Леді Душка• 13 апреля 2025
Прошу підтримати петицію
Не забудьте підписати петицію!
Підвищення заробітної плати педагогічним працівникам
Два дні залишилося до завершення збору підписів. Не будьте байдужими!
Леді Душка
• 13 апреля 2025
Ответ дляБабулька
Якщо самі вчителі йдуть на роботу за копійки, то це діагноз.
Слідкуйте за своїми діагнозами. Не цікава тема, йдіть далі. Інформація вас не стосується
Бабулька• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Вчителів треба кожного року перевіряти на психіатра, навіщо вам гроші, шукайте нормальних чоловіків
Хочу в БАНю• 13 апреля 2025
Мені цікаво, чому педагоги жодного разу не влаштували мітинг стосовно зарплати. Є майже 3 місяці якими можна скористатись. Зато якщо що, то - ’а що ви хотіли за таку зарплату’. Всі ці петиції до одного місця.
Леді Душка
• 13 апреля 2025
Ответ дляБабулька
Ви вирішили тут свої проблеми озвучити з психіатрами та чоловіками? Ще раз кажу, не цікава для вас тема - йдіть далі
Бабулька• 13 апреля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Вони тільки вміють кричати на учнів, та збирати на штори
Бабулька• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Йди на пенсію
Леді Душка
• 13 апреля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Мітинги та страйки під час воєнного стану заборонили....
Бабулька• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Удалено администрацией...
Хочу в БАНю• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
А у вас мала зарплата тільки під час війни стала? А до цього ви жирували?
Бабулька• 13 апреля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Вони завжди були за злочинну владу, агітація студентів та учнів
Леді Душка
• 13 апреля 2025
Ответ дляБабулька
Йди на пенсію
Ви хоть знаєте в скільки років в нашій країні вихід на пенсію?
Бабулька• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Удалено администрацией...
Бабулька• 13 апреля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Удалено администрацией...
Леді Душка
• 13 апреля 2025
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
Хамство твоє все? Більше нічого й сказати? Тільки тут лайно своє виливати
Не вмію заміряти• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Та хватить вже. Зарплату вчителям не піднімуть, тільки навантаження. Раджу міняти професію
Леді Душка
• 13 апреля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Скажіть вже, що професія вчителя взагалі не потрібна, бо в бюджеті немає коштів
Бабулька• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Ходить голі та босі
Не вмію заміряти• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
На підняття рівня зарплат вчителям точно немає. Старайтесь жити на те, що є. Як і інші бюджетники.
Леді Душка
• 13 апреля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Ви самі в бюджетній сфері працюєте?
Не вмію заміряти• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Ви самі в бюджетній сфері працюєте?
Вже не працюю. Не бачу сенсу працювати за ті копійки.
Леді Душка
• 13 апреля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Ну, ну, ще прийде коза до воза. Або, як кажуть в народі - не плюй в колодязь, прийдеться води попити
Не вмію заміряти• 13 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Навряд чи. Ринок праці не обмежується вчителювання в школі. Та і дітей не люблю.