Анонимарик• 11 апреля 2025

Кто разбирается, посмотрите пожалуйста состав витамин

Норм витамины по составу? Тут омега и витамины группы б а и е
Детские
автор Анонимарик • 11 апреля 2025
Невгамовна Бу• 11 апреля 2025
Зест не очень производитель.
ОЛИМИЯ• 11 апреля 2025
я больше люблю витамины Solgar (США)
Впораюсь зі всим• 11 апреля 2025
Толку від тих мультивітамінів? Якщо є дефіцит, то краще давати окремо якийсь вітамін в правильно подібраній дозі. А мультивітаміни - це так, батькам для самозаспокоєння. Там і доза зазвичай така, що нічого не дасть. Плюс кожен вітамін має свої нюанси, як приймати. Якісь зранку, якісь в обід, якісь між собою конфліктують, іншим треба ще щось додаткове, щоб організм засвоїв. Добре, якщо просто не допоможуть, аби ж ще не нашкодили.
Краще вже харчування збалансоване налагодити. Почитайте, які продукти що містять, підберіть, що ваша дитина їсти буде і не пхайте в неї некорисні пігулки.
НичеНипанимаю• 11 апреля 2025
Эти не годятся вообще