ФФФФристайла• 21 мая 2025

Коли і як у вас повернувся нюх?

Місяць хворію якимось вірусом, типу корони. Десь на 6-7 день почало смердіти в носі і пікти при диханні. Запахи були, ніби горілі шини чи якийсь хімічний розчинник, щось технічне і смердюче, їсти було неможливо. Потім нюх зник взагалі. На четвертий тиждень знов почало смердіти в носі, але якось інакше - не настільки смердить, їсти хоча б можливо. Може бути таке, що це так повертається нюх? Як довго у вас вертався, коли хворіли? Ще слабкість страшенна і суглоби досі сильно крутять…
Оновлена версія• 21 мая 2025
Не вернулся, три года прошло уже
Научительница• 21 мая 2025
повернувся десь за два тижні
це коли ковід був у 21 році
тільки що вам дасть ця інформація?
автор ФФФФристайла • 21 мая 2025
Ответ дляНаучительница
повернувся десь за два тижні
це коли ковід був у 21 році
тільки що вам дасть ця інформація?
Хоч щось, то дасть. Бо ніхто нічого ніде не пише, не розумію, що за вірусняк такий. День краще, день гірше. Дуже схоже на корону, але корона в мене легше протікала. А цей - взагалі якась жесть(((((
Черный Ловелас• 21 мая 2025
У меня вообще вкус и нюх пропадал на 1 месяц.
очки_ннадо• 21 мая 2025
5 лет не вернулся
Научительница• 21 мая 2025
Ответ дляФФФФристайла
ну тут чи не щодня тема ’що за вірус ходить’
і в кожній - розповіді про те, що отак погано ніколи не було
скільки років вже...
Поторописька• 21 мая 2025
Ответ дляФФФФристайла
ковид в реанимации в апреле 2021 года был. Считаю что обоняние полностью не вернулось. Духи, аромат цветов не слышу. Вчера приехали специалисты сделать ревизию на систему кондиционеров - мне теперь воняет сырыми сигаретами, весь офис не слышит, никто не курит....
Неначасі• 21 мая 2025
Почав відновлюватись місяців через 6-7, майже повністю відносився десь через півтора року.
автор ФФФФристайла • 21 мая 2025
Ответ дляНаучительница
скільки років вже...
Ну я вам так скажу, я хворіла на корону якраз перед війною, мені було паскудно, але не настільки. Все інше - звичайні ОРВІ.
вкрации• 21 мая 2025
Через три года вернулся, но не полностью. Все это время параллельно с полным отсутствие обоняния ,,наслаждалась,, паросмией. Искажение запахов до сих пор бывает, 4.5 года с момента болезни прошло.
Я б такое не носила, но продаю• 22 мая 2025
Ответ дляФФФФристайла
я в апреле переболела и тоже болела короной до войны, второй месяц не могу вычухаться, тошноты, скачки давления. мигрени((( так еще на болела за свои 45