Бутербродница• 22 мая в 18:20
Запах поту, нема сил. Порадьте щось.
Дівчата, може в когось така ж проблема і ви змогли з нею справитись. Маю дуже сильний запах поту. Приймаю душ 3-4 рази на день, але нерідко виходжу з душа вже з запахом і мокрими пахвами. Те, що сильно пітнію і мокрі плями- вже якось прийняла. Але цей запах- просто розпач.
Дезодоранти, кристали і тд лиш змішуються з ним, новий одяг просто просочується і далі навіть після кожного прання при першому ж контакті зі шкірою зʼявляється запах.
Сама худенька, спортом займаюсь, вегетативна слабка. З гормонами більш-менш порядок. І проблема лише з пахвами. Може ви знайшли якийсь засіб-спосіб? Я сильно комплексую, навіть біля людей вже стараюсь не близько сідати(не знаю, чи чують вони, бо ніхто зауважень не робив, але ж я чую.. впевнена, і іншим чути(((
Зоркая Зорро• 22 мая в 18:22
А Чим Ви користуєтесь? Віші червоний норм, висушити пахви феном. Чи ботокс можна. Ботокс кажуть супер на півроку, я не користувалася.
Продаю витрішки• 22 мая в 18:23
Пробували ботокс колоти в пахви? Можете почитати про цей метод. Я не робила, просто чула про це
Мюллерная• 22 мая в 18:25
Я раніше купувала Драй Драй від потовиділення, сухо і запаху не було. А зараз його немає, думаю чим замінити
Поддакиваю иногДА• 22 мая в 18:25
Если ничего не помогает то:
1. Паста из соды: смешать 1 чайную ложку соды с небольшим количеством воды, чтобы образовать пасту. Нанести пасту на чистую кожу под мышками и оставьте на 10-15 минут. Затем смыть теплой водой. Сода может помочь убить бактерии, уменьшить потоотделение и неприятный запах.
2. Домашний дезодорант с лимонным соком. На 150 мл воды добавить 50 мл лимонного сока и 5-7 капель эфирного масла чайного дерева. Антибактериальные свойства средства помогут избавиться от чрезмерного выделения пота и запаха.
3. Травяная ванна. Взять 1 стакан дубовой коры, 1 стакан дягиля, 2 ст.л. листьев грецкого ореха и мяты. Залить смесь литром кипятка и прокипятить в течение 5-10 минут. Процедить отвар и добавить его в наполненную водой ванну. Дополнительно можно использовать эфирные масла чайного дерева, грейпфрута, эвкалипта или лаванды. Рекомендовано принимать такую ванну в течение 30 минут и 2 раза в неделю.
4. Одежда. Чтобы меньше потеть, рекомендуется носить одежду из натуральных материалов, таких как хлопок или лен. Они ’дышат’ лучше и помогают отводить влагу от тела.
Бутербродница
• 22 мая в 18:26
Ответ дляЗоркая Зорро
Я трохи побоююсь оцих, де до фіга алюмінію, поначитувалась страшків. Думаю про ботокс.
Бутербродница
• 22 мая в 18:27
Ответ дляМюллерная
Я читала дослідження, що для грудей шкідливо може бути. Але хз, чи правда.
Зоркая Зорро• 22 мая в 18:27
Ответ дляБутербродница
Ну тут вибирати треба...Або пітніти або...
Бутербродница
• 22 мая в 18:28
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Если ничего не помогает то:
Дякую, але все це опробуване. Не діє(
ЕлькиПальки• 22 мая в 18:28
Ответ дляБутербродница
Ботокс тоже для груди будет вредно. Мне маммолог запретил пользоваться дезодорантами, например. Мастопатия, кисты.
Бутербродница
• 22 мая в 18:28
Ответ дляЗоркая Зорро
Так і є. І шкодити сильно здоровʼю не хочу, і жити так вже сил нема.
Зоркая Зорро• 22 мая в 18:29
Ответ дляБутербродница
Дякую, але все це опробуване. Не діє(
А чим ви користуєтесь?
Ясно що сода до сраки...
ЕлькиПальки• 22 мая в 18:30
Запах пота - это внутренняя проблема.
Выделение пота - это нормальный, здоровый процесс. Плохо, когда человек не потеет.
Несу пургу• 22 мая в 18:31
Тут десь року півтори тому тому була дівчина із таким питанням. Величезна була тема. І насміялися з нею...типу, їж на півведра менше... і купу порад дали.
І ось місяці 4 тому вона відписала. Спрацювала в її випадку єдина порада, але - залізобетонно. Їй порадили перестати пити каву. І за пару місяців запах майже зник
Хоча з тієї поради глузувало багато інших з першої теми. Тому якщо п´єте, може, спробуйте. Або спробуйте знайти ту тему, там теж було щось про запах у назві. Але те багато треба доведеться передивитися
хутряна володарка• 22 мая в 18:32
Автор в моєї родички коли вона стала веганкою перестала воняти піт під пахвами. До того в неї літом був дуже смердючий піт.
Я не кажу що цей метод панацея. Автор можливо вам допоможе.
Вумна, аж страшно• 22 мая в 18:33
Ответ дляБутербродница
Де ви читали таке дослідження?
Бутербродница
• 22 мая в 18:33
Ответ дляЗоркая Зорро
А чим ви користуєтесь?
Ясно що сода до сраки...
Мною перепробувана більшість дезодорантів масс-маркету. З того, що ще хоч якось більш-менш, Нівеа з Мg (цікаво, що він навіть краще за алюмінієві працював. Не від поту, від запаху). Але, звісно, результат далеко від очікуваного. І тверді, і кулькові, і сольові. Спреї взагалі відкинула, бо то чистий жах. Але жоден не дає очікуваного ефекту.
Бутербродница
• 22 мая в 18:34
Ответ дляЕлькиПальки
Запах пота - это внутренняя проблема.
Так, я розумію це. Але мені і людям довкола від того не краще. Щитовидна в порядку, статеві гормони трохи не ок, але там я нічого вдіяти не можу. Тому шукаю хоч щось, щоб можна було не соромитись сісти біля інших.
Бутербродница
• 22 мая в 18:35
Ответ дляMs. Сама прямота
Ботокс в подмышки уже лет 5 делаю, отлично
Чи не стали більше пітніти в інших місцях? І як часто робите?
Я вже в кроці від цього рішення. Гінеколог моя проти, але вона не знає, як це- жити з таким запахом.
Бутербродница
• 22 мая в 18:37
Ответ дляНесу пургу
Ех, на жаль (чи на щастя) взагалі не пʼю кави. Можу раз в сто років капучіно випити.
Ще думаю, може мʼясо перестати їсти, чи може таке подіяти..
Несу пургу• 22 мая в 18:37
Ответ дляБутербродница
До речі за дезик. Подивіться на айхерб такий. Тримає не гірше ніж з алюмінієм, а склад чудовий. Це з айхерб скрін, я там купую, але в Україні їх теж продають, тут же ж на кідстаф багато дівчат пропонують, хто на айхербі тариться
Несу пургу• 22 мая в 18:37
Ответ дляБутербродница
А чому і ні. Попереду літо. Хочеться більше салатиків. Якраз привід спробувати
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 мая в 18:38
Ответ дляБутербродница
Немає таких досліджень. Дослідження як раз свідчать про те, що ніякого зв´язку між дезодорантами і раком грудей немає.
Бутербродница
• 22 мая в 18:38
Ответ дляхутряна володарка
О, а я якраз про це вище пишу.. дякую за відгук, от саме з харчуванням думаю спробувати. Бувають такі дні (1-2 раз на місяць), коли потіння майже нема. І я не можу зрозуміти, з чим це повʼязано.
Мюллерная• 22 мая в 18:38
Ответ дляВумна, аж страшно
Ось цей дезодорант не пробували ?
Мені його також пропонували. Ви з аптеки фоткаєте ?
Бутербродница
• 22 мая в 18:39
Ответ дляВумна, аж страшно
Де ви читали таке дослідження?
Та хіба ж я згадаю зараз. Точно не спеціалізована медична література, але якась стаття в інеті на медичному сайті була.