Вишня на торті• 20 мая в 17:36
Вітамін ´Д
Хтось здавав кров на вітамін Д? Чи дійсно показує рівень цього вітаміну, чи це все для викачування грошей
дякую аж підскакую• 20 мая в 17:37
Ну если вы сдаете в норм лаборатории, то да, покажет вам уровень в организме
Вишня на торті
• 20 мая в 17:40
Ответ дляЗяблик протестант
Показує адекватно. І після лікування показує вищий.
А по відчуттям, вам краще стало? Щось змінилось (добавилась енергія, можливо ще якісь зміни?)
Вишня на торті
• 20 мая в 17:41
Ответ дляПліткарка
Сдавала, да показывает . А почему вы сомневаетесь?
Не знаю, раніше за нього взагалі ніхто не знав
Леннон_Жив!• 20 мая в 17:42
В мене низький віт Д і феритин. П´ю, підвищується, але на самопочуття не впливає, сил не додається.
Зяблик протестант• 20 мая в 17:42
Ответ дляВишня на торті
Так, значне покращення через 5 днів. Саме енергія і ясність розуму, бо повзала як сонна муха і думала, що у мене вже старечі зміни в голові, реально злякалася.
Зяблик протестант• 20 мая в 17:43
Ответ дляВишня на торті
Ну так і жили, засиралися в квартирах, сварилися з оточуючими, все списували на лінь і поганий характер.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 мая в 17:50
Пью на постоянной основе и Д3, и магний. Особых изменений не чувствую. Кто знает, как бы было без них.
Тумба-юмба• 20 мая в 17:56
Ответ дляLacrimo
Повторний перелом у малого, кальцій підвищений, несильно. Д3 нижче норми, але не дивно після зими з такою весною як у нас((. Повторно не здавали, але самопочуття покращилось, сили, візуально лице свіжіше. Любить ці таблетки жувати особливо.
Який приймали ?
Пліткарка• 20 мая в 17:59
Ответ дляВишня на торті
’раньше’ это когда?
Вишня на торті
• 20 мая в 18:30
Ответ дляЗяблик протестант
От і я так, наче мертва, нічого не хочу, задишка, тільки лежити