Щепотка_совести• Изменено 23 мая 2025

Пропало світло на одній фазі в будинку

Електрик каже десь в стіні перервало
Це що означає? Треба робити ремонт?
Немає в двох спальнях світла і туалеті

В спальні стіни пофарбовані а туалет весь в плитці

Може є якийсь прибор який конкретно каже де перервалось світло і доточити там провід?

Чи якщо прокласти електрику «знаружі» ремонту так не робиться?
Швидка Настя• 23 мая 2025
Можна прибором поміряти на вході ток і на виході до розеток. Можливо, у вас там «змотка», яка роз єдналася. У мене таке було в заміському будинку.
Але я до електрики не маю відношення. Вам потрібно шукати когось толкового. Краще навіть двох, щоб почути альтернативні варіанти ремонту
60 метрів сметани• 23 мая 2025
Прибор такий є. Ним шукають проводку в стінах. Коли не знають де проходять комунікації. В місті де перервалося лампочка не загориться
Сало не люблю• 23 мая 2025
Навряд чи проблема в стіні. Викличте звичайного електрика з Обленерго. І спитайте у сусідів, чи є них світло на цій фазі.
автор Щепотка_совести • 23 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
У всіх є світло
Це в мене однієї так
Сало не люблю• 23 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
У всіх є світло
Це в мене однієї так
Ви питали? І саме про фазу, а не про світло взагалі? В стіні проводка так не перегорить. Викличте іншого електрика.
Сало не люблю• 23 мая 2025
У нас бували проблеми з фазою, але так було у всіх сусідів, хто з нами на одній лінії.
Руда ліса• 23 мая 2025
1. Фаза у вас в будинку взагалі ОДНА. Тому твердження, що ’пропало світло на одній фазі’ - фігня. Бо іншої там і немає.
2. У вас схема розведення дротів по будинку є? Будинок старий, проводка стара?
3. Немає освітлення чи напруги в розетках? Чи там і там?
4. Електрик робив практичний огляд чи це його теоретичні висновки по телефону?
автор Щепотка_совести • 23 мая 2025
Ответ дляРуда ліса
Електрик приїжджав
Сказав треба робити нову розводку в тих кімнатах де немає електрики
В мене 3 фази в будинку, я ж не в квартирі живу
Будинку вже 15 років
Ніяких схем розводки немає
Ми купували готовий будинок, не самі робили ту електрику
Руда ліса• 23 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Електрик приїжджав
Будинку вже 15 років
Ніяких схем розводки немає

Більш питань немає)))))

Те що у вас МОЖЛИВО (?) на подвір´я заведено три фази зовсім не означає, що розводка освітлення і розеток по будинку на різних фазах. Бо це нонсенс.
Сало не люблю• 23 мая 2025
Ответ дляРуда ліса
Фази може бути три. У нас теж три.
Сало не люблю• 23 мая 2025
Ответ дляРуда ліса

Більш питань немає)))))

Може бути розводка зроблена як завгодно. І може бути освітлення на одній фазі, а розетки на іншій. Бо розводку роблять виходячи з навантаження на кожну фазу. У нас в одній кімнаті духовка, мікроволновка та холодильник на одній фазі, а все інше на тому ж поверху на другій.
Руда ліса• 23 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Ржака))))))

Ви хоч трифазний лічильник маєте?)))
Сало не люблю• 23 мая 2025
Ответ дляРуда ліса
Ржака))))))

Ви хоч трифазний лічильник маєте?)))
Так, і трифазний лічильник ми теж маємо. Ви взагалі щось розумієте в електриці?
Руда ліса• 23 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Шукаєте вчителя?
То мої послуги дорого)))))
Сало не люблю• 23 мая 2025
Ответ дляРуда ліса
Шукаєте вчителя?
То мої послуги дорого)))))
Та ні, дякую, такий вчитель не навчить нічому, бо ви пишете нісенітниці.
Руда ліса• 23 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Для неуків слова фахівців завжди нісенітниці))))
Сало не люблю• 23 мая 2025
Ответ дляРуда ліса
Та я бачу, який ви фахівець...
Руда ліса• 23 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Та найдіть собі хоч якогось завалящого, бо так діла не буде))))))
Руда ліса• 23 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Та я бачу, який ви фахівець...
Ну, не такий же неук, який вам робив підключення і розводку))))