заварний look• 23 мая 2025
Якщо чоловік записує квартиру на маму
Якшо би чоловік у шлюбі з вами купував квартиру, але записував її на свою маму, як би ви відреагували? Що це сказало б вам про ваші відносини?
Работать надо• 23 мая 2025
Пора ему к маме переезжать, а вам в отпуск поехать развеяться отдохнуть
Сиреневенькая• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
Ну з його зп, так. Але живемо ми в мене вже чотири роки (якшо це має якесь значення). А ще мене попередили, що попереду ремонт (в квартирі його мами), тому відпустки не буде або за мій кошт, всілякі інші покупки так само
То пошліть його вже
Я бы никак не реагировала. Какое мне дело до посторонних людей. Это же не мой муж так делает. В смысле я бы никогда не вышла замуж за подобного мужчину.
Я понимаю только 2 варианта имущества в браке - или оформление обычное, или если есть какая-то причина, то при помощи дарственной (если один из супругов по какой-то причине хочет неделимого имущества). Это все варианты. Никаких мам, бабушек, дедушек.
Закусенец• 23 мая 2025
Автор, я вважаю на маму норм, коли вся сума дана батьками або гроші дошлюбні. Я так само зробила, коли мама дала гроші на квартиру, али колишній все рівно з роками дуже був не радий, хоча сам так і не зміг заробити. Але якщо кошти спільні як ви пишите, потрібно виділяти частки вам і йому, може нерівноцінні, але все рівно. І надалі відкладайте собі гроші. Ну це все правда якщо ви чесно описали ситуація, а не те що вам обращливо
Вредняжка• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
Если не уверена в муже и есть мысли, что не сложится/найду кого-то лучше/он ненадежный - тогда на маму. Если все хорошо и есть виденье совместного будущего - на себя, без проблем
Разве что я до брака собирала и покупаю через месяц после свадьбы. Тогда да, вероятно, на маму
Вы глупая в таком случае😊
маринабаранова• 23 мая 2025
Який хитрий - вам не довіряє і не впевнений в міцності вашого шлюбу.
Не можна так робити: це ваше спільне майно, придбане в шлюбі і надежить вам обом, в рівних долях.
Якщо він таке зробить, то в разі розлучення, або його смерті - ви станете бомжом! Вам таке треба?
очки_ннадо• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
Щось було продане, куплене до шлюбу (мотоцикл). Щось зароблене вже в шлюбі. Гроші моїх батьків теж там є (зичив)
Напишіть на нього заявку за шахрайство тоді. Бо це по суті сумісно надите майно
маринабаранова• 23 мая 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Значить,то їхнє сімейне рішення.
Дружина теж може записати квартиру на маму
У жонатого чоловіка - є тільки одне ’сімейне рішення’: це його дружина!
Ответ длязаварний look
Оу, я прям целый кусок пропустила и поняла неправильно. То есть вы девочка и он занял у ваших родителей и в браке нажил так сказать?
Пусть вернет деньги ваших родителей, это раз. Два, посчитать какую сумму он отложил в браке и на ее половину вам выделить часть в новой квартире.
Или проще, хрен с ним, пусть отдает деньги ваших родителей и идет нахер. К маме. Это вообще какое-то чудо, где вы его нашли вообще? Нафига с ним живете?
Вредняжка• 23 мая 2025
Якщо вас так бентежить майбутня квартира, то значить ви теж думаєте про можливе розлучення, так же?...щоб не дай бог не лишитись ні з чим.
Отак і він думає.
І я б теж так думала як він, теж маю кошти на квартиру, і якщо б зараз одружилась- то купляла б на родича.
Бо я вже проходила ’щасливий шлюб’, і розлучення. Тому моє - це моє. А його скарби, набуті до шлюбу - це його. І під час шлюбу він ті гроші має витрачати на свій розсуд, хоч на сусіда купляти квартиру. Я до них не маю відношення.
Ніхто не гарантує як складеться через час
Отак і він думає.
сама себе прекрасная• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
Поки ні. Лише образився на мою здивовану реакцію вранці і пішов на роботу, грюкнувши дверима
шліть нахрін, такого хитрозробленого. це чмо 4 роки жило у вас. ви також вкладаєтесь в бюджет а квартира на мамО
ПочтальЁнша• 23 мая 2025
Наполягайте щоб віддав гроші вашим батькам і виселяйте зі своєї хати нафіг, серйозно. Він 4 роки підживав у вас, економив на оренді + пісечка завжди поруч, пробачте. А як тільки щось скопив, по-щурячи виводить актив зі шлюбу. Це просто дзвін, набат вам - тікайте від такого.(
тяжкаялюдина• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
Ну,тогда родителям деньги отдать и пость оформляет на маму
Незламна• 23 мая 2025
Ответ дляОце потужно
В цілому - неприємно. Але... Дивлячись звідки у нього гроші на цю квартиру. Чи разом складали, чи мама дала, чи дошлюбні.
Если бы у мамы деньги были на квартиру, то лна сразу могла бы себе квартиру купить.
Незламна• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
Тільки його рішення. Мама ще не в курсі навіть
У вас дети есть ?
Незламна• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
Тогда делать всё , чтобы квартиру на маму не мог записать ? Если деньги на счету, идите к юристу , Блокируйте счёт или подавайте на раздел имущества. Это ваши общие деньги.
Незламна• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
А в нього сімʼя з мамою чи зі мною?
Ну очевидно, что с мамой, а не с вами.
тяжкаялюдина• 23 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
А як це він ’записує’?
Едет с мамой к нотариусу и документы оформляет на собственника-маму.А автор будет мебель,технику туда покупать,а потом уйдет,прикрывшись фиговым листочком
Міряю від одиниці• 23 мая 2025
І ви готові залишитися без відпустки, щоб він мамі ремонт зробив? Чи поїдете з ним на свої?
А в своїй ремонт не хочете зробити? Він там вже 4 роки живе!?
Я думаю, що він вас використовує. Встає на ноги так. Такі чоловіки потім кажуть-па-па, та йдуть до молодшої (
вентиляторная• 23 мая 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Тут купа факторів. Чи вкладалась я в цю покупку, чи це його рішення чи мама наполягла
А шо ще вкладатися потрібно було?
авторка просто красівая
цього достатньо.
авторка просто красівая
цього достатньо.
Мальовнича даль• 23 мая 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Саме він оформлює документи?
тяжкаялюдина• 23 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
Саме він оформлює документи?
Документы оформляет нотариус,а не він.если собственник будет мама,то присутствие жены не нужно.
ЯблокоРаздора• 23 мая 2025
Ответ длязаварний look
О... Автор, це вже кінець, щастя не буде.
Мальовнича даль• 23 мая 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Правильно, нотаріус.
До чого ж тут ’він записує’?
Його присутність теж не потрібна, як мама власниця.
До чого ж тут ’він записує’?
тяжкаялюдина• 23 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
Правильно, нотаріус.
До чого ж тут ’він записує’?
А где у меня написано’він записує’?
Ответ длявентиляторная
А шо ще вкладатися потрібно було?
авторка просто красівая
цього достатньо.
авторка просто красівая
цього достатньо.
У авторки есть квартира в которой этот «муж» живет 4 года, работа с зарплатой и родители, которые этому «зятю» заняли/дали денег чтобы ему хватило на покупку квартиры. Ну и да, она наверняка еще и красивая.