Мрію про космос• 21 мая в 10:39
Хто їздив за кордон з чоловіком на броні?
Поділіться досвідом чи нормально все проходить? Чи варто виїзжати в відпустку за кордоном якщо у чоловіка є бронь і фактичне право на відпустку за кордоном? Чи нормально пропускають таких чоловіків?
Все знаю від і до• 21 мая в 19:59
Ответ дляЛюбимка-анонимка
бред, ви вважаєте що всі масово мріють жити за кордоном і працювати на складі чи заводі?
Всі мріють залишитися живими!
MacOS-ница• 21 мая в 20:43
Ответ дляВсе знаю від і до
Бачила місцеві олігархи постять фотки з відпочинків, значить можна на броні, хоа хто зна може вони інваліди.
берите выше многодетные инвалиды
Все знаю від і до• 21 мая в 20:45
Ответ дляMacOS-ница
берите выше многодетные инвалиды
Під багатодітних не підходять точно
MacOS-ница• 21 мая в 20:52
Ответ дляСкокоМнеДадите
Співробітник чоловіка виїхав вчора у відпустку, маючи бронь. Але не з першого разу, так як в наказі про відрядження обовʼязково має бути країна, в якій буде відпустка і дати початку і кінця. У нього не була вказана країна, то переробляли наказ на відпустку і відправляли Новою поштою. Тому втратив декілька днів, але виїхав у відпустку в Туреччину.
так відпустка чи відрядження? у вас і те і те
Любимка-анонимка• 21 мая в 21:19
Ответ дляВсе знаю від і до
Всі мріють залишитися живими!
перестаньте відповідати за всіх, багато берете на себе. У мене в колективі наприклад чоловіків не менше 300 чол, ніхто нікуди не тікає. У чоловіка всі заброньовані, критичне виробництво, їздять у відрядження і о диво, повертаються.
Все знаю від і до• 21 мая в 21:41
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не треба мені вказувати, я рада за ваших 300 чоловік, подивіться скільки потікало тими чи іншими шляхами, а ваші хай радіють поки на броні, бо закони швидко змінюються сьогодні критична інфраструктура а завтра ні
СкокоМнеДадите• 21 мая в 23:43
Ответ дляMacOS-ница
Відпустка.
В танке• 22 мая в 07:50
Ответ длявентиляторная
А якщо документи в порядку, тур оплачений, але людський фактор спрацював - не випустили...прикольно...
Спочатку дозвіл треба взяти, а потім тур купувати.
Мрію про космос
• 22 мая в 13:54
Ответ дляЛюбимка-анонимка
💯
Кракадэ• 26 мая в 10:40
Ответ дляМрію про космос
Я теж тільки в цього місяця дізналась про таку можливість . Зателефонувала на гарячу лінію прикордонної служби в вони підтвердили що можна за певного пакету документів.. проте чи діє це на практиці не чула Про це від знайомих..
І та ж сама гаряча лінія каже, що згідно законодавства - по броні не передбачено відпустки за кордоном, але за певного пакету документів все це робиться на розсуд конкретного прикордонника. Так що готуйде додаткові кошти за перетин кордону.
Кракадэ• 26 мая в 10:42
Ответ дляіронічна антитеза
ми не їздили, але колега на броні їздив і не один, все без проблем,всіх випустили. правда, не всі повернулись)
Ну то ті, хто не повернулися підставили всіх інших колег, бо коли це виявлять підприємство позбавлять броні (це стосується броні по 67 і 42 постановах)
Кракадэ• 26 мая в 10:43
Ответ дляМрію про космос
Так ! дозвіл з роботи від керівника - обовʼязковий. І якщо керівник не довіряє що повернеться працівник, то звісно ніхто не дасть цього дозволу.
А у мене прикол. Заброньований керівник, і не зрозуміло хто йому має надавати дозвіл. :)) Власник іноземець.
Мрію про космос
• 29 мая в 16:57
Ответ дляКракадэ
На гарячу лінію можна подзвонити в спитати там які тоді документи треба..