Встидаюся запитать• 22 мая 2025

Питання до урологів, або хто часто хворіє на цистит чи сечокам´яну хворобу

Питання делікатне. В анамнезі маю піоленефрит та періодично цистити, зазвичай у весняно-літній період. Цього разу не можу зрозуміти чи то цистит чи то щось інше. В загальному аналізі сечі виявили оксолати та еритроцити. П´ю уролесан, але вже 3 тиждень , і тиждень нітроксолін,´ відчуття, що щось в уретрі ніби є, щось як заважає, але не болить, не ріже, просто відчуваю що щось там ніби як застрягло, чи може це щоcь інше...При сечопусканні не має ріжучих болей і не було, але що може бути не знаю. До уролога у нас якось незручно йти з таким питанням, бо знайомий (сусід), тому вирішила спитати тут . Що може так турбувати в уретрі. При інтимній близькості також відчуваю дискомфорт, хоча не болить. Була у гінеколога, мазок в нормі.
Сундучок с каникулами• 22 мая 2025
Одного Уролесана мало. Треба ще щось додавати.
Липка-прилипка• 22 мая 2025
Оксолати мають форму умовних зірочок, вони дуже пошкоджують сечові шляхи. Тому такі відчуття і еритроцити. Пройде. Відкоректуйте їжу, пийте нирковий чай або пол-палу, або мучницю. Нітроксолін приберіть. Якщо пити, то фурагін, або ципрофлоксацин. Але з цим до лікаря.
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
я ж додала нітроксолин, радили раніше цистон, то я хочу на нього перейти після уролесана, а що ж це може бути?
Липка-прилипка• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Це сечокислий діатез.
Гитта Ягг• 22 мая 2025
У вас шел/идет песок и/или мелкие камни. Эритроциты - это кровь после повреждения мочеточников или уретры или всего вместе.
Вам нужно к урологу, чтобы прописал противовоспалительное и вероятно антибиотик. Нельзя сидеть и нифига не делать, если не хотите получить большие проблемы.
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
дякую, мучницю пила також 3 тижні. А чому забрали нітроксолін?
На рахунок сильних антибіотиків то звичайно якщо пропоше лікар., А нітроксолін раніше при циститі завжди допомагав, хоча я пила його максимум тиждень
Кава з адреналіном• 22 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Пол-пала раздражает почки она противопоказана при пиелонефрите
Мама Чели• 22 мая 2025
До уролога якось не зручно іти ....
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляГитта Ягг
то ж я не нічого не роблю.. пью ліки, пью багато рідини, та скоріше за все дійсно треба до уролога ще піти ...
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляКава з адреналіном
колись і її пила:)
Липка-прилипка• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
У вас немає циститу. Ви вживаєте їжу багату оксолатами. Приберіть продукти, в яких багато оксолатів і все буде добре.
Кава з адреналіном• 22 мая 2025
Возьмите баклажку 5 л и идите в ванну на три часа минимум. Задача пить и много писять весь песок вымоется
Кава з адреналіном• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
колись і її пила:)
Стандартные рекомендации ещё советских урологов.
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
ок, та я не сказала б що багату на оксалати, на снідонок яйця або вівсянка, в обід суп, в вечері мясо, курятина, чи печінка до гречки, картоплі, салат з капусти, огірки, що ж ще може бути..хоча шоколад люблю і горіхи, а їх не можна...
Гитта Ягг• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Уролесан, фигня, нитроксолин тут не по теме. Вам нужно нормальное назначение от врача. Возможно сначала дообследование, а потом назначение.
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляГитта Ягг
дякую, а як дообстежитися підкажіть, будь ласка, думаю може поїду в область в якусь клініку, але щоб уявлення що саме дообстежувати і скільки коштів потрібно
Гитта Ягг• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Про цены сейчас не скажу. Обычно в таких случаях сдают еще анализ мочи по Нечипоренко (всегда стоил недорого). УЗИ точно сделают. Это все не особо дорого.
Дорогое, что может быть, если плохо будет видно по УЗИ это КТ. Но это прям уже второй уровень.
Может быть момент с подбором антибиотика, но это уже с врачом нужно обсуждать.
Липка-прилипка• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
А не треба нічого казати, треба подивитися таблицю) Печінка, картопля, гречка, шоколад ) Цього достатньо для нездорових нирок. Вивчайте https://rusamdiet.org/2013/04/02/таблица-содержани...
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляГитта Ягг
дякую за відповідь
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Боже, що ж тоді їсти??
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
капець, все що я люблю в червоному списку...
Коханозадовільна• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
У мене донька 10 років з циститів і пієлонефритів не вилазила. Кожні 2-3 місяці було. Лікував її старенький уролог, перейшли до нього від сучасного доказового.
Здавали завжди загальний аналіз сечі, сечу за нечипоренком і добову. Для виявлення, в якій ділянці запалення і чи є пісочок. І УЗД нирок і сечового міхура. Уролесан ніколи не допомогав. Пила Фуромаг, на ньому і врятувалися, але не знаю, чи є він зараз в Україні. Аналоги фуромага теж не давали нічого. Ну і супутнє, для підтримки - канефрон, збір сечогінний, морс з журавлини. Це на початковому етапі. Якщо запалення сильніше, то антибіотик. Причому таблетований антибіотик не допомогав чомусь, тільки колоти доводилося. Зараз вилізли в ремісію, молюся, щоб не повернулося все це.
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляКоханозадовільна
дякую, що поділилися
Жертва интернета• 22 мая 2025
Автор, в мене теж саме.
АБ допомагають ненадовго, печіння нема, але дуже часто хочеться в туалет.
Навіть не перетерплю і вже починається біль сечового. Якось пепетерпіла на роботі (реально не могла відійти в туалет, бо була сама), пішла - а там одна кров і сильні спазми саме в сечовому каналі.
Все обстежила, результат, як у вас.
Була в найкращого уролога в місті - всі діагнози під знаком питання :(.
Найперше радить залити (срібло, не правильно називаю, але нема поруч його виписки). Я проти, бо нема діагнозу, а таке лікування має погані побічні незворотні дії.
Нейрогенний - ок, але чому тоді присутній біль?
Нетримання, але чому нема підтікання?
Я вже налаштована йти до невролога за ад :(
автор Встидаюся запитать • 22 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
Автор, в мене теж саме.
Все обстежила, результат, як у вас.
Нетримання, але чому нема підтікання?
мені 43 і я, читаючи причини , начинаю думати чи не це пов´язано з гормонами, які останнім часом у мене шалять перед менопаузою
Коханозадовільна• 22 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
Автор, в мене теж саме.
Все обстежила, результат, як у вас.
Нетримання, але чому нема підтікання?
Нейрогенний не обов´язково підтікання дає. І біль може, якщо пісочок десь рухається. Срібло нам уролог дуже не рекомендував, бо більше можна нашкодити, і не факт, що допоможе. Доньці добре допомагали процедури - смт на сечовий міхур. Допомогало спазм зняти. І при нейрогенному призначали ще Сибутин - це спазмолітик, який діє виключно на сечовий міхур. Але він важко переноситься, треба з мінімальної дози починати. Хоча спазми добре знімає.
Грамотний хвіст• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Ви узд нирок робили? Каміння є? Всі ці уролесани, канефрони - до великої дупи. Оксалати це погано. І вони нічим не виводяться.
Грамотний хвіст• 22 мая 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Журавлину не можна в кого оксалати. Можна лимон.
Жертва интернета• 22 мая 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Я писала, що нейрогенний не може викликати біль.
Нетримання - не може бути без піддтікань, та і вночі бігала б.

Не може пісок рухатись кілька років, підтвердив узіст.
Коханозадовільна• 22 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Доньці призначали, але в комплексі з сечогінним чаєм і великою кількістю рідини. Щоб вимивалося одразу все. По журавлині спірно, з одного боку вона посилює рівень оксалатів, а з іншого при урологічних проблемах добре допомагає. Шукали баланс і приймали.
Ми тоді вже все, що завгодно готові були приймати. Бо до цього у доньки дуже невдалий лікар був, долікував до того, що нирка почала зморщуватися і відмирати.