Амбасадор щастя• Изменено 23 мая 2025
Ви одружені, але!
Подруга прийшла за порадою! Для порятунка чоловіка необхідно розлучитись... Ви б це зробили.(в подробиці вдаватись не буду оскільки їх незнаю)
Результат:
вже голосів:
63 (87.5%)
Так
9 (12.5%)
Ні
Не служанка• 23 мая 2025
Ответ длярукиЖимолости
смотрю девочки вы разбираетесь в тонкостях, может знаете: а если у пары есть сын - совершеннолетний инвалид с детства, 2 группа, то поможет развод? Там наверное же можно как-то опеку оформить отца над ним?
розлучення припиняє шлюбні стосунки чоловіка і жінки. більш нічого.
Бентливуман• 23 мая 2025
Ответ дляНе служанка
ніби ж не дурна жінка
завжди справляла враження таке принаймні
шо з вами, Любочко?
Я теж здивована
Доктор Варвар• 23 мая 2025
Ответ дляЛЮБА
Ну почему же, проживают с отцом , мать не в состоянии обеспечить ,лишат родительских прав ))) на что не пойдет женщина !
Нема в Україні такого в практиці . Це треба Бог зна що учудити, щоб її позбавили.
Бла бла бла• 23 мая 2025
Может от просто женится на женщине инвалиде и вывезет ее за границу на лечение:)
Масяня Я• 23 мая 2025
Колись я так зробила) Чоловік мав знайому, єврейку, вона тоді була в процесі репатріації.
Фіктивно розлучилися, а через пару років він і зовсім пішов