10:42
Ответ дляИванка Бур
Так что-то прибить, поставить это не каждодневная работа, а уборка и готовка это частая работа, у вас уже не 50/50 вы готовите и убираете, а он нет,то есть вы делаете больше
Добра, коли сита!• 19 мая в 10:52
Ответ дляИванка Бур
А скандали за гроші чого? Він витрачає свої гроші на свої потреби, а ви хочете, щоб вкладався більше? Або ви хочете купити диван, а він витрачає кошти на нову оперативку в комп?
Якщо вам чоловік не пропонує заміж, хочете ви чи ні, то це не гуд. Ви ж не студенти вже, я так розумію. А на ринку наречених ви втрачаєте час швидше, ніж він.
Гравіцапа• 19 мая в 11:01
Ответ дляМуркошечка
Мне кажется,что мужчинам выгодно такое мол ’ Ура,на неё даже 50 коп не надо тратить’
Вигідно чоловікам
Жінкам таке вигідно лише у випадку, коли вона добре заробляє і житло своє, а чоловік з нею живе але прав і голосу не має(точніше якщо їй щось не сподобалося, то в любий момент він іде нафіг)
Гравіцапа• 19 мая в 11:02
Ответ длясЛАдКОежКА
А мужчину в качестве только банкомата рассматриваете? Других предназначений у него нет? Отец, друг, опора....
То яка з нього опора, якщо 50/50 і зазвичай це означає, що він оплачує себе, а жінка себе і дітей?
Король дивана• 19 мая в 11:07
Ответ дляМуркошечка
Вам не кажется.
Джага-джага• 19 мая в 11:19
Я 6 лет прожила в отношениях 75 я/25 он Надоело ,стал противен как мужик . Сексуально не интересен .
Одни минусы .
Когда тянешься с последних сил ,а тебя ещё и унижают ,попрекают ,что стакан не так помыла ,то суп не досолила и т д
Слава Богу ,дом мой .Выставила и счастлива.!
Мій не такий• 19 мая в 11:30
Ответ дляКнягиня пітьми
Так само , як наче б вона одна жила.
Тоесть женщина ест свою скромную еду, а мужчина стейки. Или в долг ей записывает. В кредит, как банк. Можно ещё завести книжечку секса. И отмечать когда сколько было, сколько у него оргазмов. Что бы тоже все по честному. А если прям 50 на 50, то оргазмы и удовольствие, должны быть одинаковые. По таймеру👆 Тогда в этой сфере, никто не будет должен.
Ні грама• 19 мая в 11:37
Ответ для66сезон666серия
Ну не до такой степени 50/50, это уже ОКР какой-то - делить счет за продукты, которые ест он, но не ем я и наоборот
Один день я наберу каких-то личных вкусняшек - своих плесневых сыров, или хамонов и фруктов, другой день он наберет своих копченых рыб и сладостей, не считать же отдельно эту пару-тройку сотен с общей карты, которую мы оба пополняем равной суммой, мы не настолько нищие и мелочные. Причем чем дольше мы в отношениях, тем больше на это пофиг - кто там лишнюю тысячу мог потратить
Это если вы плюс-минус одинаково едите. Я, например, ем мало и очень простую еду, без всяких хамонов и вонючих сыров, а он ест моного и любит всякий ’мусор’. И вдобавок я все готовлю, потому как люблю свою еду. Как тут быть с 50/50? Получается что мне нужно покупать самой себе свои продукты и самой себе готовить, а он пускай тоже сам... Как соседи
Кітті_• 19 мая в 11:45
Я вважала, що непогано знаю свою стать, і що кожна жінка мріє, щоб її забезпечували і одарювали у стосунках, це наша природа, ’не буває не таких’ вважаю я. У розмовах з жінками про стосунки, як в реалі, так і в інтернеті завжди стою на позиції ’чоловік повинен забезпечувати’. Ан ніт! Справді наша стать це найбільша загадка у світі. Деякі жінки дійсно не мріють про залежність від чоловіка, взагалі бояться залежності і відчувають серйозний дискомфорт, якщо з якоїсь причини стають залежними, наприклад, через вагітність і роди. Словом не всі жінки люблять бути слабкими жінками, бути в позиції залежної від волі чоловіка.
Що ще дивовижніше: деякі жінки навіть мріють про чоловіка-дружину, про залежного від себе чоловіка, вона мол буде заробляти гроші, а він займатися господарством і буде нянею для дітей, коли вони вийдуть з грудного віку (вона не любить займатися господарством і нянчити дітей їй нецікаво, їй цікавіше заробляти гроші і влаштовувати кар´єру). Вона описувала, як мріє, щоб вона приходила з роботи, а він приготовляв всілякі вкусні блюда, адже чоловіки буває краще вміють готувати за жінок. І, так, за повну свободу від господарчих справ вона навіть повністю готова забезпечувати чоловіка, мріє про хазяйновитого альфонса, наймані домогосподарки мол дорожче вийдуть. Поки що такого не знайшла, але не втрачає надії.
Словом я в шоці від вас таких, дівчата 🙃...
Кусман Сиру• 19 мая в 11:50
Ответ дляАнатолій-0075
Моя девушка точно не жалеет. Она мне сразу заявила, что она сильная и независимая женщина!
А ты какая
Кусман Сиру• 19 мая в 11:51
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну тут больше подойдет принцип - лучше так, чем ничего. Сколько таких мужчин, что могут содержать полностью женщину? Чего жалеть то?
Ничего лучше
Кітті_• 19 мая в 12:06
Ответ дляНа паровозе
У меня бюджет общий, но доходы плюс-минус одинаковые
Так что все пополам.

А моя мама вообще в разы больше мужа своего зарабатывает. Но это не значит, что муж ей не нужен. Деньги не главное
Ви трохи плутаєте спільний бюджет двох здобувачів у родині з схемою ’50 на 50’. Схема ’50 на 50’ це коли, наприклад, ’я кладу на їжу 3000 і він 3000’, теж саме про відпочинок, і т.д. А спільний бюджет це коли обидва здобувача свої зарплати складають у спільний гаманець, незалежно від того, хто скільки заробляє.
Форточка• 19 мая в 12:17
Ответ дляАнатолій-0075
Вот оно как расшифровывается слово дура.
Нахрен мне мужчина, рядом с которым мне надо быть сильной?
Кітті_• 19 мая в 12:21
Ответ дляКнягиня пітьми
Спробую пояснити. Я жіночка яка життя пожила.
Бачила різні моделі сімей. Є ідеальні, де він повністю утримує, а жінка сама особистість, дітей виховує, .
Але практично абсолютна більшість це коли стереотипно чоловік утримує сім´ю. А дружина може працювати між декретами, садочками і школами.
На перший погляд виглядає - чоловік утримує
Але що він там утримує?, він отримує , наприклад 30 тисяч на сім´ю а жінка вже як фінансовий менеджер намагається на ці гроші всіх накормити, одіти, вивчити, вилікувати, зробити ремонт.
В неї менше варіантів з кар´єрою бо ж вона дітей народжує
Жінка все життя виходить крутиться - а для суспільства її утримує чоловік.
Моя старша донька пополамщіця.
Вийшла заміж. Пішли вони з чоловіком на квартиру. Обидва влаштувались на роботу.
І тут для чоловіка сюрприз коли моя донька вручила їжачок для унітазу.
Каже я позавчора мила, сьогодні ти.
Божечки, як же він на піну сходив що це не чоловіча робота
Виявилось що і речі потрібно самому прати, і їсти готувати, і вікна мити.
Ось це дуже важливий момент: більшість хитрих пополамщиків прагнуть завести собі безоплатну домогосподарку+секскуклу на самозабезпеченні. Я думаю саме через це жінки ненавидять ’50 на 50’, тому що виходить, що ’50 на 50’ це тільки в фінансах, а в побуті примірно 80 жінка/20 чоловік. Якби чоловіки не хитрили і не викручувалися, і дійсно жили б почесному ’50 на 50’ не тільки в фінансах, але і в побуті, то багато кого з жінок ця схема справді влаштувала би.
Ananasprotivogaz• 19 мая в 12:23
Ответ дляИванка Бур
Я зарабатываю лучше чем мужчина, не немного, но все же. Детей не планируем. У нас все пополам, хотя когда только съехались, я тратила больше, потом когда начались скандалы по поводу денег,ок, считаю всё 50-50. Теперь он не вывозит это 50-50 и опять ссоры. А все потому, что не умеет рационально тратить деньги
А зачем он вам?
Пишна молодиця• 19 мая в 12:28
ну скажу так
с первым мужем - у нас был общий бюджет
я зарабатывала в два или даже в три раза больше
Но был бюджет общий - мы же семья
Потом как оказалось - он тратил деньги от туда на онлайн игры ... короче полная ..опа

Второй муж
Он получает на 500 баксов больше меня
Но у нас система такая
40% от наших зп - на месяц наши растраты ( аренда , еда , дети и так далее )
по 40% мы покупаем валюту
и по 20 остается на наши потребности ( друг другу делать подарки и сюрпризы)
Все деньги у меня ))
В этот раз я ошибку такую не сделаю) )
Он даже не знает сколько мы отложили уже))
Но обычно я могу ему скинуть что-то - типо я хочу это - он всегда купит)
Он не жадный и любит делать приятно)
Забула що?• 19 мая в 12:29
Ответ длясЛАдКОежКА
ну и аналогично мужчина. Инсульт, нахер после 20 лет брака, уже не годится
Так я об этом же. Для меня нормальные отношения когда каждый вкладывается максимально где может. Деньгами пропорционально доходу, в детей максимально оба. Понятно, что грудью кормить муж не может, но погулять, уроки, памперс - очень даже. Так же как и унитаз помыть, ужин приготовить, к врачу сходить. Т.е. не помогаю в чем-то, а взрослый человек берет на себя ответственность, оценит в конкретный момент что он может сделать, и обговаривая это безусловно, планируя и распределяя задачи
Мне без сахара• 19 мая в 12:29
Ответ длясЛАдКОежКА
А як ви збираєтесь опиратись на такого чоловіка?
сЛАдКОежКА• 19 мая в 12:30
Ответ дляГравіцапа
Ну для мене це означає, що все спільне і бюджет також. І максимально вкладається в сім´ю кожен, а не паразитує на іншому.
Мне без сахара• 19 мая в 12:31
Ответ дляНа паровозе
Так что все пополам.

Так у вас схема 100/100, не плутайте)))
сЛАдКОежКА• 19 мая в 12:31
Ответ дляМне без сахара
нормально, як і він на мене. Ну я стосунки через гроші не розглядаю. Дякуючи Богу, можу собі це дозволити. І ніколи не сиділа ні в кого на шиї. Але і в дикреті чоловік ні в чому мені не відмовляв.
сЛАдКОежКА• 19 мая в 12:32
Ответ дляAnanasprotivogaz
А зачем он вам?
кошмар
Кітті_• 19 мая в 12:43
Ответ дляЗабула що?
Але ж спробуй такого знайти. Більшість сучасних чоловіків хитрять і прагнуть знайти собі безоплатну домогосподарку+секскуклу на самозабезпеченні.
Почекуха• 19 мая в 12:43
Раскладываю автор за вас вашу тему по полочках. Пополам выгоден только нищебродам. Они хотят за 50% закрыть вопрос своего обслуживания и семьи, но при этом традиционно убеждены, что быт и дети - должны остаться только женской прерогативой.
Нормальному мужчине пополам не интересен, и потому что он подразумевает наличие права голоса у второй стороны и потому, что они не планируют брать на себя быт/ детей и изначально не ставят себя в положение подразумевающее разделение 50/50.
Пополам в браке утопичен и навязан самими мужчинами желающими что бы за их жрачку и секс еще и кто то приплачивал.
Ananasprotivogaz• 19 мая в 12:43
Ответ длясЛАдКОежКА
кошмар
Не, реальность. Смысл жить с таким ещё и в скандалах. Ну может вам норм, лишь бы было