Доброго дня, маю проблему зi сном у дитини 4-х мic. вiн засинає тільки з включеним краном у ванній. Платежі за воду улетіли у космос. Думала купити іграшковий фонтанчик, але шум води там геть слабенький і не допомагає малюку заснути. Можливо хтось зтикався з такою проблемою? Може все ж таки є якийсь замінник включеному крану. Відео на Ютубі також не допомагають. Дякую
Заюшка_хозяюшка• 20 мая в 20:22
Нужно какой-то аквариумный фильтр-насос. С него фонтан нормальный. Набрали пол ванны воды, включили насос и энурез всем членам семьи и соседям обеспечен.
Творческий типаж• 20 мая в 21:05
Навіщо всі ці танці? Ви розумієте, що всеодно то треба буде припиняти? А чим далі, тим складніше. Він спить у ванні? Якщо ні, то співайте колискову, гойдайте, кладіть засипати із собою поруч, дайте пустушку.