Люблю ВалЄру• 22 мая в 20:26

Кто-то ездил в Болгарию автобусом днем, не ночью?

Бывает вообще такое, чтобы дневной переезд из Украины? Из Одессы или Черновцов.
Белочкой зови• 22 мая в 20:30
Ну мы выехали днем, приехали утром, ночь все равно в дороге, это ж не самолет
Майданщица• 22 мая в 20:30
Їдьте з Києва, 30+ годин в дорозі, і день, і ніч
Княгиня пітьми• 22 мая в 20:30
Переезд в Болгарию только днем?
З родзинкою• 22 мая в 20:30
Ми з Одеси торік їхали, десь о 13.00 нас бус забрав.Їхав з Києва.В 10.00 наступного дня були вже в Світі Влас.Люди з Києва в Кемер їхали
Не пью, не курю• 22 мая в 20:37
из Измаила (но это 240 км от Одессы) выезжает рано утром, в 2 часа дня - в Варне
автор Люблю ВалЄру • 22 мая в 20:39
Ответ дляНе пью, не курю
Вот. Вот такой вариант меня бы устроил. Спасибо.
Не пью, не курю• 22 мая в 20:41
Ответ дляЛюблю ВалЄру
это бессарабия тур
Накладні мюслі• 22 мая в 21:05
Мені здається таких рейсів не було і зараз нема. Їздили в далекому 2009 році. Виїхали з Києва о 10 ранку, в 4.00 були на сонячному березі. Але це був треш. За всю мою історію подорожей, це була єдина автобусна, і все, я зареклася більше так їздити.
А поговорить?• 22 мая в 21:14
Ответ дляНакладні мюслі
За останні 3 літа людям довелось полюбити, щоб хоч море те побачить.
Але я на таке не піду.
Хай жде мене море і далі
Кокосиха• 22 мая в 21:20
Ответ дляНакладні мюслі
Полные автобусы по пятницам едут из Харькова до Турции . В пути 2 дня
Накладні мюслі• 22 мая в 21:26
Ответ дляКокосиха
Та знаю, але я на такі пригоди не здатна.
Горлаю зрання• 22 мая в 22:03
Вам напевно треба питати чернівецьких турагентів. Ми з Тернополя виїжджали о 8 год ранку. Через Чернівці. В Золотих пісках були приблизно 2 год. ночі. Напевно з Чернівців можна вкластися в денну поїздку. То ми ще на границі стояли дооовго. А вони якісь свої лазєйки мають.
Lizavel• 23 мая в 08:58
Ответ дляА поговорить?
Але я на таке не піду.
Хай жде мене море і далі
Даже рад моря не готовы сутки потерпеть?