Байрактарна• Изменено 21 мая 2025
Басейн 2000 грн з людини- це дорого? Київ, де є дешевше?
Щоб відпочивати , приїхати, лягти біля басейну і плавати цілий день
Басейн з підігрівом
Байрактарна
• 21 мая 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Нормально, ціни в травні підняли конкретно. Дешевше, буде гірше.
Бо мені подруга каже шо то дорого
Ну ви розумієте? Це просто шезлонг і басейн
Це без харчування
Два-три тижні і фсьо• 21 мая 2025
Ответ дляБайрактарна
Бо мені подруга каже шо то дорого
Це без харчування
Для мене дорого. Для вас - відповідно до ваших доходів. Для мене і 1000 дорого.
Кукарикуууууу• 21 мая 2025
Ответ дляБайрактарна
Бо мені подруга каже шо то дорого
Це без харчування
Хай вам вишле дешевше, почитайте відгуки. Ми на сутки бронювали рибалку ( Київ), там і басейн і спа. Ну от просто бронь 2 людини, будиночок 8 тис. Басейн окремо, їжа окремо. Я дешевше не бачила.
Кнопкотиць• 21 мая 2025
Дорого очень, меня бы жаба задушила в грязной воде купаться за такие деньги.
из желе я• 21 мая 2025
Ответ дляКнопкотиць
А вообще цены в Украине неадекватные по сравнению с той же Европой.
Це точно. Ми за 3 євро з дорослого на цілий день ходили - там чотири басейни, гірка + всі зручності. Відкритий..
Подвійна веселка• 21 мая 2025
Я не знаю как в Киеве, в Днепре есть много локаций с бассейном, типа дом на дневное пребывание. И там стоит 4-6 тысяч, то для двоих дороговато, а для компании из 5 человек выгодно, и плюс вы там одни находитесь. То может такое поискать, особенно если есть с кем поехать
МинерАлочка• 21 мая 2025
это дох..ра, дешевле в аквапарк пойти, там и бассейн, и лежак, и горки.