Пишна молодиця• 19 мая в 17:29
Причина гіпертонічного кризу при прийомі антигіпертензивних препаратів.
Розумію що це питання скоріше до лікарів, але поки запис на декілька тижнів вперед, а тривожні думки не дають спокою, тому спитаю тут, можливо хтось з власного досвіду дасть пораду.
Місяць приймаю Вальсакор 40 мл.
Діагноз: гіпертензія 2 ст (150/100 на прийомі у лікаря).
Тиск контролюю і вранці і ввечері, більшість часу 120/80 , інколи 140/90
Протягом цього місяця 2 рази гіпертонічний криз з показниками 170/105.
Тепер уже страшно.
До свого лікаря кардіолога потраплю через тиждень. Які можливі причини раптових підвищень? Чи бувають кризи і під час прийомів антигіпертензивних?
Мені 42 роки, пременопаузи ще немає
Місяць приймаю Вальсакор 40 мл.
Тепер уже страшно.
Мені 42 роки, пременопаузи ще немає
Пез Году Неделя• 19 мая в 17:31
Разве гипертония не стабильно повышенное давление?
Может, симпато-адреналовый криз у вас?
Повесьте хоть смад на сутки.
Может, симпато-адреналовый криз у вас?
Повесьте хоть смад на сутки.
Пишна молодиця
• 19 мая в 17:34
Ответ дляПез Году Неделя
Может, симпато-адреналовый криз у вас?
Повесьте хоть смад на сутки.
Может, симпато-адреналовый криз у вас?
Повесьте хоть смад на сутки.
Що таке самд?
Пез Году Неделя• 19 мая в 17:38
Ответ дляПишна молодиця
Що таке самд?
Суточный мониторинг артериального давления. Я вообще не пойму, неужели до сих пор без этого ставится диагноз и назначается терапия?
У меня было в молодости подобное.
Приходила к врачу , повышалось давление до 150-160/100.
Сколько миллионов обследований пройдено было, анализов сдано.
Таблетки выписаны, все равно приходила к врачу и там высокое и все.
Повесили суточный мониторинг, он многое прояснил.
У меня было в молодости подобное.
Пишна молодиця
• 19 мая в 17:40
Ответ дляМолода і нерозважлива
Автор, а давление 170/105 - это гипертонический криз?
Так, це вже гіпертонічний криз, так написала швидка
Летчица• 19 мая в 17:48
Ответ дляПез Году Неделя
У меня было в молодости подобное.
Я тоже не понимаю как со старта назначают терапию без суточного мониторинга, во первых синдром белого халата, может человек перенервничал и т д
СкумбріяП8• 19 мая в 17:50
Ответ дляПишна молодиця
Препарат надо или менять, или дозу корректировать, или ещё что то добавлять, а кризы бывают на фоне стресса, и а погоду, обострение основного заболевания и тп
Пугачиха• 19 мая в 18:33
Ответ дляЛетчица
Не со старта, а обычно отправляют вести дневник давления. А потом уже.
Тра Ля Ля• 19 мая в 18:59
Ответ дляПишна молодиця
В мене був 160/100 на приступі аритмії, швидкарі нічого подібного не казали. Сказали йти перевіряти щитовидку.
Летчица• 19 мая в 19:10
Ответ дляПугачиха
Автор написала, що на прийомі у лікаря зафіксували, ні про які щоденники тиску не писала.
З цього приводу я написала, що призначення со старта)