Не цілуюсь з бодуна• 23 мая 2025

У кого в чоловіка немає броні, відстрочки

Дівчата,як ви це переживаєте? що думаєте робити далі?
АБВГДэшница• 23 мая 2025
Ответ дляНу шо не так?
А даже, если бы был адрес, к счастью, без решения суда в квартиру ворваться не могут
К тому же, не факт, что вся здесь информация правдивая
Ну в дворы частных домов уже вламываются. Куча видео есть
Ну шо не так?• 23 мая 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Но двери еще не выбивают
Стопясят раз обсуждала• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Да? Чего тогда нет протестов против мобилизации?
Збирайте. Хто вам заважає?
Усміхайлик• 23 мая 2025
У нас на районі бачила, що тцк сідали в бусік з надписом бані, сауни.
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Влк за півгодини зразу з тцк шниками пройшов,написали годний в військовий час,але в частині пообіцяли що там залишається,але я не вірю (((
зараз є 3 статуси: придатний; придатний до ТЦК, забезпечення...; непридатний з виключенням з обліку.
Який з цих трьох у вашого?
казали - це таке собі по надійності...
Рожайтретьего• 23 мая 2025
І після цього хтось ще вірить, що майдан влаштували свідомі українці?
А зараз шо заважає?
Жинси на дитину• 23 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
А зараз шо заважає?
Так кто-то из западных политиков сказал же, и цифру назвал сколько они потратили на майдан, про печеньки нуланд все слышали наверное. Помаранчева революция была то-же не просто так, но она захлохла, поэтому во второй раз пошли другим сценарием, и заметьте никто не понёс наказание за отстрел людей на майдане. Я живу в часе езды от майдана, у нас никто туда не ходил, соседи и тд. Люди работали, имеют свой бизнес, семью, я даже не представляю как можно было жить месяцами там и огород садить там а кто их семьи кормить будет? Маргиеалов там полно было. Сейчас быстро сметут с майдана, политика партии не такая, автозаков закупили, БТР поставили, проволокой всё огородили.
Голубец• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
мій в 2014 пішов, в 2015 повернувся, і, по досвіду і мови не було йти, вражень вистачило.
У кожного з нас свої переконання і досвід
маска Ілона• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Збирайте. Хто вам заважає?
Нет желающих 🤷
Жинси на дитину• 23 мая 2025
У меня знакомые, ещё в феврале 22 года за 500 долларов уезжали, причём бегом, чуйка. А кто остался, 2 работают в инете, из дома не выходят, частный дом, забор 3 метра, но замечу они на учетах не стояли, ещё 2 человека, свой бизнес, машины красят в гаражах, пгт, ещё один сидел 2 года дома, из дома не шагу, а это узнала уехал заграницу и жильё там купил, нашёл концы. А так я живу в пригороде Киева, пгт у нас здесь тцк нет нигде, может из-за того, что регион выполняет план, у нас недалеко васильков.
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
А зараз шо заважає?
бо ті свідомі українці першими пішли в 2022, а хто не хотів - виїхали. Це було основне мисляче і здатне до суспільних змін ядро. Решта 73% Зелю вибирали
Оновлена версія• 23 мая 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
звісно все населення воювати не буде,а тільки ті,у кого немає грошей
А ви в курсі, що на початку повномасштабки багато хто сам платив, щоб потрапити в армію?
Оновлена версія• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
вже нема обмежених, перепройшов же влк по-новому?
Ну як нема? Категорія б
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Ну як нема? Категорія б
вони називаються: придатний до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК, вищих військових навчальних закладах, навчальних центрах, медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв´язку, оперативного забезпечення, охорони. Самого формулювання ’обмежено-придатний немає’
ЖонДуан• 23 мая 2025
Брат дома сидит, частный дом, работает онлайн, но к врачу нужно, боится идти.
У мужа бронь.
Кубик Рубика• 23 мая 2025
Знакомый хотел дроны собирать, не успели взять на работу как упаковали и кинули на передовую. Так что получить бронь это тот ещё квест
ДаЗдраПерма• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Який з цих трьох у вашого?
казали - це таке собі по надійності...
Придатний у військових частинах забезпечення
Оновлена версія• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Та знаю. Але це фактично те саме. Обмежено придатний - тобто придатний до служби в тилу.
маска Ілона• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Вот про выехали это вы в точку, основная масса завезенных на майдан была с ЗУ, вот они первыми и сбежали.
маска Ілона• 23 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Ну не врите)
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
так, я за те, що якщо у військовому квитку саме ’обмежено...’, то щось не те з влк
Прибираю щодня• 23 мая 2025
мій чоловік не мав ні броні ні відстрочки, але оновив вчасно дані, спокійно їздив всюди, навіть у відпустку в інші міста. Але він обмежено придатний, треба перепройти влк до 5 червня, він вирішив, що він самий розумний і чесний і пішов на влк (правда, підготувався, сходив до сімейного лікаря, перевірив чи усі його діагнози є в є-хелс). На влк він не попав, бо велика черга. І йому ’допомогли’, сказали, що хай завтра приходить, а щоб не чекати в черзі - ось вам повістка. Так він вийшов з повісткою і тільки вдома зрозумів яку дурницю зробив. Не уявляю що тепер робити...
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Ну не врите)
при всій повазі, яке платити....брали всіх більш менш здорових перші місяця 3-4, далі брали всіх не геть старих, з кінця 2022-початку 2023 - взагалі всіх 18-60, при чому добровольно-принудітєльно
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
повістка на влк чи бойова?
Прибираю щодня• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
повістка на влк чи бойова?
взагалі якась дурна повістка, бо на ній немає ні згадки про влк ні згадки про комплектування. Написано Повістка №12345 з’явитися по такій-то адресі (адреса поліклініки) і зверху олівчиком написано ВЛК
маска Ілона• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Так отож...хотя первый месяц и правда многим отказывали, знаю по знакомым, ходили сутками стояли, а их разворачивали, если с доками не все ок или здоровье. Но в 23 ситуация изменилась, а с 25 и вовсе принудительный отлов начался в глобальном плане.
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
тоді принаймні в окоп не поїде
ДаЗдраПерма• 23 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
тоді принаймні в окоп не поїде
Надіємося на це,але все може бути (
Дама_с_караваем• 23 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
це про уточнення даних. Ну, приємного мало
Галя із Дарниці• 23 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
А зараз шо заважає?
що заважає що? їдь в рашку, там і влаштовуй!