Встидаюся запитать• 22 мая 2025
Питання до урологів, або хто часто хворіє на цистит чи сечокам´яну хворобу
Питання делікатне. В анамнезі маю піоленефрит та періодично цистити, зазвичай у весняно-літній період. Цього разу не можу зрозуміти чи то цистит чи то щось інше. В загальному аналізі сечі виявили оксолати та еритроцити. П´ю уролесан, але вже 3 тиждень , і тиждень нітроксолін,´ відчуття, що щось в уретрі ніби є, щось як заважає, але не болить, не ріже, просто відчуваю що щось там ніби як застрягло, чи може це щоcь інше...При сечопусканні не має ріжучих болей і не було, але що може бути не знаю. До уролога у нас якось незручно йти з таким питанням, бо знайомий (сусід), тому вирішила спитати тут . Що може так турбувати в уретрі. При інтимній близькості також відчуваю дискомфорт, хоча не болить. Була у гінеколога, мазок в нормі.
Встидаюся запитать
• 22 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви узд нирок робили? Каміння є? Всі ці уролесани, канефрони - до великої дупи. Оксалати це погано. І вони нічим не виводяться.
періодично роблю, маю на увазі 1 раз на рік, в цьому ще не робила, але раніше писали що є камінчик 3 мм. по правді тоді так і нічого і неробила, зараз наздоганяю, але що ж тоді пити?
Встидаюся запитать
• 22 мая 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Доньці призначали, але в комплексі з сечогінним чаєм і великою кількістю рідини. Щоб вимивалося одразу все. По журавлині спірно, з одного боку вона посилює рівень оксалатів, а з іншого при урологічних проблемах добре допомагає. Шукали баланс і приймали.
Ми тоді вже все, що завгодно готові були приймати. Бо до цього у доньки дуже невдалий лікар був, долікував до того, що нирка почала зморщуватися і відмирати.
жах... як же це так? що за ліки до того привели?
Грамотний хвіст• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Недобре це. Ось нещодавно. В людини за узд «камінчик» 3мм бачили, а за кт виявився булижник.
Коханозадовільна• 22 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
Я писала, що нейрогенний не може викликати біль.
Нетримання - не може бути без піддтікань, та і вночі бігала б.
Не може пісок рухатись кілька років, підтвердив узіст.
Пісок рухатися так довго не може. Але нейрогенний може давати біль. Це ж спазм фактично. І енурез може бути тільки денним. У мене донька саме вдень від нетримання страждала, вночі ніяких проблем.
Але це ж індивідуально. У вас же може взагалі щось зовсім інше бути. Єдине що, якщо в сечі кров, це точно одразу не до невролога. Шукайте іншого уролога чи нефролога.
Коханозадовільна• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Скоріше не ліки, а їх відсутність. Нас спочатку довго переконували, що нейрогенний сечовий міхур - це вигадки совдепії, що це суто неврологія і психосоматика, що не треба на цьому загострювати увагу, а просто попити заспокійливе. Дитині. Лікував травками і уролесаном. І аналіз суто загальний. Як потім виявилося, загальний аналіз в цьому випадку був зовсім неінформативний. І запалення не на тому етапі, щоб уролесан допоміг. Коли дитина в решті решт попала до реанімації, лікар чарівним образом від нас відхрестився. Знайшли іншого, здали аналіз за Нечипоренком. А там вже лейкоцитів більше, ніж сечі. Вражений клапан між сечовим і нирками, нирка забита гноєм і почала зморщуватися. На щастя з наступним лікарем дуже пощастило. Врятував і дитину, і нирку, і сечовий в нормальний стан вивів. Хоча в лікарні ми надовго ’своїми’ стали, всі вже нас знали.
Жертва интернета• 22 мая 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Дивно це читати. Чому не зробили узд при обстеженні?
Жертва интернета• 22 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
О, то цей камінчик може бути вже в сечовому каналі і давати такий ефект.
Мій терапевт про такий випадок в молодої дівчини розказували. Знайшли на цистоскопії, до того теж пройшла багато аналізів і випипила багато ліків.
Коханозадовільна• 22 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
УЗД робили. Але я на той момент була молода-нерозумна, і нічого в тому УЗД не розуміла. А чому лікар так наполегливо ігнорував проблему, не знаю. Наступний лікар і сам мені все пояснював, і на УЗД до іншого спеціаліста відправляв, там теж все коментували. Ну і я вже почала сама трохи розбиратися.