Забрала і не сказала• 23 мая 2025

Продати дві квартири

Вітаю! Дівчата порадьте продати дві квартири (хрущівка 2-ка) Вишневе та студія з гарним ремонтом Ірпінь. І купити хорошу з ремонтом і велику Вишневе але гроші в притик. Як гадаєте це нормально чи ні? Не сплю думаю 🤔
Каяспер• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ви ріелтор?
Та ні. Ви ж запитати поради. То от і намагаюся погадати чи реально у вас може вийти
автор Забрала і не сказала • 23 мая 2025
Ответ дляКапризуля
А що не так автор написала? Написала: будуть жити троє, вона і двоє дітей, менша дитина з рас. З чоловіком розходяться.
Дякую 🙏
Каяспер• 23 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Це ви хотітимете за таку ціну довго. Чи знайдеться лошара може.
Який дурень вкладатиметься в старий фонд?
То не старий фонд. Чи ви від якого року старий вважаєте?
Ответ дляМалявка ще та
Скільки у вас дітей і якого віку? Якщо що то ми розширялися в бік більшої квартири, але однокімнатна залишилась. Зараз там вже живе син з невісткою.
Для доньки старшої є квартира
Эскиз бесконечности• 23 мая 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
У меня свекровь тоже так продала 2 и купила 1, только не учла, что дети ее через пару лет женились и сьехали, а муж через 5 лет умер. Теперь сидит одна в большой трешке, жалуется, что теперь убирать всю площадь ей одной надо, и вообще зачем ей такая большая одной... но с ней никто жить не хочет)) А мы на сьеме сидим, потому что вложились в стройку, которая заморозилась в начале войны) И приходится ходить помогать убирать.
А кто у неё пачкает?
Ручки-Крючки• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
2015 здається
А, тоді норм. Бо в мене хрущі асоціюються з іншими датами, коли їх масово застроюаали. В Ірпіні маса застройщиків зараз, люди в новострої вкладаються, можна за 1000 за кв м нормальну однушку купити 40 кв. Є і дешевші, дивлячісь де ЖК.
Ответ дляРучки-Крючки
Квартира з хорошим ремонтом для себе робили. Зайшов і живи
Ручки-Крючки• 23 мая 2025
Ответ дляКаяспер
Та не так зрозуміла, прочитала 2 хруща.
Ответ дляРучки-Крючки
Та не так зрозуміла, прочитала 2 хруща.
Один хрущ а інший ні
Ручки-Крючки• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Люди все переробляють зазвичай, бо ваш смак може не співпасти з їхнім. Я брала з ремонтом тільки для аренди. Собі новострой, і робили під себе.
Ручки-Крючки• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Один хрущ а інший ні
Вже дочитала.
Эскиз бесконечности• 23 мая 2025
Ответ дляКапризуля
В нас схожа ситуація. Теж свекруха в трьохкімнатній і тепер вона вже хотіла б її продати і купити однокімнатну.
Моя свекровь в трешке, но ничего менять не хочет - они всю жизнь шантажировали сыновей этой квартирой, как самой великой ценностью
Ответ дляРучки-Крючки
Там дуже гарна квартира
Каяспер• 23 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Так це без ремонту такі ціни
Фрекен бок• 23 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Незрозуміло написала, чоловік теж може претендувати на ті квартири, якщо куплені у шлюбі
А автор вже все собі купляє
Ответ дляФрекен бок
А автор вже все собі купляє
Ні не може! Бо він нічого не вкладав все моє. Тільки пиз…дів що купить щось.
Каяспер• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Там дуже гарна квартира
Район не дуже. Ні школи, ні садочку. Без ліфта. Магазини є, парк є. Автобус на Київ біля будинку.
Вулиця у постійному заторі машин. Таке враження,що тільки вночі там пусто.
Бо незручне перехрестя на початку і купа пішохідних переходів.
До центру далеко-. Маю на увазі що в пішій доступності . Поліклініка далеко. От не знаю амбулаторія, здається також немає поруч.

Це впливає на вибір і ціну
Фрекен бок• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тоді ясно 😉
Ответ дляКаяспер

Це впливає на вибір і ціну
Не знаю не жили там але діток багато в будинку. Здається там садочок приватний поруч
Капризуля• 23 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Та моя скоріш за все теоретично тільки хоче міняти). Їй вже під 80 і такі зміни даються важко у такому віці, плюс там у неї завали хламу(є у неї звичка до ’накопительства’ речей, коли все шкода викинути. Та й ту трьохкімнату буде не так просто продати. А так, маніпулювати дітей квартирами вони люблять)
Каяспер• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну для мене інфраструктура освіти з огляду на приватників не є критерієм для вибору.
Дітей багато, бо молоді купували. Продавали в Києві квартири і купували декілька в Ірпені. Так відселяли молодь. Ну хто сам зробив - бо дешевше тут, ніж де інше.
Багато під оренду купили, здаються.

Там до школи далеко. Пішки довго,а на машині так можна висипатися у заторі.
Кринжова баба• 23 мая 2025
У мене в Польща дві квартири. Одна хороша дуже- здаю ( але маленька)
Друга старий будинок, але велика і ми тут живемо.
Також думала дві продати і гарне щось купити, але ні- першу здаємо.. і доньці колись буде.
Тут ми поки будемо жити. Вона інвестиційно хороша, продати або здати зможу Завжди.
Гербарія сушу• 23 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Что значит не так просто продать трёшку? Все продаётся, было бы желание
Каяспер• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Але все має свою ціну. Тому продати звичайно зможете. Хтось може купити під оренду. Давайте оголошення. Наразі багато людей із сертифікатами. Гроші мають
Кидстаффовка• 23 мая 2025
Ответ дляГербарія сушу
То и значит. Желающих и могущих купить трёшку меньше, чем однушку-двушку.
Гербарія сушу• 23 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
В Киеве?
Творю чудеса• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
І взагалі розходимося з чоловіком бо дили у мене і він нічого тут робити не хотів . Набридло все 😭 а у молодшої рас
У вас платні знаки пунктуації? Вже не перший раз бачу, як ви пишете.
Кидстаффовка• 23 мая 2025
Ответ дляГербарія сушу
В Киеве?
Хоть где.
Проработник• 23 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Якщо вона вже здається, то ремонт там не хороший, а поношений. З власного досвіду якщо хочете дорожче, то довго продаватимете або згоджуйтесть на програми гривневі. А хочете швидко все провернути - ставте адекватну ціну.
Звезда в шоке• 23 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А кто у неё пачкает?
пыль...6ти полосный проспект за окнами, плюс кухня, она постоянно что-то жарит, шкварит, жир везде...окна перемыть во всей квартире, люстры периодически, шторы, тюль постирать, погладить.