Мрію про космос• 21 мая 2025
Хто їздив за кордон з чоловіком на броні?
Поділіться досвідом чи нормально все проходить? Чи варто виїзжати в відпустку за кордоном якщо у чоловіка є бронь і фактичне право на відпустку за кордоном? Чи нормально пропускають таких чоловіків?
Все знаю від і до• 21 мая 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
бред, ви вважаєте що всі масово мріють жити за кордоном і працювати на складі чи заводі?
Всі мріють залишитися живими!
MacOS-ница• 21 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Бачила місцеві олігархи постять фотки з відпочинків, значить можна на броні, хоа хто зна може вони інваліди.
берите выше многодетные инвалиды
Все знаю від і до• 21 мая 2025
Ответ дляMacOS-ница
берите выше многодетные инвалиды
Під багатодітних не підходять точно
MacOS-ница• 21 мая 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Співробітник чоловіка виїхав вчора у відпустку, маючи бронь. Але не з першого разу, так як в наказі про відрядження обовʼязково має бути країна, в якій буде відпустка і дати початку і кінця. У нього не була вказана країна, то переробляли наказ на відпустку і відправляли Новою поштою. Тому втратив декілька днів, але виїхав у відпустку в Туреччину.
так відпустка чи відрядження? у вас і те і те
Любимка-анонимка• 21 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Всі мріють залишитися живими!
перестаньте відповідати за всіх, багато берете на себе. У мене в колективі наприклад чоловіків не менше 300 чол, ніхто нікуди не тікає. У чоловіка всі заброньовані, критичне виробництво, їздять у відрядження і о диво, повертаються.
Все знаю від і до• 21 мая 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не треба мені вказувати, я рада за ваших 300 чоловік, подивіться скільки потікало тими чи іншими шляхами, а ваші хай радіють поки на броні, бо закони швидко змінюються сьогодні критична інфраструктура а завтра ні
СкокоМнеДадите• 21 мая 2025
Ответ дляMacOS-ница
Відпустка.
В танке• 22 мая 2025
Ответ длявентиляторная
А якщо документи в порядку, тур оплачений, але людський фактор спрацював - не випустили...прикольно...
Спочатку дозвіл треба взяти, а потім тур купувати.
Мрію про космос
• 22 мая 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
💯
Кракадэ• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про космос
Я теж тільки в цього місяця дізналась про таку можливість . Зателефонувала на гарячу лінію прикордонної служби в вони підтвердили що можна за певного пакету документів.. проте чи діє це на практиці не чула Про це від знайомих..
І та ж сама гаряча лінія каже, що згідно законодавства - по броні не передбачено відпустки за кордоном, але за певного пакету документів все це робиться на розсуд конкретного прикордонника. Так що готуйде додаткові кошти за перетин кордону.
Кракадэ• 26 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
ми не їздили, але колега на броні їздив і не один, все без проблем,всіх випустили. правда, не всі повернулись)
Ну то ті, хто не повернулися підставили всіх інших колег, бо коли це виявлять підприємство позбавлять броні (це стосується броні по 67 і 42 постановах)
Кракадэ• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про космос
Так ! дозвіл з роботи від керівника - обовʼязковий. І якщо керівник не довіряє що повернеться працівник, то звісно ніхто не дасть цього дозволу.
А у мене прикол. Заброньований керівник, і не зрозуміло хто йому має надавати дозвіл. :)) Власник іноземець.
Мрію про космос
• 29 мая 2025
Ответ дляКракадэ
На гарячу лінію можна подзвонити в спитати там які тоді документи треба..