Місяці три тому вперше спіймала ПА - спочатку навіть не зрозуміла, що то вона, дуже колотилось серце. Протягом ще двох тижнів вони іноді зʼявлялися, було дуже страшно, допомагали тільки рідні, приймала магній, при нападі ще таблетки для серця. Потім вони пройшли, хоча залишили за собою сильну тривожність, яка не проявлялась настільки раніше, але стан +/- нормалізувався. І ось знову нещодавно вони зʼявились, вже тривають десь пів місяця, можливо на фоні стресу у житті. Але зараз ПА проходять гірше, оскільки якщо раніше тільки піднімався сильно тиск - то тепер ніби нестача повітря, серцебиття, запаморочення, дереалізація тощо, усім відомі симптоми. Тепер протягом дня сильно контролюю дихання, бо завжди здається що «неправильно дишу», починаю дихати механічно, страх, що ПА будуть знову. І за день їх може бути 2-3 (сильних від 15 хв), завжди відчуття, що зараз впаду через нестачу повітря, хочу відбувається навпаки гіпервентиляція. Наразі приймаю валеріану чисто для підтримки, але не знаю чи допомагає ((. На АД підсаджуватись не хочеться, оскільки є надія, що вони минуть як і в минулий раз. Підкажіть, хто зіштовхнувся, як вибирались з цього ?
наКоблучках• 20 мая в 22:11
Ответ дляАленчик0705
Ви здивуєтесь, але мені ще немає навіть 20, тому ні, не совок, і народжувати поки теж не збираюсь 🤪. На рахунок АД я маю багато історій різних людей. І це індивідуально, комусь краще, комусь не дуже. Я скажу чесно, боюсь побічних реакцій, бо мій організм не завжди добре реагує на препарати. Також знаю, що потім з них важко злазити. Знову ж таки, це вибір кожного, але для себе я поки не хочу приймати таке рішення. Якщо вже заспокійливі, то не настільки. А взагалі, в першу чергу, у нас усе в голові
Навпаки, зараз молодь до психіатрів звертається за допомогою, і не переймається. Не слухайте нікого, а починайте нормально лікуватися. Бо може процес генералізуватися, чим більше затягуєте з лікуванням, тим довше потім його доведеться приймати.
Спочатку можна побути на ад 6 місяців. А якщо роками не лікуватися, то все одно до ад доведеться звернутися, і вже їх доведеться приймати кілька років.
Дивне створіння• 20 мая в 22:39
Ответ длядякую аж підскакую
Со временем разобьются эти надежды
Не факт. У мене після ковіду завжди жорсткі ПАті проходить через півроку само.
дякую аж підскакую• 20 мая в 22:46
Ответ дляДивне створіння
Думаете, что автор будет с надеждами о само исцелении жить вечно?
Ответ длядякую аж підскакую
Але ж АД це не лікувальна пілюля, типу таблеточку випив і вже всьо круто. Там повинна бути у комплексі робота над собою, над своєю головою. Просто препарати не допоможуть, тому чи точно не можна справитися без них? Я впевнена, що можна
дякую аж підскакую• 21 мая в 11:54
Ответ дляАленчик0705
А я и не писала про ад
Я писала про обращение за помощью к компетентным (не форум скучающих баб) специалистам.
Там вам и подберут план лечения (не обязательно только медикаментозный) в соответствии с вашим состоянием и особенностями организма
Я после первой па пошла к психологу (с уверенностью, что меня отправят за пилюлями), но мы обошлись без этого. Я могу распознать начало па и могу взять в себя в руки + муж уже наученный, что нужно делать, что понизить уровень тревожности