Бутербродница• 22 мая 2025

Запах поту, нема сил. Порадьте щось.

Дівчата, може в когось така ж проблема і ви змогли з нею справитись. Маю дуже сильний запах поту. Приймаю душ 3-4 рази на день, але нерідко виходжу з душа вже з запахом і мокрими пахвами. Те, що сильно пітнію і мокрі плями- вже якось прийняла. Але цей запах- просто розпач.
Дезодоранти, кристали і тд лиш змішуються з ним, новий одяг просто просочується і далі навіть після кожного прання при першому ж контакті зі шкірою зʼявляється запах.
Сама худенька, спортом займаюсь, вегетативна слабка. З гормонами більш-менш порядок. І проблема лише з пахвами. Може ви знайшли якийсь засіб-спосіб? Я сильно комплексую, навіть біля людей вже стараюсь не близько сідати(не знаю, чи чують вони, бо ніхто зауважень не робив, але ж я чую.. впевнена, і іншим чути(((
автор Бутербродница • 22 мая 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
А вы чувствуете запах пота когда одежду свою нюхаете ? А то некоторые говорят что свое не воняет
Ще й як. В мене взагалі дуже розвинений нюх, то я чую навіть натяк на запахи. Але це не про мій нюх, воно дійсно воняє, питала рідних.
автор Бутербродница • 22 мая 2025
Ответ дляЗліпок ступні
попробуйте обработать одежду хлоргексидином или раствором квасцов (галуни) дешевое аптечное средство, надолго хватит
А як обробити- попрати в ньому чи як нанести? Вже все одно викидати футболки, то можу потестувати.
автор Бутербродница • 22 мая 2025
Ответ дляСонечко
Прохладный душ. Х/б одежда, пошире чтобы к подмышкам не доставала.
Це вже мастхеви. Я зі своїми 50 кг ношу широкі оверсайзні сорочки, як чоловічі(
автор Бутербродница • 22 мая 2025
Ответ дляУдальонка
З усіма вонючими людьми якими я зіштовхувалась то проблема була лише в гігієні; не приймають душ двічі на добу, не користуються антиперсперантом, не змінюють одяг щодня.
Ви читали мій пост?
Аноним_• 22 мая 2025
Ответ дляБутербродница
Я читала дослідження, що для грудей шкідливо може бути. Але хз, чи правда.
Правда. Сама користувалася. При чому не дуже пітлива. І моя невелична фіброаденома просто виросла на очах. Прийшлося видаляти. Категорично не рекомендую.
Зліпок ступні• 22 мая 2025
Ответ дляБутербродница
нанести прямо на проблемні місця, запах повинен одразу зникнути
Зоркая Зорро• 22 мая 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Що у вашому розумінні «З гормонами більш-менш порядок»? Сильний запах поту може бути одним з проявів гіперандрогенніі. При чому ці андрогени можуть бути підвищені за різних причин або взагалі в нормі і тоді це вже підвищена чутливість рецепторів. Тут нажаль вплив лише гормональний, або можна спробувати препарати типу Циклодінон, Нормоменс, Нормоцикл тощо. Але приймати тривало і оцінювати результат не раніше ніж через 3-4 місяці. Якщо є зайва вага, це теж фактор. Порушений сон теж може давати посилений запах.
Як варіант дійсно можна спробувати ботокс в пахви або лазерну епіляцію. Але з епіляцію треба обережно. Волосина працює як дренаж, тобто допомагає вийти парту та шкіряному салу. Може так статися, що після епіляцію бренду не стане, а продукція поту залишиться як була підвищена. Це призведе до ризику гідраденіту.
Ніяк абсолютно не допоможе лазерна епіляція.
Снегурочко• 22 мая 2025
Попробуйте антиперспирант Кларанс мужской, он практически без запаха, уже лет 7 пользуемся только им. Запаха пота нет, даже после тренировок. Покупаю его в Брокарде.
Галя-краля• 22 мая 2025
Спасает дезодорант мужской гарньер магний
ЭмчЭндЭм• 23 мая 2025
Ответ дляБутербродница
Я регулярно роблю чек-апи. Нирки, печінка в нормі, всі печінкові проби теж. В мене вегетативна нервова система дуже «активна». Ну тобто я схильна до всяких там тривожностей, панік. І будь-яка хоч трішки стресова ситуація, під пахвами просто ріки( я працюю роки над собою, щоб не реагувати сильною тривогою на події, але останні 3 роки- це вже просто стало надзадачею.
Нужно посмотреть в первую очередь мочевину и мочевую кислоту, аммиак. По моче отследить не слишком ли насыщенная/темная по утрам, в течении дня или наоборот слишком светлая. Насыщен ли запах от мочи.
Ну и регулярное посещение бани с веником помогает улучшить ситуацию
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 мая 2025
Ответ для9556633
Вы колистар считаете люксом?)
Не рахую його масмаркетом !
МояХатаЗкраю• 23 мая 2025
Ответ дляБутербродница
В мене варикозна хвороба (кінцівки і малий таз) і є ризик розвитку тромбофлебіту.
Так і думала. Це не є протипоказ, просто ви боїтесь гормонів, а вони у вашому випадку могли б допомогти
МояХатаЗкраю• 23 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Це індивідуально. У декого при відсутності волосків ситуація покращується
Зоркая Зорро• 23 мая 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
До чого тут волоски (луковки іх) і поштові залози, обмін речовин?
МояХатаЗкраю• 23 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
В 2 словах не поясниш, але якщо ви не знаєте про цей взаємозвʼязок, то це не означає, що його не існує
Зоркая Зорро• 23 мая 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не існує зв´язку з амбре. Ну немає. І до чого лазерна не розумію. Всім знайомим у кого була ця проблема допоміг ботокс. лазерка була зроблена задовго до.
Играю_на_кларнете• 23 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Ось цей дезодорант не пробували ?
теж хотіла порадити . 5 днівсухі пазви. але перестал користуватися, бо влітку після спорту сухі пахви лякають
Играю_на_кларнете• 23 мая 2025
Ответ дляБутербродница
Ні, цей ні. Це з тих, де багато алюмінію і раз в кілька днів?
так
МояХатаЗкраю• 23 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну немає так немає, як хочте. Я не маю за мету когось переконувати або щось доказувати
Белочкой зови• 26 мая 2025
Ответ дляУдальонка
У моей мамы когда климакс был,то она после душа выходила,то был треш.В ванную зайти нельзя было.Не пишите дурниць
Завжди мало• 02 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Я раніше купувала Драй Драй від потовиділення, сухо і запаху не було. А зараз його немає, думаю чим замінити
Etiaxil