Альфред Шнитке• 23 мая 2025
Декупити багато губок, тряпок щоб було дешевше- прибирання після ремонту
Рожева юбка• 23 мая 2025
В нас на роботі купують чисте ганчірря.Потрохи чоловіку в гараж приношу.
Також іноді перебираю свої старі речі та ріжу на ганчірки.
В Епіцентрі продаються тюками.
Колись давно ще в Текстиль Контакті,на їх базі купували.Там взагалі недомотані рулони тканини були.Жвлко було.Або тканина з браком.
В Епіцентрі продаються тюками.
ФФФФристайла• 23 мая 2025
Сподіваюсь, у себе вдома? Бо я б не дозволила мити губками , це прошлий вєк…Губками пошкоджуються поверхні, тепер лише спеціальні засоби і мікрофібра
Кили и Манджаро• 23 мая 2025
Ответ дляРожева юбка
В Епіцентрі продаються тюками.
Воруете тряпки 🤯
Альфред Шнитке
• 23 мая 2025
Ответ дляФФФФристайла
Ну так
Мікрофібра мала на увазі
Мааарковная• 23 мая 2025
Нанять клининг и не морочить себе голову. Всё равно, ну не получится самой так убрать, как это сделают профессионалы.
Госпожа_тамагочи• 23 мая 2025
Ответ дляФФФФристайла
А чем вы предлагаете мыть затирку в ванной на плитке или клей с рам на окнах?
Кили и Манджаро• 23 мая 2025
Ответ дляУма Палата
Зачем? То ганчір´я.
Спросите у автора сообщения зачем , людям лишь бы вынести , что -то с работы , уже на тряпки перешли
Рожева юбка• 23 мая 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Воруете тряпки 🤯
Я на роботу приношу більше ніж візьму звідти.Клей,скотч,стрейч плівку,маркери,ножиці,ножі.Так що заспокойтеся зі своїми висновками
Мааарковная• 23 мая 2025
Ответ дляРожева юбка
Ваше руководство не в состоянии оплатить скотч и плёнку?
Кили и Манджаро• 23 мая 2025
Ответ дляРожева юбка
Не позорьтесь
Ума Палата• 23 мая 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Хто їх рахує на виробництві? Вартість ветоші чи 1грн/ кг чи нижча 0.6грн/кг не можу згадати, перед новим роком списувала
Ума Палата• 23 мая 2025
Ответ дляРожева юбка
Не звертайте уваги.
Кили и Манджаро• 23 мая 2025
Ответ дляУма Палата
Какая разница , если так дешево , пусть муж ее сам купит по 0,6 грн , но воровать тряпки …
Слоник-тоник• 23 мая 2025
Ответ дляМааарковная
Вот начиталася тут про спеціалістів клінінгів, замовила після дорогого ремонту новобудови.
За 3 кімнатну квартиру заплатила 21000, но коли прийшла приймати роботи, чуть свідомість не втратила.
Всв меблі були в розводах, плитка на кухні зі сколом.
Молоді дівчата в недешевій компанії клінінга.
Нічний дожор• 23 мая 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну так
Мікрофібра мала на увазі
На Розетці купую упаковки по 25 шт.
Займаюсь клінінгом.
Хтомолодець? Я!• 23 мая 2025
Ответ дляУма Палата
Де ви такі ціни бачили? Гарна ветош - 30 грн/кг. Це буде натуральний дитячий трикотаж, яким зручно витирати мастило та інше. Все, що закуповували дешевше - половина не підходить
Нічний дожор• 23 мая 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Думаю, плитку під час ремонту пошкодили.
Бо не уявляю ситуації при якій під час клінінгу можно побити плитку. Даже якщо на неї щось впаде - повинна витримати.
Мааарковная• 23 мая 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Ну, так они будут перемывать этот срач, пока не уберут нормально. А если вы видя это всё им заплатили и отпустили с миром, то это ваши проблемы.
Весотехник• 23 мая 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Деньги вернули?
Стигла полуниця• 23 мая 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Ну не потеряли? Мне за 7к с окнами в пол. убрали все идеально после ремонта. Если не умеете выбирать специалистов, не значит что вся сфера плохая.
ЭтаваНиМожетБыть• 23 мая 2025
Ответ дляНічний дожор
Драбиною. Падінням інструменту. Та будь чим.
Нічний дожор• 23 мая 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Наведіть приклад інструменту, якій взмозі побити плитку.
У професійного клінінгу немає важкого металевого інструменту. І драбини с мʼякими ніжками.
ЭтаваНиМожетБыть• 23 мая 2025
Ответ дляНічний дожор
Так не в змозі. То власниця вигризла щоб не платити
Весотехник• 23 мая 2025
Ответ дляСлоник-тоник
звичайно
Та нет, это не звичайно, а вам круто повезло, что вернули