Покорительная• 22 мая в 12:12

Sinsay відмовитись від посилки

Доброго дня, замовила на сайті Sinsay собі джинси і дитині босоніжки. Вибрала доставку в відділення Нової пошти, оплата - при отриманні. Я хочу приміряти речі, бо є сумніви, чи підійдуть за розміром.
Підкажіть будь ласка, чи можу я повернути одразу на новій пошті посилку, якщо речі не підійшли за розміром? Чи все одно треба буде оплатити і оформлювати повернення ?
ЗдесяЯ• 22 мая в 12:13
Да, можете открыть, смотреть и отказаться без проблем
автор Покорительная • 22 мая в 12:17
Ответ дляЗдесяЯ
Дякую вам за відповідь. Але якщо так відмовлятись то тоді від всієї посилки , вірно ? Щось одне так повернути не вийде я так розумію ?
Доктор Хаос• 22 мая в 12:18
А как вы там мерить джинсы будете? Никогда не видела на НП примерочных.
rjn• 22 мая в 12:20
Ответ дляДоктор Хаос
Примерочний то есть но джинси не дадут уже столкнулась.
rjn• 22 мая в 12:21
Ответ дляПокорительная
Джинси померить не дадут уже столкнулась.Только візуально осмотреть на брак
автор Покорительная • 22 мая в 12:21
Ответ дляДоктор Хаос
У моєму місті є примірочні в 2х найближчих відділеннях нових пошти (там зроблений ремонт нещодавно) тому в цьому проблеми немає
автор Покорительная • 22 мая в 12:21
Ответ дляrjn
А чому ?
автор Покорительная • 22 мая в 12:22
Ответ дляrjn
І взуття так само ?!
Доктор Хаос• 22 мая в 12:22
Ответ дляrjn
Типа поменяете в примерочной на другие? Так а для чего она тогда?
Доктор Хаос• 22 мая в 12:22
Ответ дляПокорительная
І взуття так само ?!
Кроссовки я мерила.
Губи з філером• 22 мая в 12:23
Ответ дляПокорительная
І взуття так само ?!
возьмите все домой
хорошенько осмотрите
возврат в течении 30 дней
автор Покорительная • 22 мая в 12:23
Ответ дляГуби з філером
возьмите все домой
хорошенько осмотрите
возврат в течении 30 дней
Дякую за пораду. Якщо не дадуть можливості приміряти то так була вимушена і зробити. Просто розраховувала,що приміряти можна буде на місці
TANYA 0 0 0 0• 22 мая в 12:24
Ответ дляДоктор Хаос
На новій пошті є примірочні, но sinsey можна тільки оглядати без примірки
rjn• 22 мая в 12:26
Ответ дляДоктор Хаос
Незнаю сама била удивлена дочки куртку заказивали перед єти мерили осматривали.Я решила джинси в Сінсей заказати пришла говорю будит примерка а оператор не разрешено я как, только візуально.
автор Покорительная • 22 мая в 12:27
Ответ дляrjn
Зараз запитаю в чаті підтримки нової пошти,цікаво що вони скажуть
rjn• 22 мая в 12:27
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Дякую а на сайте у них єто указано?
rjn• 22 мая в 12:28
Ответ дляПокорительная
Верху написали что Сінсей только можео огледать не мерить
rjn• 22 мая в 12:28
Ответ дляПокорительная
Вот
СирОжино пирОжино• 22 мая в 12:39
Ответ дляПокорительная
Це залежить від того, яка примітка буде на конкретній посилці.
Закуйовджена життям• 22 мая в 12:40
Ответ дляДоктор Хаос
У нас есть ,с зеркалом , шторой как в магазине
Ненька наша• 22 мая в 12:57
Ответ дляДоктор Хаос
У більш-менш нових відділеннях є примірочні
Сегодня я не я• 22 мая в 13:11
Ответ дляПокорительная
Вчора в черзі бачила - оператор відмовив у примірці. Дівчата просто подивились.
автор Покорительная • 22 мая в 13:57
Ответ дляСегодня я не я
Дякую вам за відповідь.