НЛОша• 21 мая 2025

Ніяк не можу наважитися звільнитися з роботи...

Не бачу перспектив для розвитку, зп не збільшують, кар´єрного росту нема, на жирних місцях свої, колектив ніякий, в опі світу місце роботи, вже рік назад звільнялась, на колінах повзали вмовляли лишитись... Шкодую. І тепер знову треба вже порвати з цим. Дайте пінка
Смайликівна• 21 мая 2025
А почему за год не нашли ничего?
Сиджу тихенько• 21 мая 2025
Спочатку шукаєте нову роботу, потім звільняєтесь
Соображалочка• 21 мая 2025
я бы дала вам волшебного пенделя, но сейчас немного другие времена. Сначала найти новую работу, потом уйти.
автор НЛОша • 21 мая 2025
В мене є куди йти
Вірю, я повірив• 21 мая 2025
Значит вам очень нравится, что перед вами ползают на коленях
У всех свои потребности, эта работа ваши закрывает
Фісташкова кава• 21 мая 2025
якщо є куди йти, то звісно звільняйтесь. що за дурні питання?
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Це я образно пишу, ніякі не закриває, це робота на пару років заради досвіду, далі все
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ніяк не наважусь на зміни, болото затягує
Фісташкова кава• 21 мая 2025
Ответ дляНЛОша
тоді ви саме та жаба, яке знайшла своє болото. я ще розумію , коли нема перспективи куди влаштуватися, а ви чітко знаєете. якщо вам не підніміють зп на цій роботі, тоді ви або гімно-фахівець, або роботодавці просто вміло маніпулюють вами.
Диви яка я пава!• 21 мая 2025
Ой автор, бажаю вам наважилися, я в свій час теж була така, знайте, за вас ніхто це не зробить, ви просто зручна. Виберіть себе і що вам краще, а не комусь.
Котя_люлю• 21 мая 2025
Ответ дляНЛОша
В мене є куди йти
тю, так тим паче.
Мрію про пончик• 21 мая 2025
то треба було рік тому про підвищення ЗП з ними розмовляти коли умовляли. А перед тим як звільнятись треба нове місце мабуть знайти, і не факт що воно буде краще.
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляФісташкова кава
Можна ще жорсткішого пінка, щоб точно
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
мені підвищили, а толку з тих копійок
Мрію про пончик• 21 мая 2025
Ответ дляНЛОша
мені підвищили, а толку з тих копійок
ну то спочатку знайдіть нову з більшою ЗП (якщо така є у вашому місті і якщо ваш досвід дозволяє її обійняти) а потім вже звільнятись, ну або якщо є можливість якийсь час жити без роботи, то звільнятись, відпочити трохи, а потім вже шукати. Бо просто звільнитись в нікуди справа не складна.
Зяблик протестант• 21 мая 2025
Так а что вас там держит? Если и коллектив никакой, и перспектив нет. Если плюсов нет, то увольняться конечно надо, хуже вряд-ли будет на новой работе
Мальовнича даль• 21 мая 2025
Я не могла теж наважитись, хоча був невроз, сльози кожен тиждень. Здоровʼя того не варте
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
знайшла, і запас грошей є, якщо раптом шо
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляЗяблик протестант
То корона, то війна, то обстріли, світла відключення, потім мама трошки хворіла, то не наважувалась ніяк, то відпустки у когось, потім їх вмовляння, і ось так розтягнулось воно
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
Довго так терпіли?
Мальовнича даль• 21 мая 2025
Ответ дляНЛОша
Довго так терпіли?
Десь пів року стало дуже важко. А працювала 7 років на одному місці. Я звільнилася, тому що мені потрібно проходити лікування( не по неврології😅) але таке, що нервувати взагалі не можна. Це і стало поштовхом. Зараз по лікарях ходжу.
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
Бажаю здоров´я
БоВжеВільна• 21 мая 2025
Ответ дляНЛОша
В мене є куди йти
Год ждут????
автор НЛОша • 21 мая 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Год ждут????
Так
Мальовнича даль• 21 мая 2025
Ответ дляНЛОша
Бажаю здоров´я
Дякую)
З горіха зерня• 21 мая 2025
А яка зарплата у вас зараз? І яку обіцяють на новому місці?
БоВжеВільна• 21 мая 2025
Ответ дляНЛОша
Так
Брехло )))
Дюагональ• 07 июня 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Брехло )))
Чому брехло? Просто немає бажаючих на вакансію. У нас так було, рік висіла вакансія, ніхто не хотів, поки зарплату різко не підняли))) тепер буде черга