Лукава Кішка• Изменено 21 мая в 22:51

Підпишіть, будь ласка, петицію (стосується учнів автошкіл)

А також майбутніх учнів. https://petition.kmu.gov.ua/petitions/8138
Про допуск автомобілів автошкіл для складання іспитів на категорію В.
Бутерброд и я• 21 мая в 22:55
А сейчас разве не так?
Я в 22м сдавала на авто автошколы, как и все, кто сдавал от автошкол. Это нововведение?
автор Лукава Кішка • 21 мая в 22:57
Ответ дляБутерброд и я
А сейчас разве не так?
Зараз поки так. Але скоро хочуть внести зміни, після яких складати іспит можна буде лише на автомобілі сервісного центру.
Бутерброд и я• 21 мая в 22:59
Ответ дляЛукава Кішка
Поняла, спасибо за ответ. Это ужасно(( подпишу
З понеділка на дієті• 21 мая в 23:02
Ответ дляЛукава Кішка
И что? Водить Вы будете потом не авто автошколы
Новорічна пальма• 21 мая в 23:03
Ответ дляЛукава Кішка
Хто хоче внести?
Зміни до чого?
Така петиція нічого не варта, бо в ній не вказано за що саме вона або проти чого - яке рішення, закон, постанову...
Так можна написати петицію щоб сонце світило вночі, черепахи бігали швидше або за мир у всьому світі.
Петиции мають сенс коли в них конкретно є перелік: адрес, людей або нормативно-правових актів стосовно яких ця петиція подається.
Бутерброд и я• 21 мая в 23:05
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Это сложности ученикам во время сдачи, особенно, когда вернут автодром и в другом авто будут другие ориентиры, на парковке в городе другие габариты. Я училась в автошколе на трех авто и вот в этом была реальная проблема при отработке автодрома.
Это сейчас я меняю ежедневно авто (каршеринг) и мне пофиг, а ученикам это дополнительная сложность.
Малинка• 21 мая в 23:07
Уявляю яка буде корупція, як здавати на автівках сервісного центру.В Миколаєві були роздолбані Ланоси( 22 рік коли я здавала), дуже важко було щеплення підвести аби не заглохла вгору.На автівці інструктора вже було привично.
Чарочка діда• 21 мая в 23:16
Ответ дляЗ понеділка на дієті
І не авто сервісного центру
Аноним ФЕЯ• 21 мая в 23:41
Підписала.
КокошинЭль• 21 мая в 23:57
Ответ дляЛукава Кішка
Я сдавала 11 лет на авто серв центра. А что в этом плохого?