заварний look• 23 мая в 08:11
Якщо чоловік записує квартиру на маму
Якшо би чоловік у шлюбі з вами купував квартиру, але записував її на свою маму, як би ви відреагували? Що це сказало б вам про ваші відносини?
Зілля до весілля• 23 мая в 08:28
Ответ длязаварний look
Если не уверена в муже и есть мысли, что не сложится/найду кого-то лучше/он ненадежный - тогда на маму. Если все хорошо и есть виденье совместного будущего - на себя, без проблем
Разве что я до брака собирала и покупаю через месяц после свадьбы. Тогда да, вероятно, на маму
А скільки ви разом? Ці гроші - лише його зп, виходить?
Локшина на вухах• 23 мая в 08:28
Ответ длязаварний look
Щось було продане, куплене до шлюбу (мотоцикл). Щось зароблене вже в шлюбі. Гроші моїх батьків теж там є (зичив)
А віддав вашим батькам?
У нього є брат/сестра?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 мая в 08:28
это сказало бы, что у вас нет отношений. у него отношения с мамой.
заварний look
• 23 мая в 08:30
Ответ дляЗілля до весілля
Ну з його зп, так. Але живемо ми в мене вже чотири роки (якшо це має якесь значення). А ще мене попередили, що попереду ремонт (в квартирі його мами), тому відпустки не буде або за мій кошт, всілякі інші покупки так само
НЛОша• 23 мая в 08:30
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну вы лукавите. Допустим вы собирали сама деньги и вышли замуж, прям оформите на себя в браке квартиру?
Я купила будинок за свої кошти. Подарувала чоловіку машину з салону. Все спільне.
заварний look
• 23 мая в 08:31
Ответ дляЛокшина на вухах
А віддав вашим батькам?
У нього є брат/сестра?
Моїм ще не віддав. Має брата
Царевна_несушка• 23 мая в 08:32
Якщо чоловік записує квартиру на маму, то час записатись на консультацію до сімейного адвоката
Не дякуйте
заварний look
• 23 мая в 08:32
Ответ дляТвердая валюта
Тоді образливо. Пояснив, чому на маму?
Поки ні. Лише образився на мою здивовану реакцію вранці і пішов на роботу, грюкнувши дверима
Зілля до весілля• 23 мая в 08:32
Ответ длязаварний look
Чоловіка не влаштовує, що ви нормально не заробляєте. Це погано. І про маму теж дуже погано. 4 роки це не так і мало. Невпевнений ще,що шлюб на все життя. Планує варіант відходу. Добре, що ви вже це знаєте.
Зажуженная Жужжа• 23 мая в 08:33
Знаю подобный случай. Позже муж подал на развод. Готовился таким образом.
Зілля до весілля• 23 мая в 08:34
Ответ длязаварний look
Моїм ще не віддав. Має брата
то його квартира, яку дав мамі, буде ділитися на двох : на нього і брата. Дурник((
Царевна_несушка• 23 мая в 08:34
Ответ дляЗілля до весілля
А може мама і взагалі її забере і «перепише» тільки на брата
Твердая валюта• 23 мая в 08:34
Ответ длязаварний look
Хай ваші батьки не дають йому гроші. Чи вже?
заварний look
• 23 мая в 08:34
Ответ дляЗілля до весілля
Отож. А тут кажуть, що розумний
Хитрий ще не означає, що розумний
Зажуженная Жужжа• 23 мая в 08:35
Ответ длязаварний look
Манипулирует
талый снег• 23 мая в 08:36
Ответ длязаварний look
Отож. А тут кажуть, що розумний
Хитрий ще не означає, що розумний
Так то мамо і пише
Царевна_несушка• 23 мая в 08:37
Ответ длязаварний look
Автор, якщо це дійсно ваша ситуація, то сісти і проговорити, що у вас є права на спільне майно. Якщо є якісь його дошлюбні кошти (мотоцикл), то придбавати майно в спільну часткову власність. Наприклад, його 2/3, ваша 1/3
Також зараз здійснюється фінмонітлринг і якщо його мама не має офіційних нормальних доходів, то придбати майно проблематично
Советничаю тут• 23 мая в 08:39
Ответ длязаварний look
От під…с
Лінива, не каюсь• 23 мая в 08:39
Ответ длязаварний look
Моїм ще не віддав. Має брата
Він у вас зовсім без мозку? Забирайте частку, яку взяв у ваших батьків і нехай записує на кого хоче.
Советничаю тут• 23 мая в 08:40
Ответ длязаварний look
Автор, выселяйте его к маме и живите спокойно
Доль Чекомбана• 23 мая в 08:41
Ответ длязаварний look
а кто в єто квартире будет жить7
Твердая валюта• 23 мая в 08:41
Ответ дляЛінива, не каюсь
Теж вважаю, що батьки автора, або дарять ці гроші і квартира навпіл з автором, або забрати гроші, якщо не хоче на жінку записувати.
Локшина на вухах• 23 мая в 08:42
Ответ длязаварний look
Моїм ще не віддав. Має брата
Супер. Брат буде при спадщині. 😂
Дама-мадама• 23 мая в 08:42
Ответ дляЗілля до весілля
Это точно. Мой муж купил дачу и записал на маму, до брака ещё. А маман втихаря написала завещание на внучка Илюшку, сына любимой доченьки, очень его любила. Муж офигел от такого.
Локшина на вухах• 23 мая в 08:42
Ответ дляЦаревна_несушка
Не дякуйте
Тут і без консультації все ясно
Вмію заміряти найкраще• 23 мая в 08:43
Ответ дляЛінива, не каюсь
Да не, он считает, что без мозгов автор и ее родители.
Рятівник Малібу• 23 мая в 08:45
Ответ длязаварний look
Тільки його рішення. Мама ще не в курсі навіть
Если держслужба то надо в декларации указывать источник финансирования.Поэтому все чиновники на мам и теть все записывают а сами голи боси
Твердая валюта• 23 мая в 08:46
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ще і мамі ремонт робити буде синок. Сім´я чоловіка, просто автора і її родину тримають за лохів.
Твердая валюта• 23 мая в 08:47
Автор, телефонуйте батькам, хай гроші просять віддати , розкажіть їм все. Багато двли батьки?
Гомосноб• 23 мая в 08:48
Ответ дляДу да ду да ду
Тут купа факторів. Чи вкладалась я в цю покупку, чи це його рішення чи мама наполягла
Всмысле вкладалась ?
Я каждый день вкладываюсь в семью.
Жрать навари , за всеми убери .
А муж заработал на работе денег пришёл домой на всё готовое .
Я каждый день вкладываюсь в семью.
Жрать навари , за всеми убери .