Не цілуюсь з бодуна• 23 мая 2025
У кого в чоловіка немає броні, відстрочки
Дівчата,як ви це переживаєте? що думаєте робити далі?
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Так отож...хотя первый месяц и правда многим отказывали, знаю по знакомым, ходили сутками стояли, а их разворачивали, если с доками не все ок или здоровье. Но в 23 ситуация изменилась, а с 25 и вовсе принудительный отлов начался в глобальном плане.
в 2024, ще з весни минулої повним ходом
Кидаю курити• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Вот про выехали это вы в точку, основная масса завезенных на майдан была с ЗУ, вот они первыми и сбежали.
Я была в шоке, что люди просто из Закарпатья перешли границу, сидели в Германии, получали деньги.
Пришли достроили дом, и опять ушли .
Получили, построили и опять перешли границу.
Так и мигрируют, и даже не пахнет.
Пришли достроили дом, и опять ушли .
Так и мигрируют, и даже не пахнет.
маска Ілона• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
в 2024, ще з весни минулої повним ходом
Да, то я перепутала год
маска Ілона• 23 мая 2025
Ответ дляКидаю курити
Пришли достроили дом, и опять ушли .
Так и мигрируют, и даже не пахнет.
Пришли достроили дом, и опять ушли .
Так и мигрируют, и даже не пахнет.
Вот именно, а самое страшное, что такие громче всех кричат за продолжение войны.
Ксерокопия ночи• 23 мая 2025
А що думати? День прожили і Слава Богу.
З сином буду виїжджати після закінчення школи.
Є ще 3 роки подумати.
Губной рояль• 23 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
В Полтаві самій я не бачила цих пересувних постів, хоча їжджу кожен день по місту. Може десь в районі вони... Взагалі останнім часом не бачу тцк, раніше зустрічала.
На дендропарке часто стоят. По каким улицам часто ездите Вы?
Шальная коклетка• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
це вас лавров збирається тут в Україні захищати?
Дадосвидания• 23 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
Дендропарк це виїзд з Полтави. Я їжджу по Полтаві
Милота• 23 мая 2025
Ответ дляРассказница
А жити за який кошт?
За ваш кошт, ви ж можете піти на роботу і заробити на сімʼю. І в горі, і в радості як то кажуть
120-120-120 (не худею)• 23 мая 2025
Ответ дляИграю у края
Была бронь, уехал воевать сам 13 марта 2022г. Переживаю, если могла бы остановить - остановила бы, есть возможность выехать, так как у нас двойное гражданство. Но вот так...
Ужас.
120-120-120 (не худею)• 23 мая 2025
Ответ дляВапщета
Ну часний дом згодна, нормально ще.
Не совсем .Муж с мужем сестры хорошо что сделали крышу на веранде на даче именно тогда как поехали на 3 дня к маме на ДР .
Так бы стояла та веранда не знаю сколько тк вместе редко они приезжают.
12 галюцинаций• 23 мая 2025
Работает удалённо, на пробежку выходит вечером, в магазин только тот,что возле дома. Сложно, но что делать. В следующем голу ему 55 надеюсь после 55 уже не берут
ТаЕщеОптимистка• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Не несите раше бред про завезенных. Те кто был на майдане как выше написали либо сам пошел в 2022, либо волонтерит, либо уехал еще в 2019 после цирка на стадионе с Зе
Дикая Роза• 23 мая 2025
Ответ дляИграю у края
ніяке подвійне громадянство не дає права на виїзд, на жаль
ТаЕщеОптимистка• 23 мая 2025
Ответ дляКидаю курити
Пришли достроили дом, и опять ушли .
Так и мигрируют, и даже не пахнет.
Пришли достроили дом, и опять ушли .
Так и мигрируют, и даже не пахнет.
маска Ілона• 23 мая 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я живу возле цирка (как символично) и отлично знаю кого и как везли. А ещё я имею старое жилье на окраине в районе одной из узловых станций ЖД, тоже насмотрелись тогда, как никого не везли.
Дикая Роза• 23 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Вчаться. Платять 23000
дійсно вчаться, чи тупо дні відсиджують, а на них гроші тилові щурі списують?
Дикая Роза• 23 мая 2025
Ответ дляНоу коммент
Потом с протянутой рукой поедете за границу,))
головне, аби ви нікуди не поїхали
їжте, що наварили
Дикая Роза• 23 мая 2025
Ответ дляНоу коммент
Это ж очевидно, раша готовит летнее наступление. Естественно нам надо держать оборону
і того табунами гасають по тилах вгодовані, в мундирах бики?
Дикая Роза• 23 мая 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Мене цікавить наша влада. Людей нема вже щоб воювати, а вони туплять і зовсім не цінять військових. Пахне зрадонькою
як це нема? а оті,мордовороти, з котрих додаткові пости клепають, чим не підходять?
Любви вам!• 23 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
Які пересувні пости? То Ви бусік, напханий ТЦКшніками+ поліцейський, маєте на увазі?
Брюнетка в Мармеладе• 23 мая 2025
Я люблю читати дівчат, у яких чоловіки вдома. А хто воювати повинен?
Дикая Роза• 23 мая 2025
Ответ дляЛюбви вам!
напевно, оце. В додаток до вже існуючої орави ухилянтів в погонах
В Полтавській області вже ухвалили створення дев’яти мобільних постів з працівниками поліції та ТЦК в Полтавському, Кременчуцькому, Миргородському та Лубенському районах.
До чергування на кожному такому блокпості долучатимуть поліцейських та військових, загалом 12 чоловік:
шістьох працівників поліції;
чотирьох військовослужбовців ТЦК та СП;
одного працівника зонального відділу Військової служби правопорядку;
працівника СБУ.
Прикиньте, це тільки в одному місті 100 здорових бугаїв, ціла рота...
шістьох працівників поліції;
чотирьох військовослужбовців ТЦК та СП;
працівника СБУ.
Дикая Роза• 23 мая 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
оті, що четвертий рік шастають по тилах і виловлюють інших замість себе
Любви вам!• 23 мая 2025
Ответ дляДикая Роза
шістьох працівників поліції;
чотирьох військовослужбовців ТЦК та СП;
працівника СБУ.
шістьох працівників поліції;
чотирьох військовослужбовців ТЦК та СП;
працівника СБУ.
Та то уже давно відмінили, бо незаконно. Пару виграних справ і діло в шляпі. У нас, в сусідній з Полтавською, області, вже таких мобільних пунктів нема. Є бусіки, які виловлюють випадкових перехожих чоловічого роду
Брюнетка в Мармеладе• 23 мая 2025
Ответ дляДикая Роза
Так їх не відправляють, не змінюють тих хто служить, зате платять надбавки. Не відправляють військових пенсіонерів.вже давно можна було законодавчу базу змінити.
А я женатая• 23 мая 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
А що думати? День прожили і Слава Богу.
Є ще 3 роки подумати.
Це поки що 3. Наші можновладці за ніч можуть новий закон наклепати - заборона виїзду хлопців з 14, наприклад
А їм що?
А я женатая• 23 мая 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ніхто без своєі волі
Дикая Роза• 23 мая 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
от і головна проблема, а не ’нема кому’
Брюнетка в Мармеладе• 23 мая 2025
Ответ дляА я женатая
Ніхто без своєі волі
Тоді треба всією країною виходити з пропозицією здаватися. Воювати ніхто не хоче.