Весела пiсенька• 21 мая в 13:01

ЖК Скандія у Броварах, варто там купувати квартиру?

Хто що знає про цього забудовника та комплекс в цілому, буду вдячна за інфу 💓
ПуГоФФка• 21 мая в 13:08
Шукаю теж житло, то зустрічала таке: не Скандія, Не А12. Або Скандію не пропонувати . Не розглядала чому, бо мене це жк не цікавить.
Топтунша• 21 мая в 13:08
Головне, не працюйте із агенткою Алла , призвище на Д, шахрайка ще та, її наче поперли вже, але.. від лісового кварталу раніше працювала, альянс, наче, також, лавандовий і тп.
автор Весела пiсенька • 21 мая в 13:37
Ответ дляПуГоФФка
А12 заморожене давно. Там навіть телефон не відповідає.
Где тут 0?• 21 мая в 16:10
Якщо ви маєте авто та вам неважлива віддаленість від міста,то можете розглядати.