Эт вернячОк• 22 мая 2025

Не можу наважитися зробити останній крок

Закінчити стосунки в шлюбі, який зараз приносить мені стільки болю. Чоловік почав пити, заходить в запої. Коли пробую до нього достукатися, починає говорити, що він в нас в сімʼї як меблі. Що діти ним не цікавляться. Діти ним, а не навпаки.
Я не можу наважитися зробити останній крок
Летчица• 23 мая 2025
Оцінюйте тільки дії, не слова. Відразу прийде рішення
ТихийГолосІнтернету• 23 мая 2025
Знаємо, проходили. Я наважувалась 2 роки. І це найважче, а потім життя налагоджується і все йде легко. І будете лиш дякувати собі, що зробили це. Сил вам та мужності💪
Смайлик• 23 мая 2025
Ответ дляПеремелица
Мы не знаем, что будет потом и будет ли он лечиться. На чужой семье легко крест ставить.
я сама стояла перед подобным выбором. Это совсем не легко. Даже самой в голове переключить с ’замужняя’ на ’одинокая’ это очень сложно.
Но не забывайте, что помочь можно тому, кто просит о помощи или считает что он в ней нуждается. А когда человек просто в запой уходит и винит в этом других, то такому нереально помочь. Автор всегда будет у него виновата в запоях. А потом дети будут виноваты.