заварний look• 23 мая в 08:11

Якщо чоловік записує квартиру на маму

Якшо би чоловік у шлюбі з вами купував квартиру, але записував її на свою маму, як би ви відреагували? Що це сказало б вам про ваші відносини?
Мальовнича даль• 23 мая в 09:43
Ответ дляГитта Ягг
У авторки есть квартира в которой этот «муж» живет 4 года, работа с зарплатой и родители, которые этому «зятю» заняли/дали денег чтобы ему хватило на покупку квартиры. Ну и да, она наверняка еще и красивая.
Авторка звичайнісінька троляка
Бесконечность-не предел• 23 мая в 09:44
Ответ длязаварний look
Щось було продане, куплене до шлюбу (мотоцикл). Щось зароблене вже в шлюбі. Гроші моїх батьків теж там є (зичив)
Вы лох? Извините, но я б забрала родительские деньги и подала на развод.
Та прям багіня• 23 мая в 09:45
Якщо це його особисті гроші - нехай купує на здоровʼя. Вкладатися ні робити там ремонти не буду. Вище бачила, що відпустки теж відкладають, без проблем, я чудово подорожую сама і відпочину добре за свій кошт.
П.с. У нас шлюб з контрактом, щоб уникнути таких проблем
бифидобактерияЖоржик• 23 мая в 09:50
Автор, а что не так? Ваших денег в квартире нет, ваши родители деньги не подарили, а одолжили, почему вы решили что можете претендовать на эту недвижимость? Продавайте свой мотоцикл добрачный, доеладывайте с зарплаты, одолжите часть у свекрови , купите квартиру и запишите на маму. Это же легко)
пАлАвинкА• 23 мая в 09:51
Что жена для него никто, вернее - обслуга
Интимная• 23 мая в 09:55
Ответ длязаварний look
Моїм ще не віддав. Має брата
Чоловік хитрозроблений.
Я б після такого сказала, хай вертає гроші батькам і зиче у своєї мамці. І ремонт мамці хай теж робить за сої кошти, попередньо оплативши в сімейний бюджет свою частину.
Фіфачка• 23 мая в 09:56
Развод
Суд
бифидобактерияЖоржик• 23 мая в 09:57
Ответ дляФіфачка
Развод
Суд
А суд к чему? Что отсуживать Автор будет?
Фіфачка• 23 мая в 09:58
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Квартиру вернуть , как собственность семьи.
Христя в тiстi• 23 мая в 09:59
Ответ дляОце потужно
В цілому - неприємно. Але... Дивлячись звідки у нього гроші на цю квартиру. Чи разом складали, чи мама дала, чи дошлюбні.
чи з деребану. .
то-то пенсіонерки власники елітного життя у нас косяками пішли,
---кінець епохи бідності наявно.
бифидобактерияЖоржик• 23 мая в 10:01
Ответ дляФіфачка
Каким образом? Вы думаете что можно вернуть квартиру, которую купила свекровь?
Теща дочки• 23 мая в 10:02
Если вы молодая пара, нет детей и деньги его, то нормально отношусь. А вот, если вы в браке уже лет 5+, деньги он собирал, экономя на семье, за ваш счёт плюс дети есть, то человек говно.
маринабаранова• 23 мая в 10:02
Ответ дляВредняжка
Якщо вас так бентежить майбутня квартира, то значить ви теж думаєте про можливе розлучення, так же?...щоб не дай бог не лишитись ні з чим.
Отак і він думає.

І я б теж так думала як він, теж маю кошти на квартиру, і якщо б зараз одружилась- то купляла б на родича.

Бо я вже проходила ’щасливий шлюб’, і розлучення. Тому моє - це моє. А його скарби, набуті до шлюбу - це його. І під час шлюбу він ті гроші має витрачати на свій розсуд, хоч на сусіда купляти квартиру. Я до них не маю відношення.
Ніхто не гарантує як складеться через час
Не тільки розлучення! В разі його смерті - свекруха буде мати повне право на квартиру. А дружина - збере свої манатки (якщо дадуть таку змогу) і піде під три чорти)
18 мнеУЖЕ• 23 мая в 10:02
Значит он - гандон! Скоро убедитесь в этом. Если сами не уйдете вас разведут
Одяг та сумки• 23 мая в 10:02
на яку маму на мою? пиздець би йому був на його маму-
усе що у шлюбы порівну. Але в нас сімья де обидва працюють і заробляють. Як у вас вам видніше- мабуть там його кошти
Фіфачка• 23 мая в 10:03
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Конечно)
Істеріомама• 23 мая в 10:08
я б жила з ним рівно стільки щоб навідкладати половину вартості квартири бо це у мене вкрали а потім постата б
якби в мене були докази що половина відкладених грошей моя - написала б заяву в поліцію про крадіжку і шахрайстіо
МЕСТО_Встречи• 23 мая в 10:14
Ответ дляИграйМойГормон
Значить,то їхнє сімейне рішення.
Дружина теж може записати квартиру на маму
ЇХНЄ?.. тобто дружина не см*я??
Завжди недо...• 23 мая в 10:21
под зад коленом такого мужа. живёт на вашей территории и собирает себе на квартиру. очуметь,товарищи. вы лох.
бифидобактерияЖоржик• 23 мая в 10:22
Ответ дляІстеріомама
Навідкладати з зарплати чоловіка?🤣
Автор фінансово не вложилась, а хоче мати квартиру. Хто тут ще хитрозроблений - питання
Пишу з калідору• 23 мая в 10:34
Дивний у вас чоловік. Або він не планує з вами довго жити.
Ми купували і оформлювали квартиру навпіл. Хоча все одно куплена у шлюбі ділиться за законом.
Гитта Ягг• 23 мая в 10:38
Ответ дляМальовнича даль
Авторка звичайнісінька троляка
Я бы согласилась, если бы не видела такие случаи вживую. И вы знаете, порядочное количество барышень на такое ведутся.
Сестра моей подружки, так полностью выплатила кредитную квартиру оформленную на свекровь ( и вернулась к маме с одной сумкой, где-то через пол года после закрытия кредита). Ну это прям печаль.
А было и забавнее, муж вот так оформил на свою маму, типа у него госслужба и так будет лучше, хотя деньги собирались в браке и тесть с тещей добавили, коррупции там 0, а свекровь взяла и сделала дарственную на эту квартиру младшего сынулю, потому что ему нужнее.
Смайлик• 23 мая в 10:39
Автор, Вы только сегодня узнали, что квартиру муж планирует на свою маму оформлять? Забирайте срочным делом деньги, которые он взял у Ваших родителей , иначе Вы и Ваши родители их не получат назад.
Сегодня у вас с мужем продолжится срач, он уйдет к своей маме и всё
Ласковая_львица• 23 мая в 10:46
Ответ длязаварний look
Если не уверена в муже и есть мысли, что не сложится/найду кого-то лучше/он ненадежный - тогда на маму. Если все хорошо и есть виденье совместного будущего - на себя, без проблем

Разве что я до брака собирала и покупаю через месяц после свадьбы. Тогда да, вероятно, на маму
кум свої гроші мав, і одружився лише після купівлі квартири в новобудові на себе. Наречена виходила заміж з гарним животом. Але потім у них склалося все добре.
Ласковая_львица• 23 мая в 10:47
Ответ длязаварний look
то хай виділяє часку вашим батькам.
Українська Мрія• 23 мая в 10:47
Ответ дляДу да ду да ду
Тут купа факторів. Чи вкладалась я в цю покупку, чи це його рішення чи мама наполягла
А мама вкладалася?)
Сама не знаю• 23 мая в 10:48
Ответ длязаварний look
Ну з його зп, так. Але живемо ми в мене вже чотири роки (якшо це має якесь значення). А ще мене попередили, що попереду ремонт (в квартирі його мами), тому відпустки не буде або за мій кошт, всілякі інші покупки так само
Похоже, кого-то держат за лоха…
Ласковая_львица• 23 мая в 10:50
Ответ длязаварний look
Поки ні. Лише образився на мою здивовану реакцію вранці і пішов на роботу, грюкнувши дверима
Я б взяла зараз всі кошти і швиденько купила би квартиру на своїх батьків. Яка різниця на кому з батьків буде записано?
Це великий дзвін.
Ласковая_львица• 23 мая в 10:52
Ответ дляСоветничаю тут
Автор, выселяйте его к маме и живите спокойно
Порахуйте кошти за оренду квартири. - хай компенсує.
Сама не знаю• 23 мая в 10:52
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Как это ее денег нет? Чувак 4 года жил в ее жилье, на ее деньги, собирал свою зп. А теперь - ой это же мои деньги ты тут не при чем? Хитро получается.