Распутница• 11 мая 2025
Що це у дитини на шкірі? Зʼявилось вчора ввечері
Після душу вона вийшла - все ок було
Я пішла спати, а дитина з татом фільм пішла дивитись
В 22:00 приходить мені фотка - що це таке?
Не болить
Жінка з перцем• 11 мая 2025
як варіант, якщо там прищ намічався, це місце чешеться і його можна роздерти так машинально просто, поки фільм дивишся наприклад (в мене таке було, сама не помітила як)
ОдинРазНадетое• 11 мая 2025
може чашку присмоктувала на підборіддя, коли фільм дивилася? Діти так бавляться часто
неДоПриличий• 11 мая 2025
Підборіддя може начухала чи натерла, а от щитоподібну варто б перевірити у лікаря.